РусЕнски мадами...

  • 10 669
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 952
Бейб честито ти возило, много е готина колата точно такива и аз ги харесвам Mr. Green карай си я с кеф и базаварийно Peace
май с Росито  имате еднакви коли а? Wink

# 46
  • Русе
  • Мнения: 154
Благодаря за топлото посрещане  Hug !!!

# 47
4estito i ot men:)na men ne mi davat da karam da ne bi da se stresna ne6to i da obezpokoq beb4e:)na6iq tatko vse se 6a6ka

# 48
  • Мнения: 442
благодаря много за вниманието към татко зайко Blush! ще му предам букетите и целувките, като се прибере.

# 49
  • Мнения: 1 059
Здравейте и от мен в новата тема Simple Smile

# 50
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Здравейте на всички.
Аз също съм от Русе,но рядко ми остават минутки да вляза в тази тема.
Имам един проблем.Някой знае ли къде могат кадърно да ми оформят веждите?Напоследък не случвам на обслужване.
Благодаря предварително и се извинявам,ако въпросът ми не е за тук.

# 51
  • Мнения: 2 035
Ауууу разбрахте ли клюката за деня 
Ваньо Танов изкупи по генералски цялата русенска преса 

Не ги е срам циркаджии  smile3512 Дано нито един от двамата не спечели изборите!    #2gunfire

# 52
  • Мнения: 2 035
 welcome на Di13 и SUNI_22   bouquet

# 53
  • Мнения: 4 406
благодаря много за вниманието към татко зайко Blush! ще му предам букетите и целувките, като се прибере.

а ,по- добре недей- ще се възгордее от толкова внимание Mr. Green

туй пък с вестниците- голяма тъпня. ми ако не е вярно, от какво го е страх този Ваньо????? че имат някаква лична вражда двамата кандидат- кметове се вижда във всеки един публичен диспут. единия платил за публикация, другия платил да я изкупи  Rolling Eyes колко ли пари са отишли зян, вместо да ги дадат на Дом за сираци да речем...
двама се карат- третия печели, ама те май не го знаят...

# 54
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Ауууу разбрахте ли клюката за деня 
Ваньо Танов изкупи по генералски цялата русенска преса 

Не ги е срам циркаджии  smile3512 Дано нито един от двамата не спечели изборите!    #2gunfire
    Aбонамента няма как да извземат предполагам...Родителите ми получават Утро-ще видя дали са им го донесли вестника и какво пише.Откачена работа-жалко,че имаме за пореден път такива смешници за кандидат кметове.И въпреки,че искам да гласувам-не мога да се спра на никого...утре цяяяяяял ден ще мисля newsm78

Изобщо някой от кандидатите да се е сетил за домовете в предизборната си кампания?

# 55
  • Мнения: 442
да, преди няколко дни по радиото казаха, че лицето ваньо танов посетил дом за сираци. много лицемерно
 

# 56
  • Мнения: 2 035
..... колко ли пари са отишли зян, вместо да ги дадат на Дом за сираци да речем...

Точно и аз това си помислих, тъпанарщина  Twisted Evil
А после няма кой да пусне на  save-darina  Tired

# 57
  • Мнения: 275
Здравейте мацки!
Да се включа  и аз в новата тема.

БЕЙБ, ти ме уби! Ама верно ли тоя мерцедес е твой??? Е, аз ти завиждам! И хич не е благородно! Искам и аз такава кола  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Свободно ли е още мястото при вас? Ако ми отвори вратичка да си купя и аз такава кола - идвам! Браво на теб!

Мацки, ние още стачкуваме Sad Няма сборни групи, няма нищо  #2gunfire Подкрепях ги, ама те взеха, че се поуляха малко .... Йоанка е в  Русе, а аз нещо май се депресирам Sad Не стига, че съм без дете, ами и мъжът ми не иска да ме оплоди  Embarassed

# 58
  • Мнения: 14 133
Честит Димитровден на имениците и семействата им!!!!  bouquet Heart Eyes
Наздраве!!! cheers

# 59
  • Мнения: 280
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet
Добре дошли на двете мами   bouquet

А аз тази сутрин се събудих и ми беше топло ... имам парнооооооо .Радвам се като малко дете ,ама си е за радост. Сега и сополите ми да минат  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт