Точкова диета - 3 част

  • 30 651
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 168
много много много благодаря Praynig! довечера ще си направя с краве масълце, задушени!

# 76
  • Мнения: 157
mam4e_mia сега се поразрових в старите теми , защото видях че вчера си пила мляко с нес.
Мляко с какао 250мл/кафе/ 41 т.

# 77
  • Мнения: 168
да и аз съм се замисляла върху това newsm78!но може би там се има предвид може би, мляко с какао от рода на некуик/захаросано/ иначе не мога да си го обясня! аз си позволявам мляко с нес!  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 111
mam4e_mia сега се поразрових в старите теми , защото видях че вчера си пила мляко с нес.
Мляко с какао 250мл/кафе/ 41 т.

Това е съвсем грешно!
Прясно мляко 1 чаена чаша 6
Чай, кафе без захар - 0
Дори кафе в млякото да си сложиш, не е повече от 6 точки.
Млякото, което аз си слагам към кафето е с 49Ккал, 1,8 грама мазнини и 4.5 грама въглехидрати на 100 милилитра, а аз слагам няколко капки. Няма от къде да дойдат тези 41 точки.

да и аз съм се замисляла върху това newsm78!но може би там се има предвид може би, мляко с какао от рода на некуик/захаросано/ иначе не мога да си го обясня! аз си позволявам мляко с нес!  Mr. Green

За Нескуик - да, тогава е възможно.

# 79
  • Мнения: 157
Момичета вижте в първата тема на третата страница , просто ви казвам какво съм прочела

# 80
  • Мнения: 4 111
Момичета вижте в първата тема на третата страница , просто ви казвам какво съм прочела

Това и аз го прочетох, но е лишено от логика. mam4e_mia да си пие спокойно кафенцето!  Hug

# 81
  • Мнения: 157
Просто дадох съвет. Всеки си пред ценява за себе си. За теб може да няма логика за други може и да има . Въпрос на личен избор.
Нищо лично Лилянчо

# 82
  • Мнения: 4 111
Просто дадох съвет. Всеки си пред ценява за себе си. За теб може да няма логика за други може и да има . Въпрос на личен избор.
Нищо лично Лилянчо

 Hug То ясно, че не е лично, но аз исках да го уточним, все пак това са много точки и ако наистина смятате, че е толкова точки да обясните защо мислите така. Аз обясних защо мисля, че това е нелогично. Никой от нас не иска да прегрешава и ако наистина е толкова точки ще се радвам някой да ми обясни защо. И аз не се заяждам, само търся истината!  Hug

# 83
  • Мнения: 157
В първата тема е обяснено защо и аз също мисля че не трябва да се смесват двете , може и да не съм права но аз не бих си направила мляко с кафе .Който мисли като теб спокойно може да си го пие. Пак казвам въпрос на личен избор !

# 84
  • София
  • Мнения: 7 242
Да се отчета: дробчета, сърца и едно нискомаслено кис. мляко. Гледам, че шоколадът е 24 т, така че и с един шоколад, пак ще се впиша май.

# 85
  • Мнения: 4 111
Добро утро!
Да се похваля първо - днес е краят на втората седмица от моята диета - резултатът е минус 4,7 кг!  newsm44
Продължавам в същият дух!
Вчера прегреших с половин шоколад, но като точки и калории успях да се вместя. Много ме болеше главата, хапче не помогна, помислих, че е възможно това да е от липсата на въглехидрати в менюто и си позволих да хапна малко шоколадец.
Успешен и усмихнат ден на всички!  Hug

# 86
  • Мнения: 157
Добро утро и от мен Simple Smile Вчера прегреших с малко ориз , напоследък съм много гладна явно защото съм пред МЦ . Днес ще гледам да е без прегрешения.
Лилянчо браво на теб добри резултати , хайде ще чакаме да се похвалиш с още минуси.

# 87
  • Мнения: 817
Здравейте и от мен Laughing
В руския сайт си го сметнах млякто с нес и е все едно пиеш чисто мляко като точки.Така ,че който обча кафето така ,да си го пие  да не се притеснява BlushРазликата между нес кафе и какао е огромно,нямат нищо общо............ .Момичета поздравления за резултатите Peace

# 88
  • Мнения: 157
mam4e_mia хубаво е че си го намерила  това за точките на мляко с нес , тогава няма от  какво да се притесняваш.Аз до тук съм на едно кафе без захар и минерална вода.Сега си  варя две яйца и ще ги хапна с малко сирене. А вие момичета какво ядохте досега?

# 89
  • Мнения: 3 303
Хаиде и аз да се вклю4а в новата тема : закуска - кафе 0т.,две сварени яица 0т. и малко сирене 1т. Peace   обяд - пак сирене 1т. ,2 домата 8т.,пиле6ка пържола на скара 0т.    Hug

Общи условия

Активация на акаунт