Любимата ви дреха

  • 1 662
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Покажете любимата си дреха.Може да не е от скоро може да е от преди години.няма значение.Вярвам че всеки си е имал любима дреха,която мн. е харесвал и се е  чувствал неотразимо в нея.Ако има такава тема предварително се извинявам  Peace
Моята ще я снимам по-късно че апарата няма батерия.

# 1
# 2
  • Мнения: 7 723
Любимата ми дреха е един дрипав пуловер, който вече отдавна ми е домашен
и по обясними причини ме е срам да го покажа.... Blush
На дрехи не робувам....ама него няма да го изхвърля.... Crazy

# 3
  • Мнения: 67
Любимата ми дреха е една ризка, кояти си купих преди време от Zara в Атина. Много ми е удобна и много ме кефи, върви с почти всичко от гарбероба ми.

# 4
  • Мнения: 4 435

Много ми хареса...ама обувките са супер.Аз имам такива подобно,но бели.От къде са ти?

# 5
  • Мнения: 3 459
Много ти е готина рокличката  Grinning

# 6
  • Мнения: 280

Много ми хареса...ама обувките са супер.Аз имам такива подобно,но бели.От къде са ти?

мерси slav4e-av4e
това всъщност са съвсем обикновени сандали,само дето аз си уших от кожа тея чопапчета нагоре и си ги вързах с връзки.много е просто,а и ми раздвижва много обувки.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 797

Tia_e , и аз имам същата рокличка, но зелена  Grinninghttp://picasaweb.google.com/muhlata/Chanta/photo#5080281972035361794

# 8
  • Мнения: 764
Това е моята любима дреха вече 3-та година и подозирам още за дълго.

# 9
  • Мнения: 4 435

Много ми хареса...ама обувките са супер.Аз имам такива подобно,но бели.От къде са ти?

мерси slav4e-av4e
това всъщност са съвсем обикновени сандали,само дето аз си уших от кожа тея чопапчета нагоре и си ги вързах с връзки.много е просто,а и ми раздвижва много обувки.
Аз имам такива купени от Ботичели ,много ми харесват и твойте,супер си се справила

# 10
  • Мнения: 3 830
Ми аз имам няколко любими дрешки...

Едно потниче, което си купих от Бенетон в Италия, рокля от виенска дантела. Много си обичам и две меки блузки, които си нося вкъщи; елек от шушлекова материя, пак за вкъщи.  Hug Heart Eyes

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
Имам едно черно бюстие - слагам го на всякакви официални поводи.
Много го обичам!

# 12
  • Мнения: 280

ха вярно,аз в несебър видях една мадама с такава зелена.откъде я си я взе ако не е тайна.

# 13
  • Мнения: 4 170
Моята любима дреха е една лятна,къса рокля на цветя,в черно и розово,отдолу с розов тюл. Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 7 797

ха вярно,аз в несебър видях една мадама с такава зелена.откъде я си я взе ако не е тайна.

От магазия Pink в София.

Общи условия

Активация на акаунт