Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Как правите мляко с ориз с АМ. Нали по принцип АМ не може да се вари?
Цитирай

София

Ами сещам се само да свариш ориза с вода и като се поохлади да прибавиш АМ.Незнам колко вкусно ще стане обаче... newsm78
Цитирай

София

Ами сещам се само да свариш ориза с вода и като се поохлади да прибавиш АМ.Незнам колко вкусно ще стане обаче... newsm78

Аз точно така приготвям мляко с ориз, грис, овесена каша, кус-кус и др. подобни. Бебока ги яде  Smile
Цитирай

софия

А колко захар?Нали не е полезно да ядат захар, а ако не есладко то нищо не струва.
Цитирай

София

Аз не слагам захар никъде. "Не струва" за теб, за детето може и да струва. Бебешкия вкус не е обременен и изкривен като нашия. Храните си имат естествен вкус и сладост, не е нужно да се слага допълнително сол или захар.
Цитирай

София

Може да подслаждаш с плод, ако смяташ, че има нужда. Аз слагам намачкана печена тиква в овесените ядки или печени круши. Всичко си изяжда Very Happy
Цитирай

гр. Варна

Аз точно така приготвям мляко с ориз, грис, овесена каша, кус-кус и др. подобни. Бебока ги яде  Smile
Peace  И аз така.
Цитирай

София

И аз така ги правя и до сега не му слагам захар никъде.Сега яде от кухня и там са сладки,но когато му ги правя в къщи пак си ги яде неподсладени.
Цитирай

Може да подслаждаш с плод, ако смяташ, че има нужда. Аз слагам намачкана печена тиква в овесените ядки или печени круши. Всичко си изяжда Very Happy

Ако детето свикне без захар, така и ще продължи.
Цитирай

София

по принцип се правят както са ти писали, но моя сладур не искаше и да ги погледне такива неща....след годинка почнах просто да ги правя с прясно мляко, а овесените с кисело и така.....
не знам може и защото е кърмен(до година и два месеца), но наистина отказаше каквото и да е приготвено с АМ....
и аз лично след годинката и захар сладагам...не прекалено но все пак поне малко...може да ползваш и кафява ако много е притеснява...канела също слагам но от малко по-късно към година и полувина някъде...
Цитирай

софия

моята бебка не яде нищо, което не е сладко. захар не съм ползвала досега-подправям с ябълка,грозде,круши и най-вече с банан. Направо за главата съм се хванала - и в попарата слагам 1ч.л. пл. пюре, защото иначе нищо не иска да погледне. Цял ден гладна ще пищи, но няма да хапне - казвам го от опит - пробвах.И затова питам.
Цитирай

там където ме зове сърцето!!!

И аз така! Peace
Цитирай

София

Така го правих и аз Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.