Откъде купихте космонавтче в София

  • 3 831
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 500
Здравейте

Бихте ли ми казали ако знаете магазини  в  София  където се продават космонавтчета?

Предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 525
Например Mother Care, Benetton, магазина на Quinny в Павлово..
Мисля,че в Пигис има и по - евтини варианти.

# 2
  • Мнения: 724
В този магазин има много красиви космонавчета:http://www.smenzamen.com/

# 3
  • Мнения: 941
Космонавтче за бебе,нали?Че то сега им е сезона,където и да влезеш ги има

# 4
  • Мнения: 9 973
на мен  преди два дни ми подариха,но по твоя въпрос..........горния отговор! Peace

# 5
  • Мнения: 1 006
Май във всеки детски магазин трябва да има. Wink

# 6
  • Мнения: 131
BARZAKOV!!!
носи космонавтчето на братовчед си, който е на 11 години, т.е. смятай колко е отлежало и все пак носено - но е идеално, сякаш вчера е купено.
Предполагам още произвеждат

# 7
  • Мнения: 42
Здравейте, зависи колко парички си си приготвила, но в този магазин http://www.pakostnik.com/bg/index.php има много хубави и на разумни цени(имам предвид към 45-50 лв.)

# 8
  • Мнения: 125
 Аз обикалях три дни докато намеря космонавт с прикачени терлички и ръкавички. В повечето магазини асортиментът е много беден и размерите са до 6 месеца, а аз исках от 6 мес. до 1 година. Накрая намерих в детски магазин на ъгъла на "Алабин" и "Христо Белчев", бяха 42 лв. Намалени са потеже са останали от миналата година, тъй като тази година още нямат зареждане.

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На "Черни връх" до завод Витоша има хубав детски магазин, миналата година купих космонавт за 60лв и още му става.

# 10
  • Мнения: 172
Аз доста обикалях да търся грейка за детето ми. Нещо не ми харесаха особено. Или пък цената им не ме удовлетворяваше. Харесах много хубава - българска на Русе, но е много трудно да се намери по-голям размер. Все още чакам в един магазин да ми докарат, защото съм си поръчала. Цената не е висока - 30 лв, а модела е страхотен.

# 11
  • Мнения: 589
В Лозенец, в началото на Бигла има чудесен фирмен магазин -  богато зареден, качествени материали и много нормални цени

# 12
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Кажи за колко голямо бебе и ще ти подаря - в случай, че не държиш да е ново. Може да потърсиш и тук, в Продавалника.

# 13
  • Мнения: 178
Регистрирах се специално, за да ви се похваля вчера откъде си купих космонавтче. В магазин "9+" (срещу София ленд) са заредили страхотни, има и комплекти от две части. Получили са ги миналата седмица и все още има разнообразие от размери и цветове.

# 14
В магазин Пинко има всякакви на различни фирми ..аз купих италиянско но имаше и български и турски.

Общи условия

Активация на акаунт