Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора
Здравейте
Нека модераторите решат дали тук е правилното място на тази тема.

Наскоро се сблъсках с едно доста голямо некоректно и непочтено поведение на БТК като реших да НЕ СЕ СЪГЛАСЯ с едностранно променените от тях Общи условия на техния сайт. Моето решение беше да прекратя договора си като клиент, ползващ услуга.та БТК АДСЛ. През какви неволи и перипетии минах всеки може да прочете като изтегли  http://rapidshare.com/files/62804881/BTC_NEKOREKTNI.zip.html
 (файла е архив на документи и сканирани страници). Началото е описано във файла   odisea_Dupnica.doc в който са описани и различните приложения като факти.
Отварям тази тема с образователна цел и с надеждата, че ако има случаи идентични на моя, то опита ми ще е полезен за всеки тръгнал по този трънлив и труден път - прекратяване на АДСЛ Услугата. Всеки който реши и има време може да се запознае с подробното описание на "Дупнишката одисея" и да ползва приложените документи като подкрепа.
Надявам се, че поне с опита си ще мога да вдъхна вяра на хората, които като мен са заплашвани и манипулирани от БТК.
Желая успех и късмет на всички.

15.10.2007 г.   
Никола Дамянов
Цитирай

Пловдив

damianov.GK  , накратко с две думи си разкажи историята. А ние не сме ченгета да ходим да четем доказателства.
Цитирай

София

Линкът не е правилния май
Цитирай
Съжалявам ,но в момента нямам време ...Може би по късно !
Получих и ЛС с въпрос как се свалят документите ....Много е лесно!
"Как се тегли документа ... ?  ОК !
Цъкваш на линка който съм дал и отиваш в една табличка отдолу има бутон FREE  ,натискаш го и ти се отваря  нов страница ,в който център има четири големи букви/цифри ,които ги преписваш отдолу в малкото прозорче и натискаш бутона downnoad  .Всичко ще ти се свали на компютъра ,като е препоръчително е да го сейфнеш на десктопа /по лесно е/

Успех ! "

Целта ми е съвсем алтруистична и искам да помогна на хора ,които не са знаели какво подписват и как сега могот да се откачат от договорите си без неустойки.

Здраве и късмет на всички !
Цитирай

София

Е, Дамянов не така....

Пускаш тема за БТК, че са некоректни, а не ни обясняваш как, защо....караш ни да сваляме файлове на нашите РС-та...еми няма как да стане мой човек, страх ме е да свалям файлове ей така.

А пропо: И аз в момента яко ги псувам точно заради същата услуга, но с друг проблем.
Цитирай

София

Аз принципно като чуя БТК-гледам де залязва слънцето.
Достатъчен ми е стационарният телефон. ooooh! ooooh!
И некадърните им служители от колцентъра, дето като се обаждат за неплатени фактури, се държат като....пълни селяни, да ме прощавате за сравнението.
Цитирай

мен ако питате , човекът е някой ланаджия , дето се чуди как да спре отлива си на клиенти  Laughing
Цитирай

Пловдив

white_r  не са идеални БТК, може много да го е заболяло човека. Един приятел като чуе БТК подскача. Имаше много проблеми с АДСЛ.
Цитирай

София

И некадърните им служители от колцентъра, дето като се обаждат за неплатени фактури, се държат като....пълни селяни, да ме прощавате за сравнението.

точно тях псувам в момента.
изхабих сума нерви да обяснявам на една какъв ми е проблема и в един момент тя ми вика - Може да се наложи да ме изберете отново, защото след определени минути системата пропада. И тъкмо да я питам как и е името и цък. Айде звъни наново, айде пак обяснявай.

Иначе проблема е с известяването за неплатени сметки. За адсл услугата (Ах Да Си Л....) всеки месец чинно получавам известие със сумата, но никакви данни за предишни неплатени сметки. И тъй като явно с мъжа ми нещо не сме се разбрали, аз съм си мислела, че той плаща, той си мислел, че аз плащам - всеки месец си идва известие, в което не пише да има предишни задължения, интернета си върви...е как да разбера дали има нещо нередно, вие ми кажете
Сега сумата е над 500, без лихви
Цитирай

Явно съм тъпа,защото това не можах да го сваля и това си е .
Цитирай

BE, 2260

Не знам какъв е проблемът на г-н Дамянов и нямам време да се занимавам с линкове, но когато подписвахме договор с БТК АДСЛ това лято, в договора пишеше, че ако реша да го прекратя, дължа всички такси до края на договора на 100%. Ако те прекратят договора поради невъзможност да ми предоставят услугата, май не дължа нищо, но и те не ми дължат неустойка.
Ако тези неща са ясни от началото, къде са подводните камъни?
Цитирай

Точно затова искам да прочета това дето е писал.
Цитирай

аз не виждам какъв е зора. общите условия са непроменими - като не си съгласен, не подписваш договор. ясно и точно.има и други доставчици на нет.
Цитирай

София

Иначе проблема е с известяването за неплатени сметки. За адсл услугата (Ах Да Си Л....) всеки месец чинно получавам известие със сумата, но никакви данни за предишни неплатени сметки. И тъй като явно с мъжа ми нещо не сме се разбрали, аз съм си мислела, че той плаща, той си мислел, че аз плащам - всеки месец си идва известие, в което не пише да има предишни задължения, интернета си върви...е как да разбера дали има нещо нередно, вие ми кажете
Сега сумата е над 500, без лихви

Офф топик-това, вашето, ми прилича на "хем та таковам, хем не съвсем". Mr. Green

надявам се, не съм те обидила с това сравнение....ама ми стана яко смешно. Mr. Green Mr. Green
Цитирай
Здравейте!
Съжалявам ,че не може да свалите документите ,но ако ми пратите мейл ще се опитам да ви ги закача.
Такаааа ... Накратко !
Всеки  ползуващ услугата АДСЛ се е вързал с договор с БТК и се е съгласил с техните общи условия публикувани но сайта им!
Капани колкото щеш /приложение7/,но кой ти чете като ти трябва нет и си на зор ,а рекламите се бълват по ТВ-то?

В заявлението–договор на клиента пише ,че ако БТК   ЕДНОСТРАННО промени общите си условия тя няма да ви уведомява ,а ВИЕ трябва да възразите в едномесечен срок ! ОК?
Значи ,ако не приемете общ.условия в срок договора между вас  отпада и няма неустойки !   Smile

СРОКА ВЕЧЕ ТЕЧЕ И КРАЯТ Е 22.10.2007Г. !!! След това потребителите са приели безусловно всичко и са влезли в капана "доброволно".

Аз реших и откачих моят АДСЛ ,но искам да помогна с опита си на други ...

Жалко е само ,че има много платени журналисти и сайтове ,които крият истината за едностранно променените ОУ но БТК !
Досещате се защо ! Реклами ....пари ....

За сега проблема ми е с гласността !!! Smile
Но няма да се откажа ...има още малко време и дано повече хора да отърват кожицата си ...

Поздрави !

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора