ТРЯБВА МИ СЪВЕТ СПЕШНО!

  • 2 211
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 239
момичета реших да драсна една тема за овулацията ....
проблема ми е следния...днес бях на доки и ми каза че фоликула е готов всеки момент да се пукне и да дойде овулацията... Hug Grinning каза да правя опити днес за да има 99% сигурност че бебо ще се появи...обаче моето мило е на работа тази вечер и няма как да правим опити ... #Cussing out #Cussing out #Cussing out Tired последно снощи направихме опит за бебе....кажете ми утре ще е касно или от снощи ще е останало нещо.....поне малка надежда има ли? newsm78

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
От снощи ще е останало, но вие си пробвайте и утре.  Wink

Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 239
Жабче
снощи го направихме късничко към 12 вечерта а утре ще можем най-рано към 17 часа? newsm78 newsm78

# 3
  • Мнения: 92
Деси здравей
аз ще те посъветвам преди да трагне милото на работа се гушкайте , апък ако е трагнал ве4е ......става лошооо
не става ли да идеш при него таз ве4ер и да се скатаете някаде.. Grinning.малко по сериозно сега.не мисля 4е ще е толкоз късно и утре все пак,знам 4е яйцеклетката живее от 12 до 24 4аса.не се притесняваи дори и да не успеете в тез дни ..може да успеят в4ерашните сперматозоиди..

# 4
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
Не се притеснявай, спермитата живеят дълго при благоприятна среда, а тя е такава около овулация.
А утре пак пробвайте, защото няма гаранция, че ще се пукне днес фоликула.

# 5
  • София
  • Мнения: 239
жабче- благодаря много че ми вдъхваш кураж и ме караш да вярвам мила... Hug Hug  bouquet много искам бебе...утре като си дойде и от вратата го хващам ... Joy
tsvetelinka -ако имаше как до сега щях да съм при него ама няма военен е и работата е по сложна..... Naughty
незнам момичета дано да може и да стане че точно сме я хванали овулацията ...... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
по принцип като правим опити ги правим така че след това да си лежа поне час...незнам дано да е останало нещо от снощи Praynig

# 6
  • Мнения: 1 464
Мила,аз забременях точно в месеца ,който "пропуснахме "овуто,тоест правихме секс 3!дни преди него и един след LaughingСперматозоидите живеят до 5 дни така че,споко!Ако е писано да стане,ще стане PeaceУспех!

# 7
  • София
  • Мнения: 239
до колко време живеят сперматозоидите... #Crazy.и при какви условия newsm78 newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 239
ЧуШлИвО ЛюТе
чул те господ миличка.... Praynig Hug  bouquet
много се надявам да стане

# 9
  • Мнения: 1 464
сперматозоидите живеят при подходяща среда,тоест ако имаш хубава цервикална слуз ще оживеят до 5 дни!

# 10
  • София
  • Мнения: 239
а как мога да разбера дали осигурявам тази нормална среда за малките човечета?
май от всички изследвания само това не съм правила?

# 11
  • Мнения: 92
ами доколкото сам 4ела може и до 5 дни около дните на ову-то ..
 в среда такава която е благоприятна за тяхния живот,т.е. цервикалната ти слуз каква е тези дни...?и дори да прейивеят може и да не се оплоди яйцеклетката която се е отделила.
така ли е моми4ета или греша.? newsm78аз съм нова в тез методи, Embarassedмакар и да съм мама от скоро запо4нах да 4ета подробности за цикала и овулацията.не се тормози дали ще стане или е станало.

# 12
  • София
  • Мнения: 239
а при положение че има сперматозоиди и то живи и яйцеклетката се отдели.....какви са шансовете да се получи оплождане newsm78 newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 239
а при положение че има сперматозоиди и то живи и яйцеклетката се отдели.....какви са шансовете да се получи оплождане newsm78 newsm78
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

# 14
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
25% са шансовете

П.С. ако искаш нещо да добавиш ползвай опцията "Редактирай".  Peace

Общи условия

Активация на акаунт