часовници АДИДАС-от къде ?

  • 1 078
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Аз съм от Бургас,, и тук в магазините на Адидас нямат часовници , а видях в сайта много  готини ,,, в София има ли по магазите на адидас часовници,, и на кви цени са, че искам да купя на тати,,, а не знам от къде ,,,  Praynig ,видях ,един път тема, че една майка тарсеше някакви маратонки,, и вие бяхте така добри да се отзовете,, дано и на мен да помогнете ,, благодаря Ви ! newsm03

# 1
  • Мнения: 82
Следя темата.И аз съм от Бургас и ще ми е интересно дали ги има

# 2
  • Мнения: 422
ама то ,май никои няма да ни отрази ,,

# 3
  • София
  • Мнения: 412
Ами и аз си бях харесала един часовник от сайта им и обикалях миналата седмица да търся. Simple Smile Оказа се, че магазините на адидас не се занимават (продават) часовници newsm78. От там ми обясниха да търся по магазините където продават часовници. Та на ул. Алабин има голям магазин за очила и часовници м/у графа и витошка и там имаше на адидас и на раковска близо до светофара на военния клуб също.
 Peace

# 4
  • Мнения: 422
о мерси,, значи трябва да трагна ,, из магазините тука в Бургас , да тарся,,, офффф дано не се наложи да ходя до софия с тоя корем , за един часовник ,,,  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 422
а някакъв сайт ,случайно да знаете по нета да поръчаме,,,, ? newsm78 ,аз само чужди сайтове намерих,, български няма ,,що така ни пренебрегват ,,,

# 6
в рояла в съни бии4 има няколко модела идете и вижте

Общи условия

Активация на акаунт