помпа за сополи

  • 10 470
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 714
Някои ползвал ли е такава помпа,ние сме на пет месеца и от няколко дни сме със сополчета,педито ми каза само физилогичен разтвор и с помпата да ги изпомпвам

# 1
аз използвам такава помпа на nuk многосам доволна. Първо слагам физиологичен разтвор или sterimar и после издърпвам с помпата

# 2
  • Мнения: 729
Аз ползвам помпичка на Камера.Тя е единственното спасение при хрема.Само с нея мога да отпуша носа на Моника.Капвам 2 капки физ.р-р изчаквам окоро 1 минута и издърпвам сополките.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 546
Ние пък си я направихме сами когато Алекс беше малък.  Laughing От тези пластмасовите меки играчки махнахме отдолу свиркащото и на негово място сложихме стъкленото от капкомера. Страхотна работа ни вършеше. Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз започнах след годинката защото все ме беше страх,но едва ли е проблем и на тази възраст. Определено върши чудесна работа

# 5
# 6
  • Мнения: 5 393
Ползвах аспиратор почти ежедневно през първата година.Иво имаше постоянно запушен нос, това беше единственото спасение.Физ.разтвор и след това издърпване с аспиратора.Преди да го поставиш в ноздричката, стисни гумената част и запуши другата ноздра.Не се помпа в нослето.

# 7
  • Мнения: 3 146
Ползвах, но малко, защото моят така я мразеше и пищеше от нея, че сега, само като я види и пищи. Иначе е много ефикасна!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ние купихме 2 помпи, едната беше за по-голямо бебе и изобщо не можеше да влезе в ноздрата, а другата - по-малка, на Чико, но така и не можахме да се справим. Научих се с клечки за уши да ги завъртам сополите и така е до днес  Laughing

# 9
Ползвала съм и върши страхотна работа!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 734
Сигурно аз не правя нещо както трябва или помпичката ми не струва,защото досега не съм успяла да издърпам и един сопол!Уж я стисвам,запушвам другата ноздра и я изпускам когато съм я пъхнала в ноздрата,обаче нищо не става  33uu

# 11
  • Мнения: 4 621
Имах такава, но така и не успях да я използвам по предназначение Confused

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Ползвах на Нук, много хубава работа вършеше само да и хванеш цаката.

# 13
  • Мнения: 89
Ползвала съм и върши страхотна работа!

и ние имаме на Чико и, честно казано, не ми върши почти никаква работа - не знам дали тази марка са така, мисля си да купя друга да пробвам. засега и аз така се справям - с клечка за уши, изтеглям малко от памучето, навивам и вадя. но определено това не е от любимите процедури на дъщеря ми

# 14
  • София
  • Мнения: 17 591
Да, ползвам, лесно е. Хитра идея е докато изсмукваш едната ноздра да запушиш другата, за да изкараш повече секрети.

# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз имам, но никога не съм я ползвала

# 16
  • Мнения: 8 242
Страхотна работа ми върши  Peace
Но става само за водни сополки.. За "тапичките" - просто няма как  Wink

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аууу как звучи помпа за сополи  Shocked.
Имахме няколко чифта такива помпички и никога не ми се е налагало да ги използвам. Отпушвам и нослето като впръсквам със спрейче и почиствам с клечки за уши.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
Имаме такава помпичка на Чико и върши работа. Капвам физиологичен разтвор и после действам с помпата. Става много бързо  Peace

# 19
  • Мнения: 317
Имам две помпички , обаче се използват само за гризане . Няма начин да му ги пъхна в носа . Затова  сега , когато има хрема , му капвам с триста зора физиологичен разтвор  и го пускам в кошарата да се бори с възглавницата - за 5 мин сополите са навън ! Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 718
Ползваме на Bebe Confort - много съм доволна. На Чико е с по-тънък накрайник и не ни е удобна.

Да, ползвам, лесно е. Хитра идея е докато изсмукваш едната ноздра да запушиш другата, за да изкараш повече секрети.

 Peace

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ползвала съм, да. И сега ми се иска да ползвам, но детето вече е достатъчно хитро  Mr. Green Пък и вече сама си духа нослето, така че не е наложително.

# 22
  • Мнения: 91
ние ползваме на чико и наистина съм доволна ,но само ако преди това му пръсна физиологичен разтвор  Peace

# 23
  • Мнения: 3 499
Винаги съм ползвала. Върши чудесна работа. Иначе как да кажеш на бебе да си издуха носа?!

# 24
  • Мнения: 5 026
Ползвам ,да.Върши добра работа.

# 25
  • Мнения: 43
Върши чудесна работа, но трябва да се внимава колко се вкарва в ноздрата и тряба да се издърпва въздуха много рязко, за да има ефект. като й хванеш цаката ще разбереш ползата!

# 26
  • Мнения: 753
Страхотна работа ми върши  Peace
Но става само за водни сополки.. За "тапичките" - просто няма как  Wink
да,тапичките ги вадя с клечка за уши от най-тънките.Но при хрема помпата е незаменима.

# 27
  • Мнения: 2 757
Пробвай това - върши идеална работа

http://family-bg.com/prX_2014.htm

Стандартните помпички за нос не са толкова ефикасни според мен. Поне аз имам 3 и не ми вършат работа

# 28
  • Мнения: 208
и ние ползваме -Чико.
Първо стеримар и после започва тормоза.Има ефект , аз задобрявам всеки път ,а той я намразва още повече.Определено има ефект , особено като и хванеш цаката

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Ползвам на Чико.
Наистина върши чудесна работа.

# 30
  • Мнения: 814
И ние ползваме помпичката на Чико Peace и съм доволна от нея.

# 31
  • Мнения: 9 973
аз капвам физ.разтвор и чакам да кихне-те сами си падат! Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
как я ползвате тази помпа при деца, които само като я видят пищят и бягат Cry, дайте ми съвет, защото въобще не се справям...

# 33
  • Мнения: 817
Имаме ,но не я ползвам.Пробвах се 2-3 пъти ,но неуспешно.Слагам физиологичен разтвор и синът ми почти винаги киха и изкарва всичко.Клечките за уши ми вършат чудесна работа

# 34
  • Мнения: 983
Сигурно аз не правя нещо както трябва или помпичката ми не струва,защото досега не съм успяла да издърпам и един сопол!Уж я стисвам,запушвам другата ноздра и я изпускам когато съм я пъхнала в ноздрата,обаче нищо не става  33uu
Peace
Моята е на Нук.

# 35
  • Мнения: 1 098
Ползвам съвсем обикновена помпичка и ми върши чудесна работа Peace

# 36
  • BG
  • Мнения: 2 217
Някои ползвал ли е такава помпа,ние сме на пет месеца и от няколко дни сме със сополчета,педито ми каза само физилогичен разтвор и с помпата да ги изпомпвам
Аз използвам помпа за секрети на Пиджън и съм много доволна. Тя контролира силата, с която ще изтеглиш секрета от бебето.  Peace

# 37
  • Мнения: 480
Аз сам много доволна от чико.Отгледах каката с нея,а сега и малкия,вече голям мъж-на почти 3 год.Като малък имаше някакъв проблем и вечно му беше запушен носа.Много съм се специализирала.За сухи сополки-клечка за уши,ама при течна хрема-помпичката е перфектния вариант.Успех,защото тормоза за детето е голям.

# 38
  • Мнения: 3 478
В началото карахме само с такава, бях много доволна.

# 39
  • Мнения: 7 723
И на мен ми вършеше страхотна работа,
до момента, в който не й падна силиконовото
накрайниче в устата на двумесечното ми бебе,
така, както си ревеше, че му бъркам в носа! ooooh!
Едвам спасих дъщеря си от задушаване... Confused
Оттогава спрях да използвам аспиратор.
Правех фитилчета от клечки за уши и така й обирах нослето... Simple Smile

# 40
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Ползвам, имам тази на Нук- много е добра! Преди това имах на Чико, въобще не бях доволна.

# 41
  • Мнения: 4 784
Имам такава помпичка на Камера, но така и не успях да се справя с нея с изпомпването. Слагам Стеримар и каквото има в нослето си излиза само. Но бебо много се дърпа като му слагам Стеримар. Голяма борба пада.

# 42
  • Мнения: 2 714
Това,,стелимар'' са капки така ли?Ние сме на пет месеца и педито ми каза че за тази възраст няма капки.Затова питам ?

# 43
  • София
  • Мнения: 17 591
Ползвам помпа от как се е родил почти. Има ефект.

# 44
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Имам помпа на Чико,но някак си не ми приляга с нея.Чистя му нослето с клечки за уши.

Общи условия

Активация на акаунт