Точкова диета - 3 част

  • 30 631
  • 290
  •   1
Отговори
# 180
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Добро утро! Hug Още си седя на 55 кг., пък и забравих сутринта коремните преси, та сега се залавям с тях  Wink
За вчера:13 т.
Днес, закуска:сухар,яйце,кашкаваш,шунка - 10 т.
обяд:пил.бутче,зел.салата - 7 т.
вечеря:кюфтета (не знам колко точки са), с някаква салата, но не съм я измислила.
Лек и успешен ден от мен!

# 181
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Днес май си пиша сама Sad. Ядох ябълка, вечерях, завършвам с 38 т. Днес е по-добре от вчера  Grinning.
Лека вечер, момичета!  bouquet

# 182
  • Мнения: 4 111
Аз ако пиша отчет и ще ме изгоните от темата. Ама малко си почивам. Това японско чудо ми взе тока.  Confused

# 183
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Аз ако пиша отчет и ще ме изгоните от темата. Ама малко си почивам. Това японско чудо ми взе тока.  Confused
Е-е, стига, де, едно-две прегрешения не се броят  Wink Пък и повече да са, важно е желанието и крайната цел. А ти много си постигнала до момента, имаш право на почивка  Peace.
Крайностите не са за препоръчване, току-що четох една статия за момиче, болно от анорексия и много се натъжих.Та, понякога хапването е по-добрият вариант Heart Eyes.

# 184
  • Мнения: 4 111
Благодаря за разбирането!  Heart Eyes
Още 1-2 дни и ще се стягам.  bowuu

# 185
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Благодаря за разбирането!  Heart Eyes
Още 1-2 дни и ще се стягам.  bowuu
Сигурна съм! Аз ще си кисна упорито тук и ще те чакам да се върнеш Simple Smile

# 186
  • Мнения: 4 111
 Hug

Тези дни приемам малко повече въглехидрати, исках тялото ми да свикне с новите килограми, да се "успокои"и се радвам, че кантара не показва плюс. Целта е далече... но аз съм инат.  Grinning И все пак здравето е на първо място, както казваш.
Спокойна вечер!  Hug

# 187
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Добро утро!
Тези дни приемам малко повече въглехидрати, исках тялото ми да свикне с новите килограми, да се "успокои"и се радвам, че кантара не показва плюс.
Това е добра стратегия според мен, аз също се опитвам да правя нещо подобно, като след дните с малко точки наблягам на въглехидратите.
Обаче и днес съм без промяна. 10-ти ден е, а само едно нищожно килограмче надолу, започвам да се питам дали пък нещо не правя както трябва.
Хайде, дано днес си имам повече съмишленички, успешен и лек ден от мен! Hug

# 188
  • Мнения: 3 303
Добро утро    Coffee

закуската ми бе6е - сухар и кафе  Whistling

после 6те пи6а и за обяда

                Успех на вси4ки
                      bouquet  bouquet  bouquet

# 189
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Stanislav4eto, ти много скроминчко я караш със закуската, засища ли те един сухар? Явно аз съм от по-гладните  Embarassed.

# 190
  • Мнения: 3 303
 Rolling Eyes  ами днес не6то не ми се яде  Sad     ина4е само сухар  newsm11 няма да ме засити изоб6то  и аз като теб съм от по -гладните  Embarassed smile3508  food002 Popcorn cook cook

# 191
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
От онзи ден ги мисля твоите палачинки,ей   Embarassed Joy

# 192
  • Мнения: 46
Аз май ще почвам от понеделник, засега само внимавам какво хапвам Simple Smile

# 193
  • Мнения: 3 303
От онзи ден ги мисля твоите палачинки,ей   Embarassed Joy
         ах,ако знае6 само как ги правя eat smile3508   smile3534 newsm62 newsm62 newsm62                 
 
ама маи трябва да се откажа от тях  #2gunfire  или да им слагам вода вместо мляко  Sick

# 194
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Оо,вярвам ти,ама вече почвам да слюноотделям и от сега си обещавам, че като свърши диетата и аз ще забъркам едни. С шоколад  Mr. Green.
Между другото, тя 21 дни ли се прави или пак не съм разбрала добре  Embarassed?

Общи условия

Активация на акаунт