Истеричния рев

  • 687
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Това пък какво ще да е? Зверски рев, до посиняване и задавяне, а като го гушнеш и станеш да ходиш из стаята млъква.

# 1
  • Мнения: 553
Това пък какво ще да е? Зверски рев, до посиняване и задавяне, а като го гушнеш и станеш да ходиш из стаята млъква.
Характер
Детенцето е открило "топлата вода"  Joy Joy #Cussing out
Честито
сега етвой ред да откриеш какво е"мамешка диктатура"  hahaha hahaha hahaha
колко сте големи?

# 2
  • Мнения: 3 069
А може и зъбки да са тръгнали вече...

# 3
  • Мнения: 1 121
Може нещо да го боли и носенето на ръце да го успкоява, може да се оттегчава, ако стои на едно място и да иска да разглежда. Ако реве толкова много, по-добре го разнасяй. А пробвала ли си да му отклониш вниманието с нещо? Например оставяш го да седне и още преди да е започнал канският рев му показваш любима играчка и се опитваш да отвлечеш вниманието му от факта, че вече не е в прегръдките на мама? При моят син само това помага, иначе като го оставя започва моментално да мрънка ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Моята маймуна наскоро го изработи този рев.С цел да манипулира.Ужасен стържещ звук,направо се чудя откъде го вади!Задавя се и няма да се учудя ако някой ден повърне от инат!Много добре различавам различните й ревове и знам,че това е театралничене и чист инат.Спира само ако я разсея или мине на нейната.Неприятно,но факт...

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
До болка ми е познато. Сина ми плаче така истерично ако му се скарам или му се смеят подигравателно. Дори се захласва от плач, като го гушна и поразходя винаги спира, но хълца обидено доста време след това. И аз мисля, че е характер.

# 6
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Голямата ми дъщеря си запази този навик доста дълго време. Не е приятно, обаче като са ни дечица ще си ги гушкаме.

# 7
  • Мнения: 3 376
Мисля,че е рано да говорим за характер,когато става дума за толкова малки деца,все още бебета!
И те както нас имат нужда просто да бъдат гушкани и успокоявани,боли ги нещо,а не могат да кажат,имат нужда от близост.Тепърва откриват света и някои неща ги плашат.Никога не съм оставяла сина ми да плаче,винаги си го нося,гушкам го,боричкаме се на леглото...
Когато ми се случи да иска да го нося и гушкам,а аз нямам настроение,да съм каталясала или изнервена-пускам музика,гушвам го и си танцуваме.И на двамата ни се оправя настроението и се упокояваме  Peace

# 8
  • Мнения: 667
За мен ревът винаги има причина, още повече споменатия истеричен рев /още си спомням ужаса, който изпитах, когато го чух за първи път - какво му е на бебето, боли ли го - а той бил гладен/. Е, при нас беше и още е при глад /сега рядко/ и при умора, когато му се спи много, от скоро и проява на характер, когато не стига дадена вещ и не става това, което му се иска.

# 9
  • Мнения: 19 294
Това пък какво ще да е? Зверски рев, до посиняване и задавяне, а като го гушнеш и станеш да ходиш из стаята млъква.
Характер
Детенцето е открило "топлата вода"  Joy Joy #Cussing out
Честито
сега етвой ред да откриеш какво е"мамешка диктатура"  hahaha hahaha hahaha
колко сте големи?


 Joy
и моята принцеса го прави този номер понякога.беше ми изкарала акъла няколко пъти в началото.

# 10
  • Мнения: 206
Напълно ми е познато и ние сме така. Ужасен рев със сълзи и щом го взема бебчо започва да се 
смее ,защото си е постигнал целта си. Когато е по-малко бебчето сигурно има някаква причина ,но може и да няма. Ние когато бяхме съвсем мънички щом не спяхме искахма постоянно да се гушкаме ,инак рев. Но имай търпение ,когато станете малко по-големи ще се заигравате и все по-рядко ще искате гушкане (поне при нас е така).

Общи условия

Активация на акаунт