Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Характерът на жената зависи и от бюста, твърди италиански сексолог

Ученият е класифицирал женските прелести по подобие на различни плодове; жените с бюст "круша" например обичат любовта във всичките й проявления

Характерът на жената винаги е бил загадка за мъжа, но формата и размера на бюста могат да разкажат много за личността на всяка дама, твърди Пиеро Лоренцони, италиански специалист в областта на сексуалните отношения.

Според Лоренцони гърдите определят характера на жената в много по-голяма степен, отколкото зодиакалният знак, под който тя е родена, пише Би Би Си.

Ученият е класифицирал женските прелести по подобие на различни плодове. Той смята, че мъжете могат сами да съставят сексуални "хороскопи", ръководейки се от типа бюст на предполагаемата си партньорка.

"Плодовата карта" започва с традиционната "диня". Според Лоренцони представителките на нежния пол, които имат голям и закръглен бюст, преди са се смятали за жени със силно развит майчински инстинкт, но всъщност това не е така.

В действителност тези дами обичат да си похапват, да бъдат глезени, на тях им харесва, когато ги обожават, но не обичат много секса, отбелязва ученият.

На мъжете, които търсят нещо "по-живо", италианецът препоръчва жените с бюст тип "лимон". Те са дръзки и забележими, изпълнени са с живот и умеят да се посмеят на себе си. Тези дами предпочитат балансирания живот, който не предполага никакви изненади, смята сексологът.

Женската гръд, която се класифицира като "ананас", предполага ум, стремеж към кариера, но и достатъчно романтика. Тези жени като правило са най-верните, но е много трудно да се завоюва тяхното сърце.

Гърдите с формата на гроздови зърна (издадени напред и твърди) също не обещават качествен секс. Тези жени могат да изглеждат еротични, но в действителност са срамежливи и скромни домошарки, смята ученият.

Дори дамите с гръд "портокал" не са толкова добри, че да повишат градуса под чаршафите. "Тъй като те са уверени в себе си и знаят какво искат, сексът ги интересува най-малко от всичко. Те обичат разговорите и партньорските отношения."

Жените с малки гърди, напомнящи вишни, са забавни и достатъчно възбуждащи. Според Лоренцони в леглото те са изобретателни и умни, а в живота са прекрасни партньорки.

Жените с бюст "круша" обичат любовта във всичките й проявления - както романтични, така и чисто сексуални, обобщава италианският сексолог.

От тук
« Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 15:45 от Мама Цоцоланка »
Цитирай

София

Значи тези нацицилите се Crazy ги определят дини, ананас и леко деликатно се стига до портокала. Имаше и лимон/ нещо не си го представям  Crazy/
Да попитам обаче за тези вишни Whistling Представителките им, понеже нямат съвсем никакви гърди и наблягат на формата на зърната им само ли, какво Crazy
Цитирай

София

Явно характерът се променя... Mr. Green
Цитирай

София

Явно характерът се променя... Mr. Green
И още как... особено с майчинството  Mr. Green
Цитирай

Не знаех, че има гърди тип "вишни"  Crazy но щом учения казва...
Цитирай

Шопия

Мъжете без характер ли са?  Very Happy
Аз без картинки не мога да се ориентирам. Някакъв мелез се падам.
И ми липсват жените от клуб "кокершпаньол".  Mr. Green
Цитирай

Аз без картинки не мога да се ориентирам. Някакъв мелез се падам.

Ех, картинки....То хубаво щеше да е, но някой по вещ в картинките - той да пусне!
Цитирай

Безхарактерна съм  Twisted Evil колкото и да се гледам ни на вишна приличам, ни на  грозде Rolling Eyes
Цитирай

Sverige

Разцъкахме статията сутринта в Споделете, та за определяне към кой тип спадате, ако и вие като мен се чудите...обръщайте се към експерт Тони Сопрано, но задължително със снимков материал  Mr. Green
Аз бях оценена на лимон, каквото и да значи това - доволна съм  Laughing
Цитирай

София

Ей, ама мноооого обичам някой мъж да ми анализира характера според формата на циците, големината на зърната ми, или дължината на космите по венериния ми хълм. Айде стига с тия тъпотии!
Смятам да направя едно социологическо проучване за интелекта на мъжете и отношението му към наклона на пишките им. Има ли доброволци?
Цитирай

И аз се бутнах при лимоните, но не ми отговаря психопортрета. Отивам да си гледам миците, най-вероятно са друг вид Crossing Arms
Цитирай

София, Младост 2

Моите явно са зеленчуков тип - тип печена чушка hahaha
Цитирай

София

Моите явно са зеленчуков тип - тип печена чушка hahaha
Това не го казвай в Кърмаческия  Laughing
Цитирай

Sf

Ще напиша статия за женското ходило и пети...

И характер...

И не съм учен  Mr. Green
Цитирай

АХ!
Да се разпозная не можаХ ooooh!
Вероятно- според тойзи госпудин
мъж съм станала...амин Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора