миля ви помогнете!

  • 1 587
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
да ходих при мойта и понеже аз сега съм на 17 тя ми каза че съм малка да забременея  и че няма време да ме преглежда и да се занимава с лапешки истории  #2gunfire.Не знам какви са тия доктори и не знам къде да отида сега трябваше да ми доиде на 05.10 а сега е 20.10 кажете добър гинеколог в софия.

# 16
  • Мнения: 9 973
навсякъде с направлене или платено.20 лв.ще те оправят Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 44 074
ако искаш пиши на лични да ти дам координатите на моя, той се знимава именно с хормонални проблеми, проблемно забременяване  и т.н...това му е спциалността...но пък взима малко повече - 20 за преглед, 10 за ехо  и ако още друго се налага и повече....

# 18
  • Мнения: 89
вчера си направих тест пак е отрицателен  newsm78 не знам защо ми закъснява

# 19
  • Мнения: 89
Да ви питам още нещо миналия месец като спрях хапчетата и  отидох при доки гледа ме на видеозон и каза,че ги няма кистите,но ми каза че матката ми е леко набъбнала,какво означава това?

# 20
  • Мнения: 89
здравейте пак днес бях на лекар не сам бременна  Grinning ,но имам пак кисти и се оказа че старата ми гинеколожка не ме е излекувала и сега почвам пак с противозачатъчни диане 35 кажете нещо за него

# 21
  • Мнения: 983
Поне едно от притесненията ти е отпаднало.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 074
здравейте пак днес бях на лекар не сам бременна  Grinning ,но имам пак кисти и се оказа че старата ми гинеколожка не ме е излекувала и сега почвам пак с противозачатъчни диане 35 кажете нещо за него

хубаво, че не си бременна, лошо, че пак има кисти....а пита ли за това набъбване на матката....
колкото до хапчетата нищо не мога да кажа, аз съм на Ясмин Wink
Колко време ще пиеш хапчетата тоози път?

# 23
  • Мнения: 89
ами каза ми че ще ги пия 6 месеца даде ми дуфастон за да предизвика цикъла да ми дойде

# 24
  • София
  • Мнения: 44 074
м да - познато...айде дано се оправиш и да нямаш повече проблеми Wink

Общи условия

Активация на акаунт