Намерено е куче, търсим му дом!

  • 694
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Здравейте!
В района на НДК - зала 12, бТВ е забелязано куче, мъжко, вероятно питбул, кафяв. Не е младо куче, без нашийник, видимо в добро състояние, лекичко накуцва.

тел за връзка: 0887842044

или на лични ми пишете.


Снимах го с телефона, следобяд ще кача и снимка. Много ми е жал за животинката, за съжаление не мога да го прибера у нас, ако го закарам на майка ми ще и станат 5 и съвсем ще откачи  Confused


Според мен кучето е изхвърлено/изгонено. Няма вид на бездомно животно. Така или иначе не мога да се примиря да остане на улицата. Дано се намери стопанина му или нов такъв.

Вярвам, че тук във форума има добри хора, които биха го обичали, но се търси и временен дом докато намерим постоянен. Сега пак ходих и го гледах, милото се е свило на кравайче и трепери яко, сигурно му е много студено. Поне го нахранихме, изяде един сандвич и две банички и вода пи много, но това не решава проблема. Сега е приютено тука на етажа на БТВ, но във всеки един момент някой може да го изгони навън на студа...

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 09:12 от доня КОПРИВА

# 1
  • Мнения: 646
Пиши във www.dog.bg - има форум за изгубени/намерени кучета. Дано собственика си го познае.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 25 212
То сигурно и от уплаха трепери милото Sad Дано да има късмет да го приютят, тъй ми стана жал... Добре, че си се погрижила за него   bouquet

# 3
  • Мнения: 219
Както са казали по-горе,пиши в дог.бг.Аз веднага бих го прибрала,но имам такъв същия "дзвер" който втори няма да допусне и понесе никога,аман от безотговорни стопани,и такива които не знаят взимайки куче,еле пък тази порода не си дават сметка с какво се захващат,каква отговорност е и хайде на улицата #2gunfire #2gunfire

# 4
  • Мнения: 160
Миличкото дано да му намериш дом  Cry.

# 5
  • Мнения: 502

Миличкото,дано се намери кой да го прибере Praynig.Аз бих го прибрала,ама имам три кучета и незнам как ще го приемат,не е мъничко,за да стане по-лесно....Горкичкото

# 6
  • Мнения: 3 861
Така или иначе вече го изгониха от тук, не сме го виждали, изчезна, дано да е за добро

# 7
  • Мнения: 5 313
Дано наистина да е за добро.

Общи условия

Активация на акаунт