Точкова диета - 3 част

  • 30 673
  • 290
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 157
Viktoriq 79 аз от днес почнах с диетката хайде ще сравняваме как върви процеса на отслабване и при двете  newsm10.
Закусих с едно варено яйце и малко салам. Малее още колко много точки има до довечера smile3508

# 166
  • Мнения: 3 303
Добро утро  Coffee и от мен
 закусих кафе и пала4инка   food002 без 6околад newsm45  а като гледах мъжо как ги маже smile3508 до тук 3 то4ки newsm10   за после 6те видим Peace Успех на вси4ки

# 167
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Stani88, палачинката с мляко или с вода е 3 т.?

# 168
  • Мнения: 3 303
 Rolling Eyes  ами аз с мляко ги правя Blush  newsm78 незнам  Blush Thinking някоя то4ица ако знае да каже

# 169
  • София
  • Мнения: 122
Момичета аз досега не съм се разписвала в тая тема и на това отгоре не съм компетентна по въпроса с палачинките Laughing, ама понеже и аз съм от няколко дни на тази диета ви чета отзивите. Всъщност тази диета я правих преди година и половина и въпреки залитанията отвреме навреме имах резултата от 5-6 килограма, та го считам за успешен опит(не , че не си ги върнах с активно тъпчене Laughing). Сега си поръчах и книжките и се чудя ...по принцип натуралния шоколад нали се води 24 точки, в книгата има като вариант само ЧИСТ шоколад(който би трябвало да е равностоен на натуралния) и е цели 50 точки Rolling Eyes.                   

# 170
  • Мнения: 4 111
ariadna, добре дошла при нас!
Вярно за шоколада, аз също видях голямата разлика. Може би е за различни шоколади, но за да си сигурна погледни на опаковката колко грама въглехидрати има на 100 грама шоколад, толкова са и точките, аз така се ориентирам.  Simple Smile

# 171
  • София
  • Мнения: 122
Благодаря Лилянчо, аз таковата ...както се казва малко съм несериозна Laughing, ама какво да се прави и ние сме чеда божии...и се ентусиазираме отвреме навреме. Сега загледах опаковката изглежда наистина е така...преди това и аз се замислих, че вероятно става въпрос за различни видове шоколад примерно някакъв вид готварски и незнам защо си го представям по несладък, ама съм си само с представите де, което нищо незначи като цяло Crazy. А как сте с подсладителите, аз какво да кажа , хем ми е съвестно да ги използвам, хем пък не мога без хич( разбирайте  дъвки, безлкохолно някакво или някое кафе Thinking).

# 172
  • Мнения: 3 303
Добро утро, закуска-сухар с масло и кафе-9 то4ки


b ivanova - би ли ми обяснила накратко за режима на Пиер Дюкан

                                                       

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 11:59 от stani088

# 173
Здравейте, момичета:)Четох, четох и накрая реших да се присъединя към вас:)Надявам се, че приемате още точки:)
На 25 години съм, висока 168, към 59-60 кг. Искам да съм 55-така най добре изглеждам и най-много се харесвам, абе тия килограми са оптималните за мен:)
Започвам от днес-датата е готина-11.11, пък и май съм си създала нагласата вече ( което е най-важно според мен )Simple Smile
Досега хапнах 5 солети ( по навик, но не са кой знае колко много като грамове и точки ), а 2 часа след това около 50 гр. кашкавал-засега е добре като за първи ден:)
Сега хуквам по задачи, дано е успешен ден:)
Ще се радвам, ако мога да споделям с вас този процес:) Лек ден:)

# 174
  • Мнения: 3 303
Здравей, Зара!
Добре дошла

# 175
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Добро утро и от мен!  bouquet
Днес най-после кантарът показа твърдо 55, та резултатът е за една седмица, минус 1 кг. Мъничко е, но все пак е успех за мен. Продължавам нататък, пък дано се "позабърза" процеса.
Ioan4etto, при теб как е?
Зара, на солетите четох, че са със съдържание 73.88% на 100 гр. Това ако означава, че се равняват на 70 т., май не са много препоръчителни за диетата. Иначе и аз ги обожавам, шоколад и сладко не ми липсва, обаче всякакви такива зрънчовци, снаксове и солетки - много Mr. Green.
И да се разпиша за днес:
закуска:кашкавал,салам,яйце - 2 т.
обяд:пил.бутче, зелева салата - 8 т.
вечерята не съм я измислила, а ако не забравя, ще ям и ябълка между храненията.
Лек и успешен ден на всички! Hug

П.П.Забравих с най-важното да се похваля, от днес започнах да правя коремни преси. Вярно, че стартирах от 20 Embarassed, но като се има предвид, че със спорта съм скарана като цяло, това си е направо олимпийкси рекорд. Laughing Смятам да ги увеличавам постепенно, стискайте ми палци  Simple Smile

# 176
  • Мнения: 4 111
Viktoria_79, стискам палци за коремните преси, не са лека работа, аз не ги мога.  Blush
Браво за резултата - 1 кг си е 1 кг! Важното е, че има резултат и надявам се да е траен. Аз тези дни не се отчитам, защото греховете са ми в повечко и ме е срам, но важното е, че кантара се е заковал, а не показва плюс!
зара, добре дошла при нас! Viktoria_79 е права за солетите!

Успешна седмица на всички!

# 177
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен Simple Smile Реших и аз да се точкувам Simple Smile Ще ми се да сваля 8-10 килца  Embarassed и се присъединявам към всички вас, точици  Hug
Таа преписах си аз точките, обаче не видях грейпфрута никъде колко точки е Rolling Eyes Може ли някоя от вас да ми каже, ще съм много благодарна Simple Smile

# 178
  • Мнения: 4 111
Здравейте и от мен Simple Smile Реших и аз да се точкувам Simple Smile Ще ми се да сваля 8-10 килца  Embarassed и се присъединявам към всички вас, точици  Hug
Таа преписах си аз точките, обаче не видях грейпфрута никъде колко точки е Rolling Eyes Може ли някоя от вас да ми каже, ще съм много благодарна Simple Smile

Здравей и добре дошла!
Грейпфрутът според книгата е 6.5 точки.

# 179
  • Мнения: 46
Много благодаря Simple Smile
Аз преди време доста успешно правех Японското чудо, ама сега нещо не ми достига волята Blush
Ще пробвам точките и ще докладвам резултати Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт