Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

под водата

Ако можеше,да си напишете тук сценария за утрешният ден то какво бихте написали?Знаейки,че написаното от вас ще се сбъдне! Mr. Green
Вие сте!
Аз по-късно ще напиша,че сега нямам време! Wink
Цитирай

До хладилника, който обичам

Гръмва сървъра и имам седмица почивка от форОма Mr. Green
Едновременно с това печеля умерена сума от тото (фиш не съм пуснала, но това няма значение).
Цитирай

На работа всичко да е наред и да не се налага да ходя, времето да е хубаво и цял ден да прекарм с детето.
Цитирай

...накрая мургавият и поостарял капитан слязъл от кораба завинаги,на брега го очаквала неговата красива и непроменена от годините жена.И двамата заживели дълго и щастливо в неприлично голяма къща на брега на езерото Комо.
Цитирай

да спечеля от тотото или лотарията и утре да отида на екскурзия,преди това да направя един благотворителен жест!
това е! Hug
скромно,но пък от сърце!!!! Love Love Love
Цитирай

...малка овална красота се откъсва от държащите я ръце и поема своя път към безкрайното непознато напред.
друг тръгва , чувствайки,  че някъде там го чака нещо, което ще познае в момента на целувката им... красив танц в средата на безкрайността ...

Цитирай

Плевен

Обажда ми се нотариус/адвокат/който там ...казва ми, че съм имала роднини, за които не зная...споминали са се и са ми оставили разни неща. Да речем къщичка близо до морето от лелята и къщичка високо в планината от бабата. Може и помещение на ъгъл, на оживено място, подходящо за изкарване на пари по всевъзможни начини.

Или - майка ми си взима отпуск и завежда детето на планина за две седмици; баща ми звъни от Испания и ми казва, че ми праща пари за пътешествие../не ми е помагал с пари, та се сетих, че поне веднъж да стане ще е добре/...

Прозаично-материални сценарии
Цитирай

Бургас

Оказва се,че съм наследница на някой от дворците на Канале Гранде и мога да разполагам с неограничена сума пари.Веднага хващам самолета и се изнасям. Whistling
Цитирай

Athens-Varna

Печеля голяма сума пари,мъжът ми напуска работа,събираме багажа,вземаме детето и заминаваме на дългоооо пътешествие Blush
Отдавна ни е мечта Love
Цитирай

Sofia

Утре съм на откриването на  дискотека  Smile
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Ставам ясновидка за една седмица!  Twisted Evil
Цитирай

София

Апартаментът ни е готов, мъжът ми ми подарява колата, която ми обещава от доста време, ставам Началник отдел, черпя наред, хващам самолета и заминавам в Англия на туристическа обиколка.
Цитирай

Утре се събуждам в 9-ия месец, оглеждам се и виждам стегнатите ни куфари...Ще се местим в новия апартамент. Пренасяме багажа, отключваме и  какво да видим?! Той бил напълно обзаведен, само три чифта пантофи чакат да бъдат обути Laughing

Не ти трябва! Ще откачиш ooooh!
Цитирай

Sofia

... в четвъртък било
Значи утре си представям, че не е работен ден, бабите са взели децата и аз цял ден ще кисна във фризьорския салон  Flutter
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Утре се събуждам в 9-ия месец, оглеждам се и виждам стегнатите ни куфари...Ще се местим в новия апартамент. Пренасяме багажа, отключваме и  какво да видим?! Той бил напълно обзаведен, само три чивфа таптофи чакат да бъдат обути Laughing

Не ти трябва! Ще откачиш ooooh!

Добре, тогава ставам на магьосница!  babydust7

Пуф!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора