детска кухня Junior Menu-доволни ли сте?

  • 2 862
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 044
Мисля да го запиша малкия на детска кухня да пробваме въпреки че му правя домашни манджи,ама чак толкова разнообразно не мога всеки ден Rolling EyesТа въпроса ми е към тези мами които ползват Junior Menu,доволни ли сте?Спряла съм се на тази кухня защото има пункт който ми е наблизо,но приемам мнения и за други кухни от които сте доволни LaughingВсякаква информация ще ми е от полза Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 152
Има много такива теми. Използвай търсачката!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 044
Специално за Junior Menu не открих много с търсачката, нито в библиотеката,та затова питах Rolling EyesА  иначе ти благодаря за инфомацията да ползвам търсачката

# 3
  • Мнения: 858
взимам храна от Джуниор меню,Харесва ми и на синът ми също.Вземи за 2-3 дни,пробвай и сама ще придобиеш впачатления.Ако не ти харесва не взимаш повече.

# 4
Да аз лично съм доволна от тази кухна, но пък мойта бебка когато беше на 8 и половина нещо не и хареса нали знаеш вкусове различни може би беше още мъничка, но сега съм твърдо решила да я запиша пак вече сме по големи. Другите мами от квартала почти всички са на тази кухня и са що годе доволни то пък не може да бъде и идеално, но може би е малко по добра от държавната кухня. Все пак можеш и само за 5 дни да я пробваш , а не за цял месец както е при други кухни. Пробвай нищо не губиш.  LaughingУСПЕХ

# 5
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте ние сме още малки но събирам информация от сега коя фирма е добра.Ние сме от Надежда 1 част имате ли мнения за добра кухня тук и каде?

Мерси  bouquet  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Моята информация е, че кухнята Джуниър е за деца навършили една година  Peace

# 7
  • Мнения: 174
Ние от 8-мия месец сме на тази кухня и нямаме никакви проблеми...защо да е за след 1 година??

# 8
  • София
  • Мнения: 1 457
Ами за мен тази кухня е за деца преминали вече на обща храна. Моето дете примерно на 8 месеца не беше захранено и с половината неща, които дават от кухнята. Затова смятам, че менюто им отговаря за деца над годинка или поне навършили 10 месеца. Но това е само мое лично мнение  Peace

# 9
  • Мнения: 909
Не знам дали тази кухня има регистрация в ХЕИ, а и ми е малко съмнителна, защото карат храната в детски магазини, обаче като се замисля, гаранция няма никъде. Нищо не пречи да пробваш, предплаща се за седмица напред. Дано се хареса на бебечето ти.

# 10
  • Мнения: 858
Не знам дали тази кухня има регистрация в ХЕИ, а и ми е малко съмнителна, защото карат храната в детски магазини, обаче като се замисля, гаранция няма никъде.
Съмнявам се силно,че няма регистрация в ХЕИ.Исках само да кажа,че детските магазини ги ползват като раздавателен пункт.Не се готвят там яденетата,и  опаковките са за еднократна употреба.Аз взимам и от държавната кухня и от Джуниор.Та храната от държавната кухня също се раздава от една барачка и това е само пункт,а и яденето се слага в бурканчета,които се превъртат през кой ли не.

# 11
  • Мнения: 865
и аз съм чувала добри отзиви за нея,само трябва да видя дали има в района на бул.Мадрид newsm78

# 12
  • Мнения: 474
Моят син цяло лято се храни от тази кухня / записах го като направи 1 год./ и общо взето бяхме доволни. Сега обаче го прехвърлих към Ози- доставка до дома и разликата ми се струва в полза на Ози. Определено не бих върнала на Джуниор. На Джуниор супите са обикновено гол бульон с няколко ситни парченца картоф и морков, имаше доста случай на недоварена храна, доста пъти закъсняваше яденето и чакахме по 1 час и в интерес на истината от около месец нещо всички яденета станаха с еднакъв вкус.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 044
Мерси на всички за отговорите HugЩе се запишем за Junior Menu,ако не ми харесат ще пробваме и Ози,ако пък не ще му готвя, без това си харесва мойте манджи Laughing

Общи условия

Активация на акаунт