ТРЯБВА МИ СЪВЕТ СПЕШНО!

  • 2 219
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 239
ок Simple Smile
само 25% защо толкова малко

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
Настъпването на бременост в нормални условия, когато всичко е видимо наред е 20-25%. Просто природа.  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 946
Природата си знае работата. Тъжно ни е, но е толкова. 25 до 30%.. да звучи по-оптимистично.
Бъди сигурна, че това не е никак малко! ТОЛКОВА МНОГО БЕБЕТА СА СТАНАЛИ, А ОТ ВЕКОВЕ Е ТЪЙ. 

# 18
  • София
  • Мнения: 239
надявам се тези 25 % да са напълно достатъчни и да свършат работа ...стискайте палци момичета Praynig Praynig
прегръщам ви всички....  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 712
Абе, въобще не е малка успеваемостта, като се сетя колко аборта има в държавата...  newsm78
Айде, дано се вмъкнем в процентите и ние... (в случая - Деси)  Peace

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Десиславке...айде чеде стига с чата  Crazy
Успех от мен.

# 21
  • София
  • Мнения: 239
Дано да стане....днес си взех и изследването за токсолпазмоза казаха че е отрицателно.....радвам се много... Hug Hug
нормално ли е когато съм в овулация да ме болят яйчниците и гърдите все едно ще ми идва newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 7 100
Десиславке...айде чеде стига с чата  Crazy
Успех от мен.
Запис.
Десислава87, само своите мнения ли четеш или само тези, които те устройват? Това удебеленото видя ли го? Успех в начинанията ти и продължавай със беседите, но в седмичната тема. 
 

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 20:05 от Хера

# 23
Деси, стискам ти палци! Бебо може вече да е на път! Съвет от една 30-годишна леля Grinning - правете любов, а не бебе!

# 24
  • София
  • Мнения: 239
Мелита
ти имаш ли си бебоци? Simple Smile Hug  bouquet

# 25
Деси, допреди месец бях бременна в 23 г.с. Загубих бебето - лекарска грешка. #Cussing out Писах ти в другата тема. Но намирам сили да продължа напред. Тежко е, обаче няма повече място за отчаяние!И този път ще износя бременността си успешно. Чакам само зелената светлина от доки, надявам се до Нова година да я имам Grinning
Бъдете силни, момичета, и не се предавайте пред трудностите!Каквито и да са те!

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Авторката превърна темата си в чат.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт