дъвки за отслабване

  • 3 127
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
наскоро попаднах на една статия за дъвки за отслабване-мотиф.днес си ги взех и ще чакам резултат-твърдят,че при редовна употреба се свалят без проблем 6 кг.
някои от вас ползвал ли ги е,някакви отзиви? newsm78

# 1
  • Мнения: 624
наскоро попаднах на една статия за дъвки за отслабване-мотиф.днес си ги взех и ще чакам резултат-твърдят,че при редовна употреба се свалят без проблем 6 кг.
някои от вас ползвал ли ги е,някакви отзиви? newsm78

Да,аз също четох за тях,можеш ли да кажеш каква е цената,колко дъвки са и какво е съдържанието им newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз ще чакам тортите. Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 4 496
Интересно... FlutterНяма да се учудя ако измислят и дъвки против забременяване... Crazy
На какъв принцип са-преди,след храна,или вместо?Не,сериозно,заинтересована съм. Grinning

# 4
# 5
  • Мнения: 2 386
Laughing Laughing

И аз - сладоледите!

# 6
# 7
  • Мнения: 4 916

и аз съм на опашката на чакащите  Peace

# 8
  • Мнения: 1 541
Мдааа.....това са революционните отслабващи дъвки- вече са на пазара и край на излишните килограми. Дъвчат се м/у похапването на кроасанчета и печено свинско с картофи и колкото повече дъвчеш, толкова по- слаб ставаш! Само трябва да се внимава, че има опастност да изчезнеш от заслабване, ако дъвчеш без граници  Mr. Green

Няма логика дъвченето на дъвка, което стимулира отделянето на стомашен сок, да има нещо общо с отслабването. Каквото и да има в тези дъвки, то надали изобщо ще има някакъв благоприятен ефект върху организма. Дори обратното е по- вероятно!
Изглежда ми като поредната измишльотина с цел печалба и нищо повече. Единственото което 100% ще отслабне е портфейлът ви  Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 672
Човек ако няма воля и желание за отслабване, нито дъвки, нито бонбони и други залъгалки, няма да помогнат !

# 10
  • Мнения: 1 844
наистина не може да се отслабне само с едни дъвки,искат се усилия и воля.но все пак не виждам какво пък толкова чудно има ако и тези дъвки имат ефект-все пак те са с л карнитин,който е с доказан ефект при топенето на мазнини.така че просто дъвчиш дъвка,вместо да пиеш хапче-хем е по-забавно,хем има хубав вкус..все едно е обикновена дъвка.
за тези,които питаха,дъвките се казват мотиф,швейцарски са,в опаковка са по 20 дъвки,като се дъвчат по 5 на ден и опаковката струва 8 лв.
аз ги ползвам от 2 дни и ако има ефект ще кажа.. Laughing

# 11
  • Мнения: 4 678
Карнитина действа когато спортуваш,не когато лежиш и дъвчеш  bouquet
To и хляб има с карнитин ,ама я яж по 3, да видим как ще отслабнеш ooooh!

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 19:14 от Поци

# 12
  • Мнения: 1 432
Поци пак е с мисълта ,4е някой лежи и дъв4е.Това ти е фикс идея за лежането  Peace
Моми4ето може да спортува и да иска да си подпомогне с  дъвките.  Naughty

# 13
  • Мнения: 1 541
Ам' ш'е се задави, ако тича на пътеката и дъвче бре  Twisted Evil

Пожелавам успех все пак на всички, които са решили да опитат  Hug

# 14
  • Мнения: 1 432
Ам' ш'е се задави, ако тича на пътеката и дъвче бре  Twisted Evil





 Joy

Общи условия

Активация на акаунт