Когато те гледат лошо ...

  • 3 149
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 865
Всички сме се сблъсквали с това. Променяш средата, срещаш нови хора, но не всички са
ососбено положителни. Някои са контактни, други открито си признават, че не искат да общуват с никой. Но понякога се налага... Как се справяте с колеги, които гледат надменно и все си търсят повод да се заядат с вас. Очите и жестовете им са такива сякаш всички наоколо са им длъжни... А ако им се наложи да поискат услуга слагат лицемерна усмивка и почти те заставят да им съдействаш... През останалото време се държат сякаш си под зрителното им поле...
Как се справяте с такива? Аз се депресирам и изпитвам неоснователно чувство за вина. Такива хора ме парализират и понякога не мога да се справя...

# 1
  • Мнения: 867
Я да не ти пука. Случва се понякога когато си нов, а всички се познават отдавна. Лека полека ще те приемат. Не задълбавай Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 672
На колегите, които се заяждат, отвръщам със заяждане! Не обръщам внимание на лошите и подозрителни погледи и си върша работата.
А извън работа - не контактувам с такива или избягвам лицемерието, интриганщината и простащината!

# 3
  • Мнения: 9 865
Не никой не се познава по-отдавна, всички са нови. Най-много един двама да се познават.
Проблемът е, че наистина май много се вживявам и все пак... съвет не е излишен.
А и благодаря на тези, които отговориха.

# 4
  • Мнения: 189
Мен ме спичат много яко такива хора и понеже не съм фен на това да се чувствам зле, контактувам с тях само ако не мога да го избегна.

# 5
  • Мнения: 9 865
Най-голямата глупост е, че в самото начало примерно пих веднъж кафе с въпросното момиче и може би се чухме веднъж или два пъти по телефона за уточняване на едни часове. И изведнъж, без причина, тя започна да ме гледа така, а при опит да я заговоря по най-елементарен въпрос тя вдигна глава и се направи, че не ме вижда... Това направо ме изуми. Разбира се, че не общувам с нея повече, че няма и да го направя, но веднага започнах да се чудя дали не съм я обидила с нещо... Така е, патката съм аз, че все търся вината в себе си... Но и аз като Ларла, много се спичам...

# 6
  • Мнения: 1 049
Не обръщай внимание, гледай си работата съвестно . Много е кофти,  ако не можеш да превъзмогнеш проблема търси си друга работа.   bouquet
А след работа предпочитам компанията на хора, с които ми е приятно. От 9 години живея в един квартал, познавам всички съседи по физиономия, но сме само на "добър ден" и "добър вечер", но не си го слагам на сърцето просто тук са саможиви   bouquet

# 7
  • Мнения: 9 865
Добре, процесът е учебен, не мога да го напусна ей така просто.
Да, аз ще подминавам въпросната г-ца и нейната дружка, но вътрешно пак ще си се тормозя, че някой ми се надува и то при моето най-добронамерено поведение.

# 8
  • Мнения: 1 049
Тогава се правиш на ударена и си гледаш училището, защо трябва да се чувстваш виновна за лошото възпитание на колежката .
 newsm78Плюс това в живота е доста тежък и без да си създаваме интриги.  Peace

# 9
  • Мнения: 154
Ми кой не е минал през това ,но трябва да ти кажа че по-късно в живота се оказа ,че на същата дама май никой не и е  в категорията  Joy.Говоря ти за период преди 10 години . Освен това има един такъв тип хора на които един ден им  е добре на друг зле ,като времето .

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Въобще не трябва да се впечатляваш от такива хора Wink,гледай си ги пренебрежително и все едно не ти пука кой какво.......

# 11
  • София
  • Мнения: 392
А когато се чухте,ти ли й звънеше?Да не е решила нещо от сорта,че веднъж сте пили кафе и веднага си почнала да й досаждаш.Друг вариант е дружката й да е изревнувала и да е наговорила глупости за теб. newsm78

# 12
  • Мнения: 750
Женски му работи! Crazy
Я по смело,бъди по твърда...к'во си се размекнала! Wink
К'во се тормозиш?Ама ти,много добро дете ще се окажеш!
Аз как ги обичам такива...малейййй! Sunglasses
Не им казвам нищо,достатъчно е да ги гледам по моя си начи! Twisted EvilТе сами се сещат! Wink

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Такива ги отминавам.

# 14
  • Мнения: 4 665
 Случвало ми се е. Най ми е било чудно защо гледат така злобно, след като дори не ме познават. Хопската тъпотия няма граници.

Общи условия

Активация на акаунт