Точкова диета - 3 част

  • 30 610
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 201
Само овесените ядки са 50 точки. Даже повече от дневните изяждаш за закуска.
Shocked Shocked Shocked Отпадат значи. Аз по много малко слагам, но...50т. си е страхотия направо.
Благодаря за бързия отговор!

# 241
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Успех в точкуването!
След празниците редиците ще са по-пълни!
 Hug

# 242
  • Мнения: 12
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !
Желая,
много парички във скрина,
здраве и дълъг живот,
в трудните мигове брод,
в дългите нощи любови и за успехи готови!

.....................
Здравейте диетуващи,
сега се прибирам от НГ купон и естествено преяла и препила. От днес 1 януари съм на диета, хайде ще има ли последователи:))))))))))..........
Мерки ще дам утре, че сега няма да са актуални с това преяждане и препиване.
Надявам се, че ще тръгнеме компания диетуващи и ще споделяме успехи, нека посрещнем пролетта на 2008 г по слаби и красиви!:)
Очаквам Ви!:))

# 243
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Добро утро, точици!
Как сте след празниците?
Аз  Embarassed newsm43 от срам от угояването, на което се подложих!
От днес режимна, още се колебая дали да точкувам или по мой си режим да се храня.
Вкъщи има много портокали и мандарини и ще ме съблазняват, та за това се колебая за точките, но след цялото ядене по празниците си заслужавам наказанието да гледам плодовете, а да хрупам моркови!
Ще пиша!
За сега се вписвам в точковата - 1/2 активия - 6 т. (ако не греша, трябва да проверя)
Успешна, диетична 2008 г.! Hug

# 244
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Здравейте,
има ли друг точкуващ, освен мен?
Аз вчера приключих със следната рекапитулация
1/2 активия 6 т.
пил. филе - 0 т.
1 морков - 5 т.
50 гр. кашкавал - 0,5 т.
1 портокал - 17 т.
2 яйца варени - 0 т.
100 гр. кренвирш - 1 т.
50 гр. кашкавал - 0,5 т.
1 чушка червена печена - 0 т.
ОБЩО 30 т.
Но пих 1 капучино и 200 гр. бяло вино Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Не ми се смятат точките.....

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 09:04 от b_ivanova

# 245
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Бях си подарила разпечатката на точковата диета и сега като си погледнах, ми аз съм си в норма - капучиното, ако го смятам за 1 ч.ч. прясно мляко (6 т.) с кафе 0 т. и вино 200 гр. 2 т. (това го видях за червено сухо)!
02.01.2008 г. - УСПЕШЕН ДИЕТИЧЕН ДЕН!!!!!!!!!!!

# 246
  • Мнения: 4 111
Здравейте! И аз съм в отбора от днес.  Blush
Двадесетина дни ще съм с вас.  Hug
Успешно точкуване!

# 247
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Здравей, Лилянчо, аз не знам дали покрай 6 и 7 ще съм точкуваща, но ще се опитам поне да хапвам от позволените храни и позволените алкохоли..... newsm62

# 248
  • Мнения: 219
Да използвам темета да попитам може ли да се използва тази диета при бременност и кърмене? Може и някъде да пише по този въпрос,но не съм имала време да чета благодаря предварително и успех на всички точкуващи

# 249
  • Мнения: 3 453
Радвам се, че сте продължили темичката момичета Hug Не съм качила, но искам да съм по слаба от 56кг и от днес отново съм с вас.До сега съм на две кафета и вода и чакам на обяд да видя какво ще има в стола.Дано се намери нещо подходящо.

Успех на всички с диетката.Аз бях много доволна за месец свалих първите 6,5кг Peace

# 250
  • Мнения: 12
Аз съм 3три ден смятане на точки, ще се тегля в неделя за да видя има ли поне половин кг махнат от телесата. След цялото ядене по празниците така ми се е обострил апетита, ужасно е. Вие момичета как сте, имате ли голям апетит? Kpuccu браво на теб, супер си се вталила, поздрави, искам да постигна твоите успехи. Я разкажи, ти имаше ли голям апетит, как се пребори с него ( ако си го имала)? При мен проблема е вечер, като стане 21.30ч след вече приетото нормално количество храна по диетата, като ми се преядат плодчета, ядки, сухи мезенца и не се задоволявам с малко пърченце, а с големи дози, след това си лягам и хоп - за  месец и половина от 66 кг станах 72, е и пневмониика имах и доста лекарства изпих, може би и те са спомогнали за освинването ми. Та момичета, хайде да споделяме резултати и взаимно да се подкрепяме, Крисси ще ни е стимула.Успех Simple Smile

# 251
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Здравейте,
аз вчера успешно точкувах!
Криси, здравей пак в отбора на точкуващите!
Лусита, но не мери само тегло, а и обиколки.
Когато започнах да свалям се мерех на 2 седмици, когато намеря кантар и беше демотивиращо - свалях по малко. Но на обиколки свалях по 1 см. на седмица (мерех се всеки четвъртък), най-късно започнах да свалям от бедрата!
Сподели и тези мерки как се движат!
Режимен и лек ден!

# 252
  • Мнения: 12
Благодаря ти b_ivanova за съвета:), ще си купя шивашко метърче, че не открих моето. Искам да споделя, че се сувствам чудесно от диетката, чувствам се по-лека . Аз имам проблем, че натрупвам килограми /паласки/ по горната част на тялото, основно по корема, като в 11 месец:)))))......ужасно е, а и имам улцерозен колит и това още повече подува корема. Не че не трупам и по бедра и д..., ама по корем, гръб, ръце най-много, та ще се меря и ще споделя мерки.
Искам да ви попитам точкуващи момичета, вие имате ли проблеми с корема /визирам запек/, аз си имам с колита, но откакто точкувам е зле положението.

# 253
  • Мнения: 4 111
Добро утро, точици!

lusita, за деликатния въпрос - с тази диета точно през ден ходя до онова място, сещам се за японското чудо - беше кошмар.  ooooh!

Аз продължавам, вече знам всичко, което ям колко точки е и не записвам, смятам на ум.

Весел съботен ден!  Hug

# 254
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Здравейте, момичета!
Аз май пак ще се присъединявам към вас, въпреки отчайващия резултат, който постигнах при предишното спазване на диетата Mr. Green Сега, обаче, ще се опитам да я комбинирам с повече спорт, дано има по-голям ефект.
Lusita, след раждането аз също имах "паласки", направо бях на пластове hahaha, обаче упражненията на Синди Крауфорд много ми помогнаха и сега положението е доста по-добро Peace

Общи условия

Активация на акаунт