Точкова диета - 3 част

  • 30 603
  • 290
  •   1
Отговори
# 120
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 104
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ ДИЕТУВАЩИ!

# 121
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 364
Май това ще стане начин на живот, както при теб, а резултатите ще последват бавно, но сигурно...  но хубавите неща бавно стават. Дано устискам.  Hug

Така си е. За повечето, които пишат в тази и подобни теми. Обръщаме нова страница. За да се срещнем с нашето по-добро и по-силно аз. Борим се не само с килограмите. Аз, поне, като видях, че ги моря успешно, си поставих и други цели, извън отслабването. И ги постигам. С помощта на вас и всички мои форумски приятели  Hug . И новото, по-леко и по-силно jd ми харесва! Няма да се върна никога към стария си начин на живот, а надявам се, и към старите си килограми!
Успешна и безискусителна седмица ви желая!

Да вмъкна за ябълковия оцет, меда и горещата вода. Има ефект. И за отслабване. И в начален стадии на грип и настинки. С билков чай, не само гола вода. Известно време аз пиех черен чай с ябълков оцет, преди ядене. Гадост или не, наистина свалих. Бях в застой и нищо не помагаше. Като се размърда метаболизма ми, го спрях.

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 18:21 от jd

# 122
  • Мнения: 817
Лилянчето , а за две седмици и половина на точкова колко свали?
Въобще каксте със свалените кг.Аз за десетина дни съм -2/-2,500гр.
и не знам ,задоволително ли е при този режим или е малко newsm78
Общо взето повече от 40т. на ден рядко правя.

# 123
  • Мнения: 4 111
Лилянчо , а за две седмици и половина на точкова колко свали?
Въобще каксте със свалените кг.Аз за десетина дни съм -2/-2,500гр.
и не знам ,задоволително ли е при този режим или е малко newsm78
Общо взето повече от 40т. на ден рядко правя.

Около пет килограма и половина, но аз правех по много малко точки - средно по 10-20. Имала съм дни с по 4-5 точки и дни с по 37 точки(когато хапнах шоколад).

# 124
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 104
Привет от мен, момичета!
Аз ви бях поизоставила, но много ми липсваха плодовете. Дори бях решила да правя плодове с чай и мед, но вчера беше кошмар, понеже съм на хормоналнозаместителна терапия, мисля, че 400 гр. ябълки да 19 ч . ми бяха малко и бях с адско главоболие. Не хапнах нищо освен режима, превивах се на леглото, но исках волята ми да победи.
От днес съм на плод за закуска и салатка с чисто месо за обяд и вечеря, а после може пак малко точкова.
Иначе съм доволна от резултата в огледалото, не съм слаба, а по-скоро нормална.
Успешен ден!

# 125
  • Мнения: 3 303
Как сте то4ици  Wink
закуска- кафе,2 сварени яйца - 0 то4ки
обяд-2 кюфтета на скара - 0 т. ,руска салата - 8 т. ,кру6а - 18 т. - 26 то4ки
ве4еря -кремвир6 - 1 т. ,сирене - 1 т. ,ка6кавал - 1 т.-3 то4ки
об6то 29 то4ки  Hug

# 126
  • Мнения: 485
Момичета може ли да ви попитам, тази точкова диета ще помогне ли за спряването с малко по-малко кг newsm78? Може би 4-5кг. И помага ли и за намаляването на сантиметри newsm78. Моля ви кажете впечатленията си? Praynig Благодаря предварително Hug

# 127
  • Мнения: 157
Zdr. Sky***** Tazi dietka e idealna za tvoite 4-5 kg. a i santimetri se svalqt ot li4en opit ti go kazvam. Ne se li6ava6 po4ti ot ni6to , probvaj

# 128
  • Мнения: 485
Йоанче ти самата правила ли си режима? И ако да  има ли и други момичета, които го спазват Thinking? Ще ми е доста приятно да има Heart Eyes, за да си обменяме идеи и т.н Peacebouquet

# 129
  • Мнения: 157
Da savsem do skoro bqh na nego . Dietata e hubava no rezultatite idvat po-bavno , no pak posle zadarja6 kg. de , na men mi trqbva nqkoj udaren rejim 7-8 kg. za 2 sedmici. Na men mi trqbvat samo 5 kg.  za da stigna teglotosi predi rajdaneto no az iskam da svalq malko pove4e , tova skorogo re6ih i zatova ostavih to4kovata.
Ako re6i6 da po4ne6 dietata i ima6 vaprosi az sam na sre6ta

# 130
  • Мнения: 485
ioan4etto    bouquet

# 131
  • Мнения: 3 453
Много се зарадвах като видях, че има нова течика диетката за която бях пускала две много хубави теми, но лятото предпочитах по строги диетики и тази позамря.Сега съм щастлива, че тоново има такава тема Laughing Hug Момичета аз с тази идтка май месец свалих 6кг Успех на всички  bouquet

Давам линк към една от моите теми които вече са стари и са в архива, но могат да са полезни ако не намирате някоя храна или мнение: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175570

# 132
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Здравейте, момичета!
Крисси, а ти как успя за 1 месец да свалиш цели 6 кг?Аз имам нужда да сваля точно толкова. По принцип възвърнах кг си от преди раждането (без 1), в момента съм 56 кг при ръст 163, но никак не изглеждам добре Sick.
Най-трудното за мен е,че никога не съм спазвала диети, не съм свикнала да броя точки и калории и ми се струва голяма каша това  Embarassed.
И за точковата диета не разбрах задължително ли е да се правят точно 40 т., за да има ефект или е по-добре по-малко?

# 133
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 104
Привет!
Да се включа и аз!
Аз два пъти съм правила точковата диета и двата пъти с добър резултат!
Сега я започнах на 01.10.2007 и нямам кантар, но бях доста напълняла, като бременна (дори често ме питаха да не съм бременна). Реших и започнах с точковата диета, защото е лесна, а и се яде!
Нямам кантар, на резултата е видим - влизам в дрехи от миналата година, а до септември не можех да ги обуя, а да ги закопчая абсурд.
Препоръчаха ми в една от темите да се меря със сантиметър, като нямам кантар
от 10.10 до 16.10 (на точкова) свалих 3 см в талията, 3 в ханша, 2 в бюста, по-бавно започнах да свалям в бедрото (тук без промяна).
Аз винаги си правех точките, защото хапвах ябълка - 16 т. или малко натурален шоколад, но резултат има!
Пробвайте!

# 134
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 104
Забравих да напиша, че при талията следващата седмица свалих най-много см, но правя сутрин рано преди да стана по 60 коремни преси!

Общи условия

Активация на акаунт