Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Cофия

Мнения: 1 177
Здравейте,
по молба на съседката задавм следния въпрос - днес са ваксинирали сина й с ваксина против туберкулоза, но той е леко настинал, със зачервено гърло, въпреки това доктора се е съгласил да го ваксинира. Освен това е казал, че тази ваксина едва ли не ще го излекува от настинката, защото повишавала имунитета.Тя обаче се притеснява, да не би ваксинацията да има обратен ефект след като детето е с настинка и да не му навреди по някакъв начин. Сблъсквали ли сте се с подобно нещо? Моля за мнение, защото тя е доста притеснена.
Цитирай

Dania

Мнения: 2 757
Късно, не е трябвало да се ваксинира. Какъв е този тъп лекар. Дано все пак няма проблем с детето
Цитирай

Cофия

Мнения: 1 177
Джипито го е ваксинирал, смяташ ли, че може да има усложнения?
Цитирай


Мнения: 3 065
От всяка ваксина могат да се получат усложнения, дори и детето да е било здраво, а камо ли болно. Дано му се размине на детето Peace
Цитирай


Мнения: 4 150
Цитат
Тя обаче се притеснява, да не би ваксинацията да има обратен ефект след като детето е с настинка и да не му навреди по някакъв начин

Ей това не мога да го раzбера ...какви са теzи родители(хора),които винаги тревождат след случилото се?????
ЗаЩо не помислиха преди това??????

Каквото и да е станало,вече е кьсно така или иначе...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.