Бременна ли съм

  • 1 378
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте имам малко проблем Embarassed родих на 1 август със секцио лохите ми свършиха около 26 септември и на 2 октомври сгафихме #2gunfire.Кърмя бебе Дани знам че това не предпазва от бременност казвам го за информация. Към днешна дата нямам цикъл.След раждането не ми е "идвало"дано да ми дойде че ....И така бременна ли  съм и кога мога да си направя тест.Относно тестовете четох че може да се направят 1 ден след като ти закъснее или 2седмици след овулация аз съм нямала цикъл а за овулация не знам.То вае в общи линии.Знам за жени на който цикълът им идва след като са спрели да кърмят.Благодаря добри мами

# 1
  • София
  • Мнения: 12 547
Иди си пусни кръвен тест. И се обади на гинеколога си. Тук никой не може да ти каже дали си бременна.
И започнете да ползвате предпазни средства.

# 2
  • Мнения: 983
Иди си пусни кръвен тест. И се обади на гинеколога си. Тук никой не може да ти каже дали си бременна.
И започнете да ползвате предпазни средства.
Peace

# 3
  • Мнения: 4 621
Има вероятност да си бременна, както и да не си. Най-добре се консултирай с гинеколога си Peace

# 4
  • Мнения: 1 931
Иди си пусни кръвен тест. И се обади на гинеколога си. Тук никой не може да ти каже дали си бременна.
И започнете да ползвате предпазни средства.
Не разчитайте на това, че кърмиш,то повечето породени дечица така стават.

# 5
  • Мнения: 7 474
Трябвало е да изпиеш нещо, щом сте сгафили, ама свирено.
Обади се на гинеколога си, той ще ти каже кое е най-добре в този момент. Peace

# 6
  • Мнения: 331
Според мен вероятността да си бременна е по-малка, отколкото да не си. Ако предположим, че менструацията настъпи във възможно най-краткия срок, т.е. месец, след като са ти спрели лохиите, то тогава при нормален 28-дневен цикъл овулацията би трябвало да настъпи около 14 дни преди това, т.е. около 12-ти октомври някъде. Разбира се, това е ако всичко е като по учебник - много често изненади се случват... А доколото ми е известно, вече има и тестове за бременност, които установяват такава, без да се чака закъснение - мисля, че такъв тест е Presto, но не знам доколко е сигурен.  newsm78

# 7
  • Мнения: 292
Има вероятност да си бременна, както и да не си. Най-добре се консултирай с гинеколога си Peace
Peace

# 8
  • Мнения: X
Сега ще извадя кристалната топка и ще погледна............

Какво значи бременна ли съм, особено за жена, която вече е била такава - ей ти аптека, купи си тест, ей ти лаборатории пусни си кръвен тест. Като протакаш най-много да тсане по-зле. И ползвайте предпазни средства, кърменето не е такова.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 585
Посъветвай се с гинеколога си, тук никой не може да ти каже дали си бременна или не. 
И се пазете за в бъдеще. Peace

# 10
  • Мнения: 474
Трябвало е да изпиеш нещо, щом сте сгафили, ама свирено.
ама как да пие нещо като кърми жената  newsm78
Според мен вероятността да си бременна е много малка, ама все пак посети гинеколога си - най-малко за едно УЗ!  Дано всичко е наред  bouquet

# 11
  • Мнения: 9 973
ти не знаеш ли,че трябва да се пазиш?  newsm78

# 12
  • Мнения: 528
двет естрани на монетата е да си бременна а другата да не си но това най добре ще ти го каже лекар.Направо при него

# 13
  • Мнения: 43
Благодаря на позитивно настроените направих си тест и е отрицателен мисля да го повторя другата седмица.Гинеколожкатами е в отпуск 1месец.Извинявам се ако съм изнервила някой ама за мен беше важно.Можели да напишете кога горе долу вие дошъл цикалът след раждане.

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Кръвен тест и на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт