Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

След няколко дена ще я започна заедно с една приятелка. Седнахме да си напишем предварително меню, нека който е правил тази диета да даде някои идейки за дневно меню. Да ви кажа, че диетата е от един сайт препоръчан тук от един ник. Само на месо, без млечни продукти, плодове, сладки и тестени изделия.
Цитирай

София

НВД-то което аз правя включва - мляко и млечни продукти, месо, зеленчуци.
ето едно примерно меню:
закуска: половин кофичка кисело мляко 3,6% с ленено семе
понякога ям по една ябълка към 10 часа
обяд - днес ядох пилешко месо с гъби, салата от краставици и малко сирене
към 16 часа хапвам малко кашкавал или филенце някакво
вечеря: салата от домати, краставици, маруля, месце, и майонезен сос.
Цитирай

Цитат на: vanesa
ето едно примерно меню:

Ние решихме да започнем по-строгата диета, Биляна е дала ник тук в една тема, за един месец само на месо и зеленчуци. Иначе благодаря, при повторението мисля да направим по-леката форма Smile
Цитирай

UK, Harlow/София

Цитат на: primamama
Да ви кажа, че диетата е от един сайт препоръчан тук от един ник. quote]
  Laughing  Laughing  Laughing "Никът" съм аз Smile Разсмя ме от сърце Cool
Аз съм на разделно хранене,но сестра ми прави тази диета.Освен месо се ядат и яйца!Тя има да сваля около 5кг,не са много.Резултата за 10дни е е минус 2,5кг!Явно има по-голям ефект при хората с повече излишни килограми,или е до организъм,не знам?!Но тя я спазва стриктно!Във форума (друг ник Wink ),Кати беше свалила около 9кг за посочения 24 дневен период Exclamation
 Но да ти кажа,сестра ми се чувства много добре,каза че не остава гладна и не и липсват за сега други храни!
 На теб и твоята приятелка пожелавам успех!И да се отчетете след време как върви със свалянето на килограмите! Wink
Цитирай

това, което ще парвите ми прилича повече на БЕЗвъглехидратна диета))) Повечето зеленчуци съдържат въглехидрати- дори домат например)))ако ще ядете така, яжте основно зелени зеленчуци, никакви моркови и мисля, че млечните храни няма да ви навредят))) Абе дори само хляба, сладкото и плодовете да спрете, ще има ефект. Аз съм доволна - свалих 4 кг. за седмица, сега темпото намаля , но е по-добре, защото не трябва да се губи повече от 8% от общото тегло на месец.
Но май движението му е майката Thinking
Стискам ви палци!
Цитирай

UK, Harlow/София

Много ми е объркващо Thinking аз свалих 45кг като не спирах да ям плодове,основно на тях наблягах!Защо се получават такива противоречия,не знам Question  Exclamation
Цитирай

предполагам, че е индивидуално))) но като се има предвид че НВД означава ограничаване на въгл. , а в плодовете се съдържат доста, въпрос на лична преценка е дали и по колко да се ядат))
Цитирай

София

Их....45 кг!!!
Аз искам "само" 15-20 Crying or Very sad
За колко време го направи този подвиг и освен диетата правеше ли нещо друго /спорт или лекарства за отслабване/?
Цитирай

Бургас

ето едно примерно меню:

Ние решихме да започнем по-строгата диета, Биляна е дала ник тук в една тема, за един месец само на месо и зеленчуци. Иначе благодаря, при повторението мисля да направим по-леката форма Smile

Тази с месото и зеленчуците е на д-р Аткинс.
Може да се яде само месо на скара, зеле без моркови (мисля,че може и марули), зелени маслини, яйца и сирена - без саламурените. Разнообразието не е много голямо Laughing
Правила съм я много пъти, най-много 10 дена и съм сваляла между 2 - 4кг.
Да те предупредя, че пада кръвното.
Трябва да пиеш много вода.
Цитирай

Цитат на: Milenika
ето едно примерно меню:

Да ти кажа снощи четох около 5 часа и тук и къде ли не, по едно време се омотах, особено като прочетох , че не било желателно да се комбинират домати с краставици Very Happy . При това ми е мъка за кафето, понеже го пия с мед Razz , а горчиво даже и една капак да изпия и започва едно сърцебиене един световъртеж, мамамия Laughing

Още повече се амбицирах, че точно след два дена е пълнолуние и е точно време за диетка Laughing , да видим какво ще стане, цялата му кухня е облепена в листове с указания кое да , кое не Razz .
Цитирай

Цитат на: Лекси
Их....45 кг!!!
Аз искам "само" 15-20 Crying or Very sad

Лекси , хайде почвай и ти с нас. На 6 и 7 ще го караме само на чай с мед и лимон, а от 8 ми почва пълнолуние и е идеално за диета, не се чуди. При това нали сега се пости за великден та с божията помощ Wink  може да успеем. Аз почвам основно заради моята приятелка, тя се е отчаяла, жал ми е да я гледам така, особено като я заварих да си хапва торта и ридайки,ч е е дебела Very Happy .
Цитирай

София

Цитат на: biliana333
Много ми е объркващо Thinking аз свалих 45кг като не спирах да ям плодове,основно на тях наблягах!Защо се получават такива противоречия,не знам Question  Exclamation

И аз по този начин - 25 кг минус, за 6 м. Ама това - доста преди бремеността. А сега с тази НВД - едва 3 кг за близо месец Sad
Цитирай

Цитат на: ellyst
предполагам, че е индивидуално))) но като се има предвид че НВД означава ограничаване на въгл. , а в плодовете се съдържат доста, въпрос на лична преценка е дали и по колко да се ядат))

Мисля, следващия курс да е по-олекотен, ще видим нека сега да успеем да стигнем до края на месеца Razz , та за великден да сме като писани яйца Blush
Цитирай

Цитат на: biliana333

Аз също съм отслабвала с плодове и чай, моя си система, просто след едно боледуване я започнах най-спонтанно. Свалих доста кг, но за съжаленеи тогава нямаше койа да ме посъветва да внимавам с приема на храна и пак се върнаха лека полека предишните кг.
Мисля си, че за всеки огранизъм в строго индивидуално, аз например само дето не спя в сауната, спортувам, скачам на въже, взех си колело за каране в домашни условия, постоянно съм в движение , ходя пеша, плувам, играя волейбол, тенис, абе няма нещо дето да не го правя и не мърдат тези кг, на ирония на съдбата Razz . Сигурно ми тежат кокалите много Razz
Цитирай

София

Цитат на: Milenika
ето едно примерно меню:

Да ти кажа снощи четох около 5 часа и тук и къде ли не, по едно време се омотах, особено като прочетох , че не било желателно да се комбинират домати с краставици Very Happy . При това ми е мъка за кафето, понеже го пия с мед Razz , а горчиво даже и една капак да изпия и започва едно сърцебиене един световъртеж, мамамия Laughing

Още повече се амбицирах, че точно след два дена е пълнолуние и е точно време за диетка Laughing , да видим какво ще стане, цялата му кухня е облепена в листове с указания кое да , кое не Razz .

Тука чете ли?? http://spidersport.com/forum/
Аз като реших да сваля гадните 8 килограма дето ми тежаха и четох сигурно 2 седмици какви ли не диети и какви ли не глупости, но това за мен е идеалния вариянт. Чувствам се страхотно. Единственото нещо което ми липсва е шоколада  Embarassed  обаче си намерих един дето има много малко въглехидрати. Smile  Хубавото на този режим е че не е диета, а можеш да се храниш така цял живот. а най-хубавото е, че се свалят мазнини, а не мускули и вода. Каквото и да решите успех все пак, на мен ми останаха 2 килограма ей така за разкош Very Happy  За сега така съм си добре- 45 килограма Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора