грях ли е да си разведена с един и бременна от друг

  • 2 836
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Спокойна и лека бременност от мен! Не, не е грях това за което питаш. Понякога май не бива да обръщаме особено внимание на родителите си, колкото и да ги обичаме и уважаваме  Simple Smile. Бъди щастлива!

# 16
  • Мнения: 911
Първо честито, мила,  леко износване и леко раждане!

За другото - най-меко казано реакцията на майка ти е абсолютно неадекватна! Не й обръщай внимание, ако ти е възможно, не позволявай да ти вменява нелепи чувства, още повече в състоянието, в което си!
Аз имам два развода, живея с трети мъж (без брак), от когото имам дете.
И какво от това?!

# 17
  • Мнения: 911
Първо честито, мила,  леко износване и леко раждане!

...
Аз имам два развода, живея с трети мъж (без брак), от когото имам дете.
И какво от това?!

 Peace

най-важното е, че си щастлива с този човек, на когото искаш да родиш дете! А за останалото хич, ама ХИЧ да не ти пука!

 Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 157
Какво по-хубаво от това?! Не стига че си щастлива с човека до себе си, ами ще  си имате и бебе... Чак ме накара да се размечтая... А за майка ти - нормално е да се притеснява, като е била с теб през всички трудности, през които си минала преди това (предполагам)
Моята майка сигурно ще полудее от радост, ако и съобщя подобна новина!  bouquet

# 19
  • Мнения: 393
  Здрасти:) И ние не сме в много по-различна ситуация:разведена със син на близо 8г.(развода е от 2005г.,а иначе не сме заедно от 2003г.);приятелят ми прие сина ми,а после ми стана и съпруг(вече 11дни ) Flutter,а бебето се очаква януари...Бях много объркана и стресирана,когато разбрах,че съм бременна #Crazy,но още по-лошо ми стана от реакцията на майка ми,която беше идентична-че на съм я била питала Rolling Eyesи сега да съм се оправяла...
 Наистина ме заболя,ама си замълчах и после(след около 2-3 мес)се вижда,че отношението и е коренно различно-осъзна може би положението,прие го и сега даже ходи и се хвали FlutterПомня реакцията и и още ми е болно,но пък в края на краищата тя и таткото ще са ми опората(е,ако не броим баткото,който е сконен за сега да помага Laughing),те ще са хората ,на които ще разчитам.
  Надявам се и при теб,даже и след време,нещата да се оправят и да имаш живо и здраво детенце,грижовен татко и горди баба и дядо!!!

# 20
  • Мнения: 1 731
Честита ти радост и лека бременност !Нищо друго не е важно .Успех ,мила и много любов от тук нататък !  bouquet

# 21
  • Мнения: 6 164
Всичко зависи от мъжа. Разбирам опасенията на майка ти, наистина има такива случаи. Аз самата познавам жена, която има дете от първи брак, разведе се и забременя от новото си гадже, който духна и повече не се появи. Сега гледа две деца от различни бащи сам-сама.
Но само ти знаеш можеш ли да разчиташ на този човек, защото има и много жени, с деца от първи брак и деца от втори и щастливи заедно.

Общи условия

Активация на акаунт