Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора
Момичета,колко време изкарвате без гадните косми на устната?Тоест ако космите са махнати на козметик след колко време пак поникват?Аз съм си махала в къщи с ленти и на втория ден почват да се виждат като излизат,това че 1 месец си без косми ми се вижда невъзможно???? newsm78
И още едно питане:може ли да се заразиш от нещо на козметик като ходиш за кола маска? newsm78
Цитирай

Аз си ги махам сама с лентички и изкарвам поне 1 месец.Може би повечето се късат, а не се отскубват при теб.Отиди на козметик и пробвай, би трябвало да изкараш доста повече от 2-3 дни Thinking

За заразяването-принципно може, но това е ако козметичката е някоя мърла и не си почиства и стерилизира инструментите.Най-добре иди при някоя препоръчана козметичка, а не "на сляпо".
Успех.
Цитирай

Т`ва за едния месец на мен ми е мираж.Поникват ми още на 2-3 ден и до 5 ден пак същата работа.Вече не си ги махам с кола,щот ми излизат мноооо пъпки.Ползвам лентите на Strep с течни кристали,ама и при тях не е особено кой знае какъв резултата,горе-долу пак същата работа,само дето не ми излизат пъпки.Вчера си ги махнах с пинсетката,ама боли бая.Пак де изглежда по-добре отколкото с ленти,щот с пинсетата ги изскубваш от корена,а лентите половината ги късат и все едно нищо не си направила.Обмислям вариант за лазерна или фотоепилация,още незнам кое е по-добре,уж на тъмни косми нали действа,ама знам ли  newsm78 А относно това дали може да се заразиш с нещо - това е доста субективно,зависи от куп работи от салона,от козметичката и т.н.Чела съм на много места хора да се оплакват,че са получили гъбички,след кола на триъгълника.
Цитирай
Момичета,колко време изкарвате без гадните косми на устната?Тоест ако космите са махнати на козметик след колко време пак поникват?Аз съм си махала в къщи с ленти и на втория ден почват да се виждат като излизат,това че 1 месец си без косми ми се вижда невъзможно???? newsm78
И още едно питане:може ли да се заразиш от нещо на козметик като ходиш за кола маска? newsm78
Аз също си ги  махам вкъщи, е не изкарвам цял месец но 2-2.5 седмици да. Ако имате проблеми с малките гадни пъпчици след това пробвайте абрикорт-мн помага
Цитирай
Благодаря ви,явно трябва да отида и да пробвам.До сега не съм ги махала с кола на козметик и си мисля да пробвам,а и се надявам да не поникнат на втория ден затова ви питам вас тези,които сти си правили
Цитирай

София

Ходила съм на козметик, но общо взето резултата е един-само дето не внимава като маже с колата и после може да видиш още доста нови косъмчета. Сега ползвам лентички и ако се махнат качествено изникват постепенно и не са тъмни, ако се скъса някой той става по-плътен, резултата е такъв и ако ползваш пинсета. И аз мисля за лазерна епилация, ако резултата наистина си заслужава.
Цитирай

sofia

Махам ги с епилатора веднъж седмично. В началото много ме болеше, но се свиква  Rolling Eyes.
Поне съм сигурна, че не се късат. Против пъпчиците - крем "Бочко" или "Павлодерм".
Епилатора се почиства със спирт и си го ползвам само аз. Не се притеснявам от зарази.
Цитирай

Бургас

Аз също си ги  махам вкъщи, е не изкарвам цял месец но 2-2.5 седмици да. Ако имате проблеми с малките гадни пъпчици след това пробвайте абрикорт-мн помага

На мен също ми излизат ужасни пъпки от кола.Какво е абрикорт?Моля те сподели-от къде се взема ,как се използва и каква е цената му?
Цитирай

Аз нямам много, но това което имам го махам с пинсета.
Знам, че не е хубаво с кола маска.
Цитирай

софия

Защо да не е хубаво с кола маска?Аз вече 4 год. ги махам с кола и не виждам някакви отрицателни промени във муцуната си newsm78.Даже вече си махам мустачките веднъж на месец и половина,защото драстично уредяха.
Цитирай

Balchik

Когато имам време и възможност си ходя на козметик ,през останалото време с пинсетката се оправям . Love
Цитирай

Бургас

Защо да не е хубаво с кола маска?

Колата не се препоръчва за лице,защото от дърпането кожата се отпуска с годините.Но все пак всичко е много индивидуално и зависи от доста фактори.
Цитирай

Защо да не е хубаво с кола маска?

Колата не се препоръчва за лице,защото от дърпането кожата се отпуска с годините.Но все пак всичко е много индивидуално и зависи от доста фактори.
Да.
Цитирай

Абсурдистан

Аз си ги махам сама с лентички и изкарвам поне 1 месец.Може би повечето се късат, а не се отскубват при теб.Отиди на козметик и пробвай, би трябвало да изкараш доста повече от 2-3 дни Thinking

Peace и аз така. Изкарвам около месец, но поне още две-три седмици косъмчетата са единични и ги махам с пинсета. Значи средно с лентичките в къщи изкарвам по 6-7 седмици. Много съм доволна, защото аз по-принцип имах доста силно окосмяване там.
Цитирай

София

Писах и в друга тема: лазерна епилация - за около месец израстват наново. Кола маска съм си правила сама вкъщи, не е толкова трайно, а и ми е много досадно.
« Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 12:41 от Larla »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора