Точкова диета - 3 част

  • 30 580
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 104
Добро утро!
Как сте точици?
Черпя по кафе, за да ни стопли в този студен ден


Аз съм режимна, но все си допълвам точките с малко натурален шоколад! В рамките на режима е , но ще гледам да го намаля на 2 - 3 квадратчета.
Много минуси и ведро настроение!

# 211
  • София
  • Мнения: 7 242
b_ivanova, аз започнах преди малко повече от месец НВД, после минах на точковата, а в момента просто ям по-малко, като внимавам да са предимно белтъчини. Обаче всяка вечер ям шоколад и съм - 10 кг Grinning. И се движа много повече от преди.

# 212
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Брей, как ги постигате тия резултати, направо почвам да мисля, че нещо ми е объркано на мен. Аз вече трета седмица съм на точковата и нищо и половина досега. Ще взема да поям малко по-стабилно няколко дни и пак отначало, че да се задейства нещо Thinking Или може би не е подходяща за мен тая диета, не знам newsm78
Започнах и упражнения да правя, дето никога не съм се занимвала, а пак си седи кантара на едно място Sad

# 213
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 104
Добро утро!
Лекси, би ли ми написала еедно примерно твое меню при НВД.
Аз мисля да мина малко на моя диета, защото съм понастинала и трябва да пия чай.
Още се колебая дали да е само суровоядство -
закуска - плод
10 ч. - плод
обяд - салата
16ч. - плод
вечеря - салата
Ще влезна да изчисля калориите, за да не прекалявам с количеството.
А и се колебая дали да не закусвам 1/2 активия (помага ми с проблемите с WC)

Спорен ден!

# 214
  • Мнения: 42
Къде сте то4ици.......никой ли не прави ве4е тази диета.И аз исках
за резултатите да попитам newsm78

# 215
  • Мнения: 4 111
Аз я правя, но има застой. След няколко дни с повече въглехидрати като се върна на точковата и свалям, иначе е мнооого бавно.

# 216
  • София
  • Мнения: 7 242
b_ivanova, няма да ти хареса Sad До 2 ч. кафе и капучино, на обяд примерно дробчета или половин пиле, пържоли, яйца, броколи, към 16 кафе. На вечеря дояждам 4 - 5 залъка на малката. Преди лягане - шоколад /че и по два понякога/ Embarassed Много нездравословно и не го препоръчвам, но свикнах.
Иначе, ако следваш НВД можеш да ядеш спокойно на корем всякъкви меса, субпродукти и риба. В ограничено количество прясно и кисело мляко и млечни /извара, сирене/, по малко зеленчуци, най-вече зелени - броколи, салата....
В момента продължавам с половинчатата си точкова диета. -11 кг съм. Имах застой около 10 дни, през които хапвах малко повече, после ударно свалих около 5 - 6 кг /за 10-тина дни/ и от 3 - 4 дни съм в застой.

# 217
  • Мнения: 42
Е зна4и не съм сама с диетата. Аз след толкова лутане из диетите накрая си избрах тази.Правих и японската диета и като 4е ли от нея се отслабва най бързо но е мноооого трудна умрях от глад #Crazy.
Лилян4о не се притеснявай при мен съ6то е така и е нормално ми се струва след дълго диетуване
да зацикля организма от време на време.Но никакво отказване нали  Naughty.

# 218
  • Мнения: 4 111
 GIGITEN, няма отказване, разбира се!  Peace
Свалих 11, остават 14...  Sad
Усещам резултатите от дрехите си, много е хубаво.
Знам, че сега ще е по-трудно, че първите килограми се свалят много по-лесно, но ще бъда търпелива.
Успешен ден на всички!

# 219
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 104
Аз временно съм ви изоставила, но винаги тус се връщам....
Аз си я харесвам точковата диета...
Сега съм на страхотна диета за страхотни тела - до 02.12.2007, ако нещо не сгафя.
После мисля 1 или 2 дни да направя само на варена тиква (едно момиче от форума прави такъв ден и сега само варена тиква ми е в главата). Тиквата е само 26 кал за 100 гр. (по друга таблица 38).
УСПЕХ!!!!!!!!!  bouquet

# 220
  • Мнения: 42
.
Здравейте то4ици.Аз днес съм режимна за сега струва ми се лесна диетката ,за6тото се хапва от вси4ко само ми е доста трудно да смятам то4ките за6тото не винаги ям по100гр.но долу горе си ги пресмятам. Вие по колко то4ки правите по 40 или може и по малко.
  4ерпя ви кафенце и ви пожелавам успе6ен и диети4ен ден.
          bouquet

# 221
  • Мнения: 42
 hahahaе,кафенцето ми не се вижда но няма ни6то друг път.

# 222
  • Мнения: 4 111
Аз правя по много малко точки, не повече от 10-15, знам, че не е правилно, но нямам търпение. То и така бавно става, пък камо ли ако правя 40.  Crazy

# 223
  • Мнения: 42
Много малко то4ки Лилян4о аз за днес
сутринта 1 бисквида с кафе 4т.
на обяд риба тон(консерва)и брокули 10т. newsm78
за ве4еря мисля пиле6ко на скара домат и краставица 10т.
Об6то се събират около 24т.Не са много но и яденето не е малко.
Аз запо4вам да се тегля от утре да видя какъв 6те е резултата.

# 224
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 104
Добро утро!
Няма ли вече точкуващи, или има само празнуващи, а след празниците ще има диетуващи?

Общи условия

Активация на акаунт