Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аз съм от Бургас,, и тук в магазините на Адидас нямат часовници , а видях в сайта много  готини ,,, в София има ли по магазите на адидас часовници,, и на кви цени са, че искам да купя на тати,,, а не знам от къде ,,,  Praynig ,видях ,един път тема, че една майка тарсеше някакви маратонки,, и вие бяхте така добри да се отзовете,, дано и на мен да помогнете ,, благодаря Ви ! newsm03
Цитирай

Следя темата.И аз съм от Бургас и ще ми е интересно дали ги има
Цитирай

ама то ,май никои няма да ни отрази ,,
Цитирай

София

Ами и аз си бях харесала един часовник от сайта им и обикалях миналата седмица да търся. Smile Оказа се, че магазините на адидас не се занимават (продават) часовници newsm78. От там ми обясниха да търся по магазините където продават часовници. Та на ул. Алабин има голям магазин за очила и часовници м/у графа и витошка и там имаше на адидас и на раковска близо до светофара на военния клуб също.
 Peace
Цитирай

о мерси,, значи трябва да трагна ,, из магазините тука в Бургас , да тарся,,, офффф дано не се наложи да ходя до софия с тоя корем , за един часовник ,,,  #2gunfire
Цитирай

а някакъв сайт ,случайно да знаете по нета да поръчаме,,,, ? newsm78 ,аз само чужди сайтове намерих,, български няма ,,що така ни пренебрегват ,,,
Цитирай
в рояла в съни бии4 има няколко модела идете и вижте
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.