Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

Имате ли в живота си връзка, от която да се срамувате? Не става въпрос за такава, която искате да забравите. Хората узряват с времето и понякога по пътя си към зрелостта вършат глупости и не попадат на точните хора. Интимната или душевна близост понякога се споделя с хора, чието минало или настояще как да кажа...не са съвсем чисти. Дано сте ме разбрали какво питам.
« Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 13:15 от Kasidy »
Цитирай

Русе

Blush да, почти от всичкият секс преди мъжа се срамувам.

не че са много, но по-добре да не се знае баш точно  кои са.

Според мен е нормално, всеки е правил глупости, които не иска да каже на другия. И аз не искам да знам за неговото секс минало, макар, че ми се е случвало да понаучавам това-онова и  Shocked 
Цитирай

Русе

А темата май не е за половинките, не  - от другите не ме е срам да говоря.
Цитирай

За който и де от партньорите в миналото става въпрос. В смисъл, толкова да не му е било наред нещо ( осъзнато от позицията на времето ), че ако си с приятелка и го видиш по улицата примерно, да ти е неудобно да кажеш че сте имали нещо общо.
Цитирай

намират се такива, хич не искам да си спомням даже
с някои още тогава знаех, че така ще стане, ама акъл ooooh!
все пак, натрупах опит, макар и лош
Цитирай

Не знам в момента какви ги вършат  Laughing но за това, което бяха, когато съм била с тях - не се срамувам Peace
Цитирай

А, разбрахте ме значи  Laughing Тъкмо се чудех какъв пример да давам, за да стане ясен въпроса Embarassed
« Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 13:36 от Kasidy »
Цитирай
Не, не ме е...  Peace
Цитирай

София

Има една такава връзка, да. Само като се сетя и се изчервявам. Бях забравила за това, ама като прочетох първия пост на Касиди и се сетих веднага за момчето.
 Sick
Цитирай

Ако някой се престраши да сподели част от " срамотията ", не в детайли естествено  ooooh!, ще кажа и аз  Embarassed
Цитирай

София

Честно да ти кажа, много ми се иска, ама толкова ме е срам, че не знам дали ще се престраша. Чес'но!
Цитирай

София

Аз съм безсрамница. Но ако ме връхлети внезапно нЕкой срам, ще го споделя!
Цитирай

Имате ли в живота си връзка, от която да се срамувате? Не става въпрос за такава, която искате да забравите. Хората узряват с времето и понякога по пътя си към зрелостта вършат глупости и не попадат на точните хора. Интимната или душевна близост понякога се споделя с хора, чието минало или настояще как да кажа...не са съвсем чисти. Дано сте ме разбрали какво питам.

да, имам. гледам да не мисля за това, просто благодаря на бог, че ме запази.
Цитирай

София

Чак срам в този смисъл
В смисъл, толкова да не му е било наред нещо ( осъзнато от позицията на времето ), че ако си с приятелка и го видиш по улицата примерно, да ти е неудобно да кажеш че сте имали нещо общо.
- не. Сега определено не бих била с него, но знае ли човек.  Crazy
Цитирай

София

да, имам. гледам да не мисля за това, просто благодаря на бог, че ме запази.

Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора