Точкова диета - 3 част

  • 30 647
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 242
Браво на отчелите се  bouquet
Аз - към 200 гр извара, чаша айрян, окло 50 гр пастърма. Предстои яйце и нискомаслено мляко + степ и овесени трици. Не е много по диетата, но мисля, че се вписва. За съжаление не мога да приключвам с яденето преди 20 ч Confused
Лилянчо, нямаше ли да е натурален Grinning Дано все така си седи в хладилника.
Аз днес бях метнала в кошницата два натурални шоколада Confused, но под бурните овации на дъщеря ми Mr. Green ги върнах и си взех нискомаслено мляко bowuu.

# 61
  • Мнения: 2 039
Момичета,като стана дума за шоколад, продават диетичен, така че ме подсетихте утре да си купя! Еххх, как ми се опустошават няколко вафли Мура  Sad Embarassed

# 62
  • Мнения: 4 111
Браво на отчелите се  bouquet
Лилянчо, нямаше ли да е натурален Grinning Дано все така си седи в хладилника.
Аз днес бях метнала в кошницата два натурални шоколада Confused, но под бурните овации на дъщеря ми Mr. Green ги върнах и си взех нискомаслено мляко bowuu.

Щеше, ама не е. Стоях 10 минути пред щанда с шоколадите, чак ме досрамя. Сравнявах ги, четох състава, слагах черния в кошницата, вадих го, слагах белия, абе за скрита камера бях. Ама белия взех.   smile3538

# 63
  • София
  • Мнения: 7 242
LEI, гледах ги аз и диетичните. Горе-долу същите калории са. Само че, са без захар, а с подсладител. Демек, още по-зле... Ма ние си плачем за шоколадова, а не точкова диета Mr. Green

# 64
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Добро утро!
Приятно точкуване от мен!

# 65
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Mam4e mia,
ще споделиш ли някои интересни подробности от руската книга оригинал, когато имаш време.
Има ли повече продукти в таблиците с точките?
В старите теми четох, че са ги направили по-подробните таблици, но аз не ги отварям, ако някои ги има да ми ги изпрати
b_ivanova@abv.bg
Предварително благодаря!
А как да си броя дните като съм трета седмица на точкова диета, но и през двете имам по един ден с прегрешения?
Може би от този понеделник да си броя 21 дни и да няма прегрешения!

# 66
  • Мнения: 2 039
Добро утро, точици  Hug
Ето ме на, закусвам шпеков салам, кашкавал и лютеница  eat После ще пия кафе  Coffee
Колкото до диетичния шоколад, какво като са му такива калориите, нали няма захар  Mr. Green  bouquet

# 67
  • Мнения: 817
Добро утро и от мен.
Ще закуся с кашкавал и каперси/кво ми стане с тез каперси Blushумирам за тях/
В руската книжка има много продукти с точки ,но повечето не мога да си ги преведа Rolling EyesИма даже и формула по която сами да си ги пресмятаме за някоя определена стока.Реално съотношението на въглехдратите формират точките.
Българската книжка ми е в едната детска , а малката спи още.Като стане ще дам един линк ,през който може да си пресмятаме точки.Нещо като калколатор.Избираш продукт от таблица ,после грамаж  и пресмята колко точки е Peace

# 68
  • Мнения: 168
ДОБРО УТРО Hug ! по въпроса с диетичния шоколад!
аз поне не ги харесвам тях, може да са без захар, но имат много др глупости, които не са полезни !пък и имат вкус на трева Sickспоред мен по добре истински нат шоколад , със захар! като нестле клуб Blushима малка разфасовка 40 гр! той поне е полезен !но на мен и такъв вече не ми се яде!аз си правя изцедено кис мляко с натурално какао 12% и ми се засища глада !  Joy
кис, и приятен ден!

# 69
  • Мнения: 4 111
Добро утро!
Аз си смятам калориите по този калкулатор: http://zdravoslovno.com/Calculators.html

b_ivanova, ще ти пратя таблиците след малко, сега прикачам файловете, ама бавно става, че нета ми е много бавен днес.  Sad

Весел ден на всички!  Hug


b_ivanova, изпратих ти таблиците!  Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 10:17 от Лилянчо

# 70
  • Мнения: 157
Здравейте и от мен точици.Цяла сутрин се занимавам с малкия и не ми остана време да ви пиша.
Аз закусих с малко сирене , един домат и варено пилешко месо - до тук 5 т.
Лилянчо абе и на мен не ми се отварят някой таблици от предишните теми незнам защо ако ти остане време прати и на мен някоя. ioan4etto@abv.bg

# 71
  • Мнения: 4 111
ioan4etto, пратих ти таблицата от българската книга, която пратих на b_ivanova. Аз не се водя по нея. Гледам тази от първа страница на Крисси.
Така и така съм се разписала, ще си кажа закуската: краставица+100гр.кашкавал+60гр.шунка - 6 точки.

# 72
  • Мнения: 157
Благодаря ти миличка , табличките са добри в нашата табличка тук във форума някой неща ги няма така че може да взаимстваме от двете

# 73
  • Мнения: 168
имам един въпрос newsm78, да знаете броколито колко точки има , че ми се е дояло нещо!  chef

# 74
  • Мнения: 4 111
имам един въпрос newsm78, да знаете броколито колко точки има , че ми се е дояло нещо!  chef

В първата тема пишеше за броколите:
Броколи-1т  Simple Smile


Допълвам:
Броколи - 100 грама съдържат: 33kcal; 1 грам мазнини ; 4.4 грама белтъчини; 1.8 грама въглехидрати. Според калкулатова на Здравословно съдържат 25 kcal.

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 12:37 от Лилянчо

Общи условия

Активация на акаунт