Кое е първото нещо което ви впечатли в настоящия ви съпруг\приятел

  • 4 116
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен
  • Мнения: 973
Настоятелността му. Ако не ми беше звънял толкова често и постоянно да настоява да се видим, сега нямаше да сме заедно  Grinning.

# 61
  • Мнения: 11 607
Направи ми впечатление,че от момчетата,които играеха карти само той не се пали и играеше относително спокойно!

# 62
  • Мнения: 139
Ако говорим за ПЪРВОТО нещо, което ми направи впечатление, то това е стегнатото малко дупе ( добре стои на дълги крака и широк гръб ).
Не се омъжих заради това, естествено, после открих и разни други плюсове.

# 63
  • Мнения: 4 496
Очите.И височината-веднага си представих как се сгушвам. Crazy

# 64
  • Мнения: 123
О В НАЧАЛОТО ПРОСТО НЕ ОБЪРНАХ ВНИМАНИЕ НА ТЕЗИ НЕЩА ,В ПОСЛЕДСТВИЕ ЗЕЛЕНИТЕ ОЧИ ,СТЕГНАТО ДУПЕ И КРАКА {ЗАЩОТО Е ФУТВОЛИСТ}, ХАРАКТЕРА.........СПОМЕНИ ,СПОМЕНИE E  Е ДОБРЕ ЧЕ ПОНЕ БЪРЗО ГО КОПНАХ Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 541
Репликата му "Да ти помогна ли с куфарите?" така небрежно, но и тактично подхвърлена, докато аз се борех с тях и се бях овъртяла като пиле в калчища, както и факта, че стоически понесе почти да му счупи от стискане ръката "приятната, млада и луда пъзла" в съседната седалка по време на излитането на самолета, защото аз се бях удървила от страх и дори не съм осъзнала, че го стискам  Embarassed (отбелязвам, че си бяхме напълно непознати до този момент)....Тоест- впечатли ме кавалерството и тактичността му.....както и това, че носи на болка  Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 6 992
Когато ми писа - че позна една не особено известна песен, когато видях негови снимки - косата, тялото, катаната, когато се срещнахме - походката и начина, по който прегръща.

# 67
  • Мнения: 5 370
Ръстът и невероятно големите, сини очи. Винаги съм имала високи гаджета, ако и да съм малко под средния за жена ръст, но този път Господ наистина ми даде нещо мечтано.
Забелязах и веднага на първо четене, че говори твърде малко. И досега е така-скоро ще станат 5 години. Party

# 68
  • Мнения: 3 405
Дългата, руса, леко къдрава коса.

# 69
  • Мнения: 3 521
Устните. Мога да го целувам по програма 24/7  Grinning.

# 70
  • Мнения: 2 161
Неговата амбициозност и увереност.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 672
Познавах го години ,преди да се влюбя Crazy в него
Но още като се запознахме ме впечатлиха сочните му устни и сините му очи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
След това ...друти неща Laughing

# 72
  • Мнения: 494
Умът и красотата.Едновременно.Чиста проба "гръм"!!! Laughing

# 73
  • Мнения: 619
Аз първо го видях на снимка (чат любов),
И пръвото беше леко нацупения ..и супер секси еротичен поглед.
От него като цяло лъхаше толкова... хм... зрялост и сериозност!
Жалкото е обаче,, че се оказа... малко по -вдетенен  Confused отколкото очаквах  hahaha (ама иначе щеше ли да е интересно)
 Но погледне ли ме лошууууу.....
 Crazy късам синджира  Joy

# 74
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ха Simple Smile На първата ни среща ми се стори много отракан и нахален и не го харесах....тогава Simple Smile
Да добавя и адски красив  Sunglasses
Обаче цяла нощ мислех за него и от другия ден всеки ден бяхме заедно...

Общи условия

Активация на акаунт