Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Стара Загора

Изчетох всичко за врачки, гадатели, магьосници... Какво ви е мнението за тези които баят против уроки, леят куршум? Вярвате ли че помага?
Цитирай
Когато синът ми беше малък много често  плачеше, майка ми го водеше  при някаква баба да му бай  и се успокояваше веднага след това. А за гадатели,  екстрасенси и магьосници - повечето са мушенници и не им вярвам .Най се изумих, като гледах филм за Вера Кучовска и Ванга- на това  вече вярвам
Цитирай

Аз съм водила моето дете да му леят куршум. Не съм от силно вярващите в тези неща, но когато се касае за детето съм готова да повярвам. Ще ми е интересно да прочета мненията, ще следя темата  bouquet
Цитирай
Във всяка църква могат да ти дадат светена вода.По-добре го напръскай с нея(помага!).Мисля си,че не е добре да подчиняваме живота си на врачки ,баячки и суеверия,но това все пак е просто едно от многото мнения.
Цитирай

Шарлатани. Това ми е мнението.
Цитирай

София

Който не вярва на уроки, не го ловят, не си губи времето и не си дава парите на измамници  Whistling
Цитирай

софия

Не вярвам на такива неща afwitch
Цитирай
това са пълни глупости, не се обременявайте с такива неща.
Цитирай

Вярвам Wink
Цитирай

От очите на хората се излъчва енергия, те не само приемат светлина.
Според естеството на самия човек и погледа му може да има едно или друго влияние. Също така има методи за неутрализиране на неблагоприятни влияния. Друг е въпроса кой има знание и способности за това (не всички са шарлатани)
Цитирай
Горещо те съветвам да не опитваш.Може тук да ти дават примери и безброй препоръки, колко е полезно, но това не е така.Ако обичаш, детето си, мислиш му доброто и имаш  здрав разум- не го прави.Нито на него, нито на себе си, нито на никого.Мога да  бъда и по-конкретна , но  знам , че ще се завихри спор.

Детето ми никога не е имало червен конец, мартеница, оченца, не са му премивани очите, не е поплювано/ само да посмее някой/, не е водено по разни  лелки да  му леят и баят.Винаги я показвам на всички, които искат да я видят и да й се порадват ,включително на цигани.Никога не е била урочасвана.
    Да , бе, забравих  да спомена осмовното ooooh!Когато беше съвсем малка я отнесохме в църквата, в която ходим с татко й.Там я представихме  пред Бог и Го помолихме да я закриля от ВСЯКО зло и да я води  в живота й.

Избора е изцяло ваш.Ако  ги водите при врачове и пр.  ги обричате на дявола.Обратно, ако ги дадете на Бог, Той си има грижата и пак ще говорим има ли урочасани.
Само да вметна, че  кръщенето не върши  особена работа, защото то обикновено е родителска прищевка и не е от вяра нито на родителите, нито на детето.
Цитирай

под голямата лоза

Изчетох всичко за врачки, гадатели, магьосници... Какво ви е мнението за тези които баят против уроки, леят куршум? Вярвате ли че помага?
Ма мани ги тея!
Шарлатанки ньедни!!! ooooh!
Момиче, дай пет ле`а на как` си Руска
и тя сичко шти казва. Сичкото бъд`ще шти вижда.
От зли човеци штъ избави....
Как`ти Руска може и боб да фърля,
и на карти да ти познава,
а и на кълба сичка вижда........ Crazy
Цитирай

София

gerik, това пък с мартеницата защо? Rolling Eyes
Цитирай

в Tara

хич не вярвам!
Цитирай
аз бая за уроки.....хващат ми се и вярвам...баба ми ги е предала ...свидетел съм на чудеса!!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора