Точкова диета - 3 част

  • 30 647
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Няма страшно мила, ако знаеш само преди как пиех кафето - като за компот с толкова много захар но се свиква, все пак всичко в името на каузата !!!

# 16
  • Мнения: 4 111
Добро утро!
Аз преди 3-4 години пиех кафето със захар, но след една седмица на японското чудо свикнах без захар и така го пия и до сега. Тогава имаше ефект, но имаше и едни любовни трепети, които също помогнаха за свалянето. Февруари пак я правих (яп. чудо) и свалих, но пак си ги качих после.
Много ме ядосва кантара, да ви кажа. След вчера (по-горе писах какво хапвах) кантара показва +300 грама  #Cussing out. Сигурно е счупен.  Crossing Arms

# 17
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Привет!
Аз да се похваля - просто за стимул - все още нямам кантар, но по препоръка от форума си записвам мерките - резултат само с точкова диета и по 60 коремни преси
- 3 см на талия и минус 3 см на ханш.
Нямам резултат на бедрото.
Ефективно домашно упражнение?
Успешно точкуване!

# 18
  • Мнения: 168
здравейте !аз съм съвсем нова! но исках да ви кажа , че точковата диета е страхотна Partyвинаги съм била с широк ханш- 108 см Shockedи съм гладувала много и никъкъв резултат докато мин година започнах да я спазвам! на 13 март започнах и юни месец, неусетно ханша ми вече беше 93 см!сега пак съм на нея защото и се кефя много! а сладко , ориз и картофи наистина не кусвам вече! така че момичета има ефект повярвайте ми

# 19
  • Мнения: 4 111
aneeta, добре дошла при нас!  Hug
Хубаво е да четем такива оптимистични постове, че наистина бавно става и не трябва да се отказваме. Най-добре е да свикнем и това хранене бъде и начин на живот. Но нали затова сме тук - да си даваме сили.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 16
 Hugуспех момичета, и аз имам вече резултат - 1кг за 4 дни и съм мотивирана този път да издържа

# 21
  • Мнения: 817
Запис и от мен.След два дни на прегрешения EmbarassedОт днес съм стриктна.
Искате ли да си направим и нещо като табичка с отчетни кг.например да с пишем -ръст,тегло и цел ,като си изберем един ден от седмцата в който контролно да е мерим и да си допълваме.
А иначе аз я пазя по схемата и таблицата от книжката.Ако искате мга да побликувм разни рецепти за разнообразяване.
И нещо много важно ,за да има ефект и след това да няма йо-йо се препоръчва ежедневна консумация на въглехидрати , а ми прави впечатление ,че повечето от вас ги изключват.друга препоръка от книата е да се спазват основнте принципи на разделното хранене ,при застой да се увеличат броя на храненията за сметка на количеството ,на пинципа на често и по малко.млечни продукти трябва да се консумират най късно да 16ч. 1 а въглехидрати до 14ч. ,вечерята е за препоръчване да е от месце със зеленчук ,за плодовете също до обяд.
това е като общи препоръки.за да не се връщат кг. се препоръчва след всеки три седмици от 40-45т. да се правят две от по 70 ,за да се зъдържат кг. и така после при намалянето на точки пак започва процес на бързо отслабване.

# 22
  • Мнения: 168
мерси за топлото посрещане! Hug
 но наистина резултатите идват  може би 2 седмици след началото!това е много изнервящо наистина baby_neutral , но идват изведнъж!аз ги свалих моите 10 кг просто за дни!докато задържах и хоп бях слаба! и сега не съм си върнала кг! но искам и още! аз съм висока 171 см и искам 54-55 кг, сега съм58!искам само да ви кажа че докато пазех диетата, задължително ядях по един плод сутрин, позволявах си кола, и черен шоколад -40 гр-LZ!

# 23
  • Мнения: 4 111
mam4e_mia, аз съм съгласна за таблицата, но само с килограми и тегло, не си меря обиколките, е, другите могат да си ги впишат, ако искат, само че не знам как се прави такава табличка, а и няма да можем да я редактираме когато поискаме, а само като пускаме нова тема, защото не можем да си редактираме първия постинг (където ще е тя) след 24 часа след публикуването.
За въглехидратите - аз повече от 20 точки не успявам да докарам, това означава ли, че трябва да ги запълня насила?
aneeta, аз съм 170 и целта ми е да достигна килограмите от преди 2 години и половина - 62. Ако стана 55 ще съм неприлично слаба.  Simple Smile
Jany, успех, с теб сме!  Hug

# 24
  • Мнения: 817
Добре за таблицата наистина си права ,че нма как да стане  Laughing
В момента съм 76 кг ,висока съм 168 и целта ми е 60кг на първо време ,колкото преди втората бременост ,после ще се боря за 55 колкото преди първата ми бременост :lol
Днес ще съм на две яйца варени  за закуска ,към 11 чаща 200мл. мляко с нес ,на обяд салта от половин краставица и пилешка пържолка на скара ,след обяд ще хапна малко кашкавал или отново ще си позволя мляко с нес ,на вечеря ще си доям и втората пържолка с доматче.
За утре съм планирала да си сготвя една от рецептите от книжката със зеле е ,че ми се прияло нещо готвенко................,ще пиша как е станало.

# 25
  • Мнения: 4 111
mam4e_mia, за рецептите ще се радвам да споделиш някои, които ти си готвиш.
Отчет за днес: краставица+100гр.кашкавал+60гр.шунка; 1/2краставица+200гр.печ.пиле+50гр.гъби+10гр.зехтин; До тук 9т, 843,8Kcal
за вечерта мисля да хапна около 100 грама рачешки рулца - мисля, че са нула точки, 111Ккал+1/2 краставица
Всеки ден пия по 2-3 фрапета без захар с малко кондензирано мляко, но няма да ги споменавам всеки път.
За въглехидратите пак - имам чувството, че всичко ще проваля ако хапна една филийка хляб или половин шоколад (а как ми се яде!), за да ги докарам 40 точки.  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 817
Лилянче ,внимавай с рулцата прочети им съдържанието.Те не се правят от рачешко или каквото и да е месо а от нишесте,следователно са силно въглехидратна храна и на са препрчтелни за вечеря.
И друго ,което пише в книгата е важно да се правят поне 35-40 точки да не пада под тях ,защото се забавял метаболизмът.

# 27
  • Мнения: 168
ролца по добре недей! нямат нищо общо с раци Sick!гледала съм им съдържанието!замени ги с нещо!наистина!имат някви глупести като царевица, соя и тн.това е съвет от мен! а като ти се яде шоколад-ДАВАЙ!черен 50 гр! др съвет от мен е да ядете! не да гладувате и разнообразете храната! аз ядох днес -една ябълка-15 т., 2 кюфтета на скара 0 т., салата тиквички Heart Eyesоколо 10т, и 30 гр. черен шоколад -10 т.за вечеря луканка с 1 домат и съм около 40т.

# 28
  • Мнения: 157
Mam4e_mia идеята ти за таблицата  наистина е страхотна само дето и аз съм непросветена с тези таблички , няма ли някой който да разбира и да ни направи ?
Благодаря ти за инфото от книжката , много бих се радвала ако можеш да напишеш някоя рецента.
аneeta добре дошла в клуба на точиците мила
b_ivanova , Jany браво за постигнатите резултати
LEI как е кафето без захар , уживя ли? Simple Smile
Лилянчо много си стриктна чак и калориите броиш браво на теб.
А аз уж щях да ям ам от сутринта съм само на едно кафе , не остана време .

# 29
  • Мнения: 4 111
Благодаря ви за информацията! Гледах им съдържанието - наистина съдържат соя и една камара глупости.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт