сокчета и повръщане

  • 1 647
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 508
Не всички болести са предизвикани от ранното захранване, айде сега! Аз лично на проучвания изобщо, ама изобщо не вярвам ...

Като види човек резултатите пред очите си, проучвания не му трябват, ефектът е много по-силен, особено, ако е в семейството ти  Peace

# 46
  • Мнения: 17 407
Да, видяла съм, изпитала съм го с първото си дете. И въпреки това не обвинявам педиатъра и не съм го сменила Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
Твоя работа, но аз не бих давала сок на такава невръстна възраст, звучи ми направо абсурдно...  Sick

# 48
  • Мнения: 357
значи този педиатър ми е препоръчан от моя личен лекар, видях я в белия списък на форума дори и някакси насляпо не ми се търси нов педиатър, както виждам всеки педиатър е допускал по някоя грешка по една или друга причина ... важното да не е фатална. Не е гаранция, че нашата педиатърка няма да допусне още по-страшна грешка -за това ще се ослушвам за друга, но до тогава нямам избор, не познавам друг - тези , които знам са много далече ... иначе сега сме с колики пак и то по-силни, но може да му е дошло времето за тях  #Crazy

# 49
  • Мнения: 17 407
Хм, аз на малката не съм давала сок, но това не попречи  коликите да се засилват на моменти. Въпреки това и аз те съветвам да не даваш сок. Повтарям се, но мисля, че най удачният вариант е да обсъдите нещата с педиатъра Peace

# 50
Здравейте и от мен. Нова съм но за жалост и аз се сблъсках с този проблем. Може би не е правилно да се предоверяваме на лекаря но в крайна сметка като нямаш опит трябва все на някой да разчиташ поне малко. Както и да е - по същество - и моята сладка бебка си изпати от ранното даване на сокчета от ябълка а е едва на 1 месец и 17 дни. Давахме и преди 2 седмици но спряхме заради опасения от алергия защото получи обрив. Преди 5 дни пак започнахме да и даваме след като разбрахме че не е от ябълките обрива. За жалост обаче почна да не спи и да будува по 10-11 часа и да се превива от колики. Днес дори и до запек стигна но още вчера спрях да и давам сока, защото забелязах че откакто почнах да и давам сокче от ябълка се появи безсънието и сериозните колики. Интересува ме дали не съм и навредила твърде много след като и давах сокче толкова време?!?

# 51
  • София
  • Мнения: 581
Моето мнение е,че е твърде малък за сокове.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз за доверието към педито си имам тактика-що се отнася за болести,лечение и т.н.,слушам го.Но става ли въпрос за хранене,чета много,вадя си изводи и разчитам на себе си!

# 53
  • Мнения: 4 915
Здравейте и от мен. ..... Интересува ме дали не съм и навредила твърде много след като и давах сокче толкова време?!?

Сериозно не си навредила, спокойно. Важното е да не продължаваш.  Naughty
Защо сте повторили сока, след като ясно сте видяли проблеми при детето?....Предполагам, заради съвета на лекаря.  Tired

Информирай се за захранването. Не разчитай само на педиатрите, защото част от тях си вървят по схемите отпреди 30-40 години.

Като начало прочети тези Библиотеки в разделите за захранването:
Тук
и тук

Късното захранване няма минуси, ранното носи много рискове. Избери как ще процедирате.

Общи условия

Активация на акаунт