Точкова диета - 3 част

  • 30 589
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 12
Как сте момичета, как е диетката. Аз съм 1.5 кг минус за седмица, но имах и прегрешения. Още не съм си купила метърче, но се усеща по корема. Споделете и вие резултати:)

# 256
  • Мнения: 4 111
Аз съм минус два килограма, но не меря обиколки, по дрехите ми си личи доста.

# 257
  • Мнения: 201
Здравейте момичета! След голямото празнично плюскане е време и аз да затегна колана, а вашия режим си го харесах още преди Коледа. Ще се пробвам с точкуването като ще си планирам веднъж седмично ден на прегрешенията, през който да си позволявам любимите ми плодове и зърнени храни, че без такова отклонение от правилата точковата диета при мен ще е обречена на провал  Embarassed. Иначе симпатизирам на разделното хранене /не съм съвсем стриктна/ и на практика ще комбинирам двата режима плюс упражнения от каланетиката в домашни условия.
Ще докладвам идния понеделник за резултати, надявам се да има такива.
Желая на всички успешна седмица и по-малко въглехидратни изкушения!

# 258
  • Мнения: 2 039
Милички, искам само да ви кажа, че точно тази диета преобрази живота ми, че отслабнах до нормалното си тегло плавно и безболезнено, че си струва всяко лишение. Но има още нещо много важно, в което сама се убедих:задължително е на всеки 3 седмици да си позволявате по няколко дена кулинарни разхищения, така организмът се пренастройва наново да топи, иначе просто свиква с темпото. Костваше ми 10 месеца, сега ям повече неща, но пак си се придържам като цяло.Свалих общо 16кг. и се чувствам страхотно  Hug  bouquet Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 39
Май ще се запиша и аз тук.Ха да видим дали ще издържа newsm78

# 260
  • Мнения: 3 303
Здравейте,момичета!
Хайде  пак да се запиша тук и да започвам с диетката,че от 2 месеца я спрях , а и около празниците направо се ''усвиних'' и станах 65 кг. newsm43 Embarassed

закусвах-чай-0т.
обядвах-сухар-8т.,2 варени яйца-0т. и сирене-1т.  = 9т.
довечера 6те му мисля ...

# 261
  • Мнения: 61
Здравейте момичета!
И аз от утре се присъединявам към вас....дано да издържа! Искам да сваля само 4 кг.Днес се подготвям психически . Много съм надъхана  smile3521
Успех на всички!  Peace

# 262
  • Мнения: 61
Между другото най-трудно ми е да пия кафе без захар. На диетата със зелевата супа само това ми пречеше, затова издържах 5 дни. Мога ли за пия кафе със захарин "Суитли" (на опаковката пише 0 калории) ??? Моля ви да ми пишете вие как пиете кафето си. Не мога да пия горчиво кафе  smile3518

# 263
  • Мнения: 4 111
wasntme, според мен можеш да слагаш посдладител. Пише ли колко въглехидрати съдъжат 100 грама (или милилитра ако е течен) и каква част от тези 100 грама или милилитра изполваш (би използвала) дневно? Ако ми кажеш лесно ще сметнем точките.

# 264
  • Мнения: 61
Пише:
Хранителна стойност на 100 гр.:Калоричност - 0
Протеини - 0
Въглехидрати - 0
Мазнини - 0
Цикламат - 0
Холестерол - 0

Всяка таблетка съдържа:Сода бикарбонат -57%
Захарин натрии - 25%
Лимонена киселина - 7%
Винена киселина - 5%
Ябълчена киселина - 5%

Една таблетка се равнява на 1 лъжичка захар, което означава че ще слагам по 2 на кафе.  Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 4 111
 Grinning Много добре!
Щом въглехидратите са нула, означава, че и точките са нула и можеш с чиста съвест да подслаждаш кафенцето си!  Hug

# 266
  • Мнения: 61
 Лилянчо много ти благодаря!
Ако знаеш какъв камък ми падна от сърцето newsm68

# 267
  • Мнения: 42

 Няма ли то4кува6ти или тайни4ко си хапвате ooooh!

# 268
  • Мнения: 4 111
Тук май никой не остана, намерих темичката на седма страница  Joy

От тази диета съм най-доволна и от днес си я продължавам. Направих си твърде дълга почивка, задържах си килограмите, междувременно пробвах 2 диети за по два-три дни и ги приключвах набързо.

Не че има някой тук де, ама аз да си се отчета.  Mr. Green
Празниците минаха, пак съм на линия.  Grinning

# 269
  • Мнения: 42
Аааа има,има и аз от три дена я по4нах 4е много празници много 4удо и килцата си растат ли растат. Е запо4нах я но не се претеглих от срам Embarassedпред самата себе си.Е Лилян4о ве4е сме две ако има други желае6ти вклу4вайте се без страх супер диетка е.

Общи условия

Активация на акаунт