Точкова диета - 3 част

  • 30 651
  • 290
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 168
до сега Blush: една много малка ябълка -12 т.,
              пиперка бюрек -10т.
              салата тиквички ок 100 гр-8т.
              общо 30т
             за вечеря сигурно нищо, защото не съм гладна въобще Joy

# 106
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Как успяваш вечер да не ядеш?
Аз все още съм си с 8 т., но като се прибера...............
Хапва ми се плод
Ще се изкуша с една ябълка - 16 т.
Вечеря - нещо колбас или яйца
После малко натурален шоколад (като за 5 - 6 т.)
Хапват ми се бисквитки. Как им смятате точките и какви са препоръчителни?
Само 2 ли се борим с точките?

# 107
  • Мнения: 168
Явно днес поне-сме най активни Hug

# 108
  • Мнения: 4 111
Здравейте, аз също съм в отбора, но имам проблеми с нета.
Вчера доста се поувлякох, но се вместих в точките и все пак ми е гузно.
70гр. Чипс (7т.); 120гр.пуешко филе (1т.); 50 гр.шоколад(27т.); 80гр.пуешко филе (1т); консерва скумрия с дом.сос (0т.)
Общо 36 точки, ама ме е срам заради чипса и шоколада.
Тази сутрин пробвах ябълков оцет с мед в гореща вода, е, няма да повторя, казвам ви, че няма по-голяма гадост. Провокира ме съседната тема, а и една приятелка ми каза, че имало ефект. Много е гадно.  Sick
Весел ден на всички и повече минусчета!  Hug

# 109
  • Мнения: 157
Добро утро Simple Smile Аз напоследък нещо съм в застой със свалянето та вчера реших малко да прегреша че да може да ми се разбие малко метаболизма и да почна пак да свалям. Но днес вече пак съм сериозна и няма да се подавам на изкушенията

# 110
  • Мнения: 817
Аз пък минавам на нова тактика.След 6 часа никакво ядене ,само на чай.Установих ,че вечер съгрешавам най-много , а и ми е по-лесно да не ям въобще от колкото да се въздържем.Просто съм лакомия.С малко не мога да мина Embarassed
Иначе за денс съм все още на едно парченце шунка Flutter

# 111
  • Мнения: 4 111
Аз така правя, последното ми ядене е най-късно в 18-18.30ч. Тези дни съм в застой и мисля ако продъжава така до края на седмицата да направя 2 седмици японското чудо 1, а след малко почивка и японското чудо 2. Ще видим.

# 112
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Здравейте!
Аз за разнообразие след точковата, при която ям месо ще мина на режима с плодове и чай!
Правела съм го 2 пъти и се чувствах добре.
Малко да се "освежа" емоционално, че времето и сезона са ми нещо дапресиращи.........
ВЕСЕЛ МИНУСОВ ДЕН!

# 113
  • Мнения: 157
mam4e_mia и аз вечер съгрешавам най-много , цял ден мога да не ям ама щом дойде вечерта...
b_ivanova и на мен ми препоръчаха да мина на плодове и чай , казаха ми че имало доста добър ефект. Ти колко си сваляла с този режим и за колко време?

# 114
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Здравейте,
тъкмо написах и спряха тока.
Сега отново!
При плодолечението втория път го правих след раждането 11 / 12 дни на плодове и 10 дни захранване - свалих около 7 / 8 кг (но не съм се мерила накрая, а някъде по средата на захранването.
А сега е добре да се прави, че има много зеленчуци за захранването, а и много плодове.
През април беше гадно, нямаше зеленчуци........
Аз спазвах стриктно режима - 800 - 1000 гр. плодове и 4 чая с по 1 л. мед.
Вече чакам плодовете, че с точковата само те ми липсват.

# 115
  • Мнения: 168
Здравейте и от мен!
аз днес не съм много ок, нещо гърлото ми   Sickи съм на около 20 гр шоколад преди да пия един упсарин! иначе снощи хапнах малко яйца и извара Crazyмного обичам!
хайде дами, приятно ви точкуване, и много воля!  bouquet

# 116
  • Мнения: 817
Да ви кажа какво пилешко си приготвих и стана супар вкусно.
Охладено пилешко бонфиле се запържва в нискомаслено масло/на Президент има такова/ ,прави се и сос.За сосчето.1 чаена л. горчица ,половин чаена лъжичка соев сос ,червен пипер,една лъжичка обезмаслено топено сирене на филаделфия.Целия този дресенг се обърква много хубаво и когато пилето е почти готово се залива с него и така се задушава още известно време докато попие целия сос.Става супер , а и е много малко като точки.Една порция от 150гр-4т.

# 117
  • Мнения: 157
милички какво става с вас? Как са точиците? Аз съм пред МЦ и много съгреших днес и вчера.Мисля да го изчакам и после пак да се върна към точковата диета че страшен глад ме мори и немога да го преодолея.

# 118
  • Мнения: 4 111
Добро утро!
Аз от вчера съм на Японското чудо, че кантара не помръдна няколко дни, а времето си тече. Не ми е толкова тежко, защото 2 седмици и половина си бях на точкова. Пак смятам точки и калории по навик.  Simple Smile
Успех на всички и много минусчета!  Hug

# 119
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
ПРИВЕТ!
Аз вчера бях пробно на плодове и издържах с 4 порции ябълки (1 голяма или 2 мн. малки) и 3 чая с чаена л. мед!
Горда съм от себе си!
Днес за разнообразие - закуска плод, обяд и вечеря салата, че при точковата това най-много ми липсваше.
Мечтая си за моркови, червено цвекло, балсамов оцет или лимон и зехтин.
Чакам обяда.
Спорен ден!

Общи условия

Активация на акаунт