Точкова диета - 3 част

  • 30 677
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 039

LEI как е кафето без захар , уживя ли? Simple Smile
.


Ами първото го понесох някакси, ама на второто му боднах един нутрасуит, че иначе  Sick  Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 7 242
Я и аз да се включа Grinning Имам да свалям много...25 - 30 кг Sick Вече две седмици съм на подобна диета - ям мръвки, малко млечни, яйца и за съжаление шоколад, от който ми е трудно да се откажа. Резултатът е -4-5 кг, но при ежедневно ядене на шоколад. От утре ще се боря да го оставя. Друго грешка, която правя е, че ям два пъти - на обяд и вечер, а е добре да се яде по-често, с цел да не се стопира метаболизма. Освен това и водата все я забравям. Пия и витамини.

# 32
  • Мнения: 4 111
Лекси, не си сама, аз имам да свалям същите килограми.  Embarassed
Аз се старая да пия много вода, но рядко пия повече от литър и половина.  Confused
А толкова много ми се е приял шоколад, че утре мисля да си купя млечен (не обичам натурален) и да опитам малко. Опс, аз ще пазарувам вечерта, а си спомних, че изкушенията е хубаво да се ядат преди обед. Дано изтрая до вдругиден!  Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз ям натурален. Определено предпочитам млечния, но натуралния ме засища повече и по-лесно ми "минава мерака". Явно изпитвам нужда от какао. Един шоколад на Линд със 75% какао ми избива мераците....до другата вечер. А след един млечен си мисля веднага за следващия Sad.

# 34
  • Мнения: 168
малко сили да ви дам искам момичета! Hugи аз бях така-ядях малко храна и много сладкиши Blush, МНОГО, например вафлички Фамили , незнам дали се сещате, но те са 500 гр. , ядях по една такава кутия Embarassed или 6 бр сухи пасти Embarassed, просто ужас! и си мислех че никога няма да мога без тях, но си казах, е 20 дни ще издържа не ме интересува, и така и стана! сега въпреки и вече по слаба, не ми се яде! човек свиква с всичко, например пия зелен чай без захар, мед не ям въобще, и тн! но само като си сложа дънкената пола и ботушките, и си знам че си заслужава  Laughing!

# 35
  • Мнения: 4 111
aneeta, благодаря за куража! Чак си се представих с поличка и тесни дънки... Blush
Лекси, като се замисля, аз както не обичам натурален шоколад е най-добре точно такъв да си взема, че като вече умирам Joy да ям само 1-2 парченца, иначе не ми е ясно как ще опазя млечен вкъщи и един ден дори.  Embarassed

# 36
  • София
  • Мнения: 7 242
Пробвай, но от този с повишено съдържание на какао Wink. Аз като го изям и чак ми е гадно да си помисля за шоколад...до другия ден де.
aneeta, права си Hug С всичко се свиква, само малко воличка трябва. сега ще си разгледам снимките от времето, когато бях 55 кг Blush и днес ще мина без шоколад Mr. Green

# 37
  • Мнения: 168
не само малко! много воля се иска! просто си казваш-сега е момента! аз съм на 25 сега, от тинейджърка съм 65-67 кг! и си мислех че не съм много дебела, но се чуствах зле!и като отслабнах ей така на магия-и всичките ми приятелки Shocked малеее, преди каква беше! всички това ми казваха! все пак ханша ми беше 108 Embarassedнали се сещате какво д. съм имала #Crazy

# 38
  • Мнения: 157
Добро утро точици .
Добре дошла на новото попълнение.Многоооо воля трябва за да се отслабне. Аз да ви кажа вчера ме беше налегнал такъв глад за сладко  и си хапнах малко. Момичета не се лишавайте напълно , организма си го  иска : по нарядко и по малко

# 39
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Добро утро и от мен!
Нямам много време и само да се запиша, че още съм от точкуващите!

# 40
  • Мнения: 817
Да ви кажа моя трик за справяне със желанието за сладко , а и в книжките четох ,четох и  е позволено LaughingНа ден пия по една бутилка от половин литър Кола лайт ,дъвча Орбит без захар ,смуча бонбони Солано /всички разновдности/ или Орбит бонбони и , ако много ми прималее за сладко съм си взела Линд натурален с люти чушки ,който ми засища невероятно желанието за сладко и така постепено се свиква да се изключва.
При мен проблема е с хляба Embarassed,ама се боря. Laughing
Каквото и да си говорим най-важна е волята и мотивацията и затова пожелавам на всички ни успех Peace
И не забравяйте да спазвате циклите от по 21дена -40 точки ,после14 на 60-70 и така..............,за да не се получава зъдържане и привикване на организма към диетата и задължително включвайте въглехидратно хранене ,за да няма псле йо-йо Hug
Дайте , ако искате да почнем от днес да си засичаме 21 дена на всички общо ,така май ще ни е по -лесно.
Следобед като заспят децта ще кача и рецепти ,за да си разнообразяваме менюто.Между другото има и доста сладкиши ,към диетата.Всяка рецепта е и със съответните точки и за това няма да е сложно да смятаме и пресмятаме Blush

# 41
  • София
  • Мнения: 7 242
mam4e_mia, на мен не ми е проблем да карам с много по-малко от 40 точки. Днес например смятам да съм на извара и меса. Обаче май все пак трябва да има някакъв минимум на точки newsm78 А въглехидратите съм ги изключила от две седмици, така че по-добре да не ги връщам на този етап. А и странно, не ми липсват. Най-ми е трудно вечер, когато си лиягам и си чета - свикнала съм да си хрупам неща /най-често шоколад/. Сега се чудя с я какво мога да го земеня newsm78 Желателно е нещо, което се яде дълго и бавно. Дали семките са подходящи? А мога да пробвам и с бонбонките Солано, добре ме подсети.
Днес твърдо съм - 5 кг Grinning /В момента луната нараства и се отслабвало по-трудно/

# 42
  • Мнения: 157
Браво Лекси - 5 кг. това за двете седмици ли е?А за семките не мисля че са подходящи.
mam4e_mia аз съм съгласна да започнем броенето от днес. Ще чакам да публикуваш рецепти.Между другото другото щях да те питам на каква цена са книжките за кремалската диета? Аз упорито продължавам да ги търся в Плевен, но на всякъде казват че са ги имали отдавна Cry

# 43
  • Мнения: 168
ЗДРАВЕЙТЕ Party!
 и аз съм за това да започнем броенето от днес!аз съм на един бонбон-колешката черпи-пияна вишна! тя е от нат шоколад затова взех иначе не бих се изкушила! ooooh!

# 44
  • Мнения: 16
Добро утро момичета, вчера до обяяд изкарах без иизкушения, но вечерта хапнах около 150гр мусака. Не мисля че много съм надвиишила точките, вие хапвате ли по малко картофи понякога. Благодаря ви за подкрепата newsm10

Общи условия

Активация на акаунт