Точкова диета - 3 част

  • 30 610
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 111
stani88, би ли споделила как свали тези 17 кг? С тази диета ли и ако да - по колко точки правеше на ден, изкушения позволяваше ли си, спортуваш ли? Извинявай за нахалството, но ме впечатли резултата в лентичката ти!  Blush Hug

# 91
  • Мнения: 3 303
Няма за какво да се извинява6  Peace ами с глад  Rolling Eyes ка4их 22 кг. по време на брменноста и за моята висо4ина изглеждах като топка  Laughing  5 дни докато бях в болницата ни6то не ядох,а като се прибрах хапвах салата и бисквити около месец(просто не ми се яде6е) и постепенно запо4нах да ям и други не6та  cook   без да се ограни4авам така свалих 17-те кг.               
 
Преди като я правих за седмица свалих 3 кг. а и сладко съм си хапвала

Лиля4о поздравления за новата тема !

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 16:40 от stani88

# 92
  • Мнения: 157
Привет на всички точкуващи Simple Smile Аз току що вечерях с печена риба и един домат

# 93
  • Мнения: 4 111
stani88, благодаря! Браво на теб!     bouquet

Отчетът: сутринта изядох и другата половина шоколад, мислих го, мислих го и го унищожих. Но пък се вписвам от към калории и точки.

50 гр. шоколад - 27 точки
2тв.св.яйца+100гр.шунка, зелен чай; риба тон 160гр; шунка 140гр. 3 точки

# 94
  • Мнения: 157
Добро утро !черпя ви с едно Coffee преди закуска. После мисля да закуся с ъс сварено  яйце и сирене

# 95
  • Мнения: 3 303
Добро утро  newsm46 закуската ми е едно   food010     




Забравих да ви 4еститя първия сняг !!!!!!!!!

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 10:58 от stani88

# 96
  • Мнения: 157
Eй къде се загубихте всички?

# 97
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз преди я правех тази диета, но в един момент ми омръзна от кренвирши, сирене и кашкавал....
иначе свалих към 3 кг с нея

# 98
  • Мнения: 4 111
Точици, къде сте бе?
Аз имам проблем с нета и затова се поизгубих.
Отчетът да не забравя - 100гр.кашкавал; 1тв.св.яйце+140гр.шунка; омлет от 2 яйца, 100гр.сирене,30гр.кашкавал; - 5 точки.
Приятна вечер и много минусчета!  Hug

# 99
  • Мнения: 168
Привет момичета, и честита ви седмица , дано има многооооо отрицателни килца, аз през уикенда почти не хапнах, самонаказвах се , защото в събота вечер на приятеля ми бащата имаше РД и изядох цяло парче торта #Crazyи ми беше гузно! Blush

# 100
  • Мнения: 817
Оууу , аз вчера много съгреших EmbarassedЯдох пържени картофки ,два парчета пица , едно парче торта и една питка Rolling EyesЯддддд ме на себе си,какво безволево същество съм Cry
Порицайте ме ,смейте ми се................ .
Днес ще го карам само на филенце с краставици.Уф ,че ме е яд Twisted Evil

# 101
  • Мнения: 168
Eх не се тормози така! и на мен ми е такова гадничко заради тортата, която беше сметанова с целувки, но свършило вече!но през тази седмица ще сме по издържливи , че ей на Нова Година ще дойде и с нея банкети, банкети,банкети! нали трябва да сме натокани Mr. Green!

# 102
  • София
  • Мнения: 7 242
Още едно преборено кило Grinning Обаче не съм много стриктна. Ям и храни, ксоито не са дадени в таблицата, но все пак внимавам да не съдържат въглехидрати, да не са мн. калорични и да са в малки количества. А вечер по един шоколад Embarassed

# 103
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
здравейте! Hug
Още съм точкуваща, но пак с неделно прегрешение!
Всичко си вървеше добре, но една сварена царевица цял ден ме съблазняваше...........
В 21 вече не й устоях!
А щях да завърша с 41 т.
Но нищо!
Успешна минусова седмица!

# 104
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Забравих да се отчета за днес:
1/2 активия
2 кафета, вода
1 кренвирш и малко кашкавал
сега кафе
До сега 8 т

Общи условия

Активация на акаунт