Есен в Италия - 71

  • 14 147
  • 266
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 167
Честит Рожден Ден на Борянка  Hug Не я познавам, но и от дистанция ми е много симпатична.
Да е все така умна и да успее във всичко, което си пожелае    bouquet  bouquet  bouquet

Аз днес сутринта ходих на пазара, нещо се бъгнах и купих букети цветя за къщата, сега си имаме ваза с жълти , бели и едни лилавки такива цветя. КрасотЪ и половина  Laughing

Освен това в останалото време правя един проект да променим малко хола т.е да осигурим малко повече 'офис-зона', защото е явно, че стоим само тук , а горе в същинския 'офис' не се и качваме изобщо Rolling Eyes Затова е по-добре да се примиря май, че в хола ще се търкалят безброй хартии и да ги подредя, отколкото да живея в този непоносим хаос.
Като прибавим че тук ядем, гледаме телевизия и имаме и един велоергометър  Shocked... смятайте за какво става дума. Та, решена съм да оформя зони някакви и да въведа ред и дисциплина, да стане по-уютно и хубаво.  Затова вторник ще го прекарам в Икеа, но нещо каталога им хич не ме впечатлява  Rolling Eyes
Купих си и Casa Facile, където такива мултифунционални стаи има доста, дано успея да я докарам и нашата хубавка, или направо да им пиша на тия да дойдат да ни я проектират и да ни изтипосат после в някой брой  Laughing

Ами туй то , днес съм мноооого по-добре, антибиотика действа, още кашлям, но съм вече човек.

  bouquet

# 181
  • Мнения: 24
 Извинявайте, че не пиша често, но просто нямам възможност!!!
 За даренията, казах, че според мен е по-добре сама да се оправям, в смисъл да действам просто и вчера с моя мъж изчистихме гардеробите и сме ги приготвили в чували и ще отидем там където има такива места да се занесат за бедните и така...
 Честит рожден ден на Боряна, пожелавам и здраве  и щастлив живот!
Lennie, пожелавм ти скорошно оздравяване!
 Всичко най на всички!!!

# 182
  • Мнения: 884
Lennie,благодаря за отговора! Аз се бях приготвила за доста по-солена сума ,но щом препоръчваш тази ! Laughing
Бързо възстановяване ти желая!

# 183
  • Мнения: 6 167
мерси, то не пречи да си вземеш по-скъпа  Laughing
само гледай мощността на помпата))

# 184
Dобро утро на вси4ки,тук днес е многооо студено и вали,не е за излизане.

Lennie,моля те пусни ми на ли4ни координатите ти за даренията.Как си ти, желая ти по бързо оздравяване.Ох и аз сам с една странна суха каслица ,само ве4ер и сутрин,пия антибиотик и сиропи.
На вси4ки приятна неделя.  bouquet

# 185
  • Мнения: 750
Здравейте моми4ета Hug
при нас е голям студ,запалили сме камини,парно и въобще вси4ко което топли Crazy
Аз съм блокирана от всякъде,кръст, врат пълен блокаж  ooooh! и ме болят костите
Абе жив зян съм с две думи Confused
Хайде със здраве wavey

# 186
  • Мнения: 1 545
Здравейте! Както е писала Морена, тук вали и е доста студено, хич не е за показване. А нали папата е тук, народа искаше да го види, ама не бяха много наизлезлите в тоя студ. Той мина точно по нашата улица, която от вчера е разчистана от коли, никой не можеше да паркира (чудо невиждано). Пощракахме го като мина, а май и втори път ще минава, та ще имаме спомени  Laughing.
Лека неделя на всички!

# 187
  • Мнения: 764
Моми4ета,ние сме болни групово,кашляме,кихаме,гърла болни....луда история.Аз едва дишам,не знам колко изкапах в този нос,но ако не дишам се побърквам #CrazyПрез устата не мога явно,на 2рия път и ми изсъва вси4ко TiredДребният на сестра ми пък е с варицела ooooh!За сега без кака му,но едва ли 6те се размине...та така.
За вси4ки,които имат градинка предлагам този сайт

http://www.bakker-it.com/default.aspx?promotion=j2&campaign=Google

Останах приятно изненадана от нали4ието на коки4ета,зЮмЮли,невен,лЮляк.За лЮбителите на силни усещания има крастави4ки курнишон4ета/супер са кисели4ки/,краставици дълги от българските,лози за сърми4ки  chef.Има примерни разработки на градини,съвети,кое кога цъфти,за да има все шаренко LaughingИма и растения за апартаменти и балкони разбира се-банан,ананас,кафе...Приятно забавление  bouquet
Сега забелязах,4е предлагат колекция от 9 подправки за 10,75 ,където има и копър ,също и копър отделно за 0.95/за засаждане/:peace:

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 12:01 от Italina

# 188
  • Мнения: 3 388
Овчева, можеш ли да ми изпратиш координатите на тази организация за осиновяване от дистанца? Благодарски   bouquet

Честита 18-та годишнина на Боряна! Да е здрава и усмихната! Много успех във всички начинания  newsm51

# 189
  • Мнения: 256
Здравейте, искам да помоля Praynig мамите, които живеят в Милано да ме ориентират от къде мога да купя детски играчки на прилични цени. Не държа да са маркови. Важното е да са качествени и здрави.
Моя мъж е на една конференция в Лаго ди Комо и ме взима със себе си. А след конференцията ще идем да разгледаме Милано. Там ще бъдем мисля на 14 и 15.10, та ако случаино има някакви разпродажби или сезонни намаления  Money по туй време, ще съм благодарна за инфото.
Но най-вече искам да взема нещо на детенце, че на Архангеловден - 08.10 има имен ден, а и по-принцип знам, че в чужбина играчките са по-евтини от тези в БГ, да не говорим за разнообразието от такива в детските магазини.
Мерси предварително! Hug

# 190
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравейте, искам да помоля Praynig мамите, които живеят в Милано да ме ориентират от къде мога да купя детски играчки на прилични цени. Не държа да са маркови. Важното е да са качествени и здрави.
Моя мъж е на една конференция в Лаго ди Комо и ме взима със себе си. А след конференцията ще идем да разгледаме Милано. Там ще бъдем мисля на 14 и 15.10, та ако случаино има някакви разпродажби или сезонни намаления  Money по туй време, ще съм благодарна за инфото.
Но най-вече искам да взема нещо на детенце, че на Архангеловден - 08.10 има имен ден, а и по-принцип знам, че в чужбина играчките са по-евтини от тези в БГ, да не говорим за разнообразието от такива в детските магазини.
Мерси предварително! Hug

Здравей  Simple Smile
Мога да ти препоръ4ам магазините от веригата Toys Center
Те са специализирани, за игра4ки и има вси4ко,за което може да се сетиШ. Освен това Щом Ще имате на разположение само 2 дни няма много да можете да обикаляте та затова ако искаШ идете направо там.Ето ти адресите на няколко от тях,които са в Милано

Toys Center
MILANO ( V. Pitagora)
Via Pitagora, 4
20128 MILANO ( V. Pitagora) MI
Telefono: 022578242

Toys Center
MILANO (v. Macchi)
Via M.Macchi, 29
20124 MILANO (v. Macchi) MI
Telefono: 026692096
Fax:

Toys Center
MILANO (v.Novara)
Via Novara, 83
20147 MILANO (v.Novara) MI
Telefono: 0240095316

Вторият от адресите е близо до Централната гара,така,4е ако идвате с влака Ще ви е удобно.
Ето ти и сайта на веригата с някои от игра4ките,цени и тн ( но е на италиански )
http://www.toyscenter.it/prodotti.php?cat=1

Успех  Peace

# 191
  • Мнения: 1 467
Здравейте, искам да помоля Praynig мамите, които живеят в Милано да ме ориентират от къде мога да купя детски играчки на прилични цени. Не държа да са маркови. Важното е да са качествени и здрави.
Моя мъж е на една конференция в Лаго ди Комо и ме взима със себе си. А след конференцията ще идем да разгледаме Милано. Там ще бъдем мисля на 14 и 15.10, та ако случаино има някакви разпродажби или сезонни намаления  Money по туй време, ще съм благодарна за инфото.
Но най-вече искам да взема нещо на детенце, че на Архангеловден - 08.10 има имен ден, а и по-принцип знам, че в чужбина играчките са по-евтини от тези в БГ, да не говорим за разнообразието от такива в детските магазини.
Мерси предварително! Hug

Искаш да кажеш през ноември?

Тези, които mcdirock ти е посочила, а има и по корсото corso Buenos Aires.


# 192
  • Мнения: 1 467
Здрасти, италианки:)

Все се каня да драсна два реда, но имам време само за един форум:) Емма днес става на 7 месеца и още помня как Бимба беше казала, когато Алесия стана на толкова и на мен ми се виждаше супер далеч това време. Емма също каза БАБА. Но несъзнателно:))) Надявам се МАМА да е съзнателно:)

При нас нещата вървят добре - от днес Емма яде паста и бузите й застрашително се уголемяват:) Да е жива и здрава. Тресе ме предработна треска, а има още повече от 2 месеца. Всъщност,  май най ми е кофти, че няма да виждам фъстъка. Вчера се отделих за 2 часа и след първите 10 минути вече ми липсваше. Но така е, тази любов е повече от безусловна. И защо към другите неща не сме същите?
Към другите неща винаги имаме някаква причина за обич...

Лек ден!

# 193
  • Мнения: 3 388
Някой има ли застраховка на колата с ДжениалЛойд?? Не искат да ми правят фурто инчендио, защото не съм била читадина италиана! Ехати дискриминацията пък  Crossing Arms Twisted Evil
Остана да ми откраднат колата и да няма кой да ми плати, след като дам един куп пари  за ново возило Close

Честити 7 месеца на Емма   bouquet

# 194
  • Мнения: 3 388
Юли, толкова рано ли се дава паста?  Rolling Eyes

Ние пък сме на смесено хранене от 1 седмица - кърма и Аптамил /по 120 грама средно 3 пъти поне/ и Самуел е наддал над половин кило  Shocked И пак не му стига  на моменти! Като се има предвид, че от мен си докарва често пъти около 90 грама.
Не искам да ми дебелее така яко детето! Още 3-4 дни и ще стане 5 кила!

Общи условия

Активация на акаунт