Разменени бебета в родилното

  • 8 458
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 47 981
не знам дали ще си оставя детето, което съм родила , на другото семейство, но определено няма да дам това, което съм гледала, на другото семейство  Thinking
иначе за моите нямам съмнения, родихме 4 момичета в един ден, бяхме в една стя, моето момиченце си личеше от километър- беше кило и половина по-тежко от другите бебета, на вид беше като 3 месечно бебе с големи бузи  Joy
синчето също го изгледах добре след като го родих, имаше си и той особености, и номерче от новите му сложиха, така че никакви съмнения нямам, и слава богу!
дано никога вече не се случават такива неща!!!че си е много страшно ooooh!

# 31
  • Мнения: 5 370
Ъххх....аз може би съм била перфектната "жертва" за подобна размяна. Секцио по спешност с пълна упойка. Будят ме постфактум-"Мамче, айде, имаш си син".
Само че там, дето раждах, на ден се раждат макс. 2 бебета, а този ден бях само аз. Mr. Green
Извод-просто невъзможно. Пък и който го види с мене-възкликва как ми бил откъснал чипия нос. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 6 039

Не знам как би ми се случило на мен, защото
имах лента на ръката си с името ми, а детето
ми имаше лента с неговото име и датата на
раждане. Чудя се, тези майки и бащи не са ли
си видели бебетата след раждането. Дори да е
била под упойка майката, то бащата къде е спал.


стига де!!!! какви са тия упреци, че и към бащата....
помня детето си от първия миг, но на надругия ден не беше същата
снимала съм детето ми в родилното през 2 часа
на снимките от първите 3 дни е абсолютно различна
вечер я взимаха, сутрин ми я ноосеха
гледам я, чудя се моя ли е, не е ли? newsm78 гледам, пуля се, нищо не усещам.  Shocked На другия ден, главата й ми се стори по-кръгла, лицето по-бузесто. Пак, започнах да гадая, ама си мълча.  Sick  Изследвам я.  newsm78
и хоп - гледам и двете и кутрета на ръчичката изкривени като дъги към безимените пръстчета.
Ура! сигурен белег, че поне е на мъжа  ми.  Hug


Ако я бяха сменили, така както имаше гривна /те падаха/ изобщо нямаше да се светна.


За какви майчини инстинкти ми говорите. Аз нямах такива по онова време. Само хормони!

# 33
  • Мнения: 784
Аз раждах под пълна упойка и бях поръчала на мъжа ми - "Ще стоиш плътно до залата и ще гледаш да не ми объркат нещо детето". Много ми се смяха тогава ....
След известно време, майка ми, като гледаше снимките на бебето от триизмерния ехограф, които беше направила Мазнейкова по време на бременността ми - почти портретни снимки, само на главата в профил и анфас - ми каза: "Нали се страхуваше, да не ти го сменят - виж го, същия си е ..." Верно си беше така - приликата беше без съмнение. Особено по костната структура много ясно си личеше. Всъщност още преди да родя ми, като видях снимките и ми беше станало ясно, че детето ще има брадичката на баща си - така си и стана ...

# 34
  • Мнения: 9 050
Добре де, аз все се чудя как е възможно това? Аз като родих, малкия го изкъпаха, сложиха му гривничка и ми я показаха, за да видя, че номера на гривничката е същия като този, който слагат на моята ръка. Освен ако не е умишлено, чудя се как може да се случи. Нали една сестра го взима, измива го и го връща. Пак тя слага гривничката на бебето и на майката.... #Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 546
Мен ме шиха под пълна упойка. Имам спомен само как видях да отнасят малката в дъното на стаята и да я мият. И коментара на акушерката за голямото бебе - 4530г.  Когато се събудих 2 часа след това имах марля на ръката с номерче. И малката имаше такава, но на вратлето.

 В стаята бях с едма циганка. Нейното бебе беше бяло, моето мургаво. Но нейното беше и с 1 кг. по - леко  Laughing
 
 Като си гледам снимките като бебе, и в периода около годинката дъщеря ми буквално ми е одрала кожата.

# 36
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И в другата тема писах - имаше такъв истински случай на разменени бебета, момичета, запознаха се големи, като отидоха да учат в една гимназия. Две близначки, не си приличат, се запознават с момиче, което изцяло прилича на едната близначка.

# 37
  • Мнения: 2 386
Има 5 теми по повода, но в тази ще попитам, как, аджеба, става това? Невнимание, нарочно, статистически погледнато се случват и такива неща.......?!

Горките деца. И родители.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 242
Моят втори бебо понеже е ин витро, съм се чудила доколко е възможно там да стане объркване. Да се смени я яйцеклетката, я материала от мъжа, я самото ембрионче. Сигурно има и такива случаи Grinning
Категорична съм, че няма да дам детето, което съм гледала.

# 39
  • Мнения: 4 585

Ами представи си пет лели къпят пет бебета и паднат две номерчета в коритото на чешмата.
То и две лели са достатъчни де. И бебетата да са еднополови. Да не мислиш, че много ще му мислят
преди да им надянат по едно номерчи.
А представи си, че си акушерка, и бебето на сестра ти има нещо невред. А го е чакала 5 години.

# 40
  • Мнения: 6 167
много филми гледате в тази тема  Laughing

# 41
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
...А представи си, че си акушерка, и бебето на сестра ти има нещо невред. А го е чакала 5 години.

Еее, стига де.

# 42
  • Мнения: 404
Моят втори бебо понеже е ин витро, съм се чудила доколко е възможно там да стане объркване. Да се смени я яйцеклетката, я материала от мъжа, я самото ембрионче. Сигурно има и такива случаи Grinning
Категорична съм, че няма да дам детето, което съм гледала.

Подобен е сценарият в "Дързост и Красота" в момента.  На Рич бившата жена, Тейлър е женена за родния му брат Ник.  Искаха да имат дете и тъй като не ставаше се наложи да прибегнат до ин-витро.  Тейлър нямаше годни яйцеклетки и си намериха донор.  В същото време, Брук (кокято също беше женена за Ник преди това) беше дарила свои яйцеклетки за научни изследвания.  По това време е носила фамилното име на Ник, Марони.  По време на ин-витрото на Тейлър, лекарката (на Брук дъщеря и от Ерик) изпраща да и донесат яйцеклетките на семейство Марони.  И познайте какво става, донасят яйцеклетките на Брук.  Тейлър износва детео, ражда го със заболяване на имунната система и то се нуждае от трансплантация на костен мозък.  Така се разбира, че детето е на Брук и Ник.  Тейлър е съкрушена, че Брук за кой ли път е в живота и.  Брук е крайно объркана, защото тя се опитва да започне на чисто с Рич и Ник пак се връща в живота и.  И най-важното изведнъж се оказва, че е майка.  Тя настоява, че детето е на Ник и Тейлър, че имат право да са щастливи, и че нищо че тя е биологичната майка, то си е тяхно.  Но в същото време мисълта, че човечето е нейно я гложди и измъчва.  Дано да не съм го написала много объркващо.

Сега може всички да ми се смеете, че гледам тази сапунка.    Joy

# 43
  • Мнения: 98
Моят втори бебо понеже е ин витро, съм се чудила доколко е възможно там да стане объркване. Да се смени я яйцеклетката, я материала от мъжа, я самото ембрионче. Сигурно има и такива случаи Grinning
Категорична съм, че няма да дам детето, което съм гледала.
Скоро гледах един филм по Дискавъри, по истински случай.  Бяло семейство забременявят инвитро. Ражда се черно дете. Те се примиряват и си го гледат, все пак жената го е родила и износила. Но още преди да се роди от клиниката се усещат за грешката и съобщават и на другото семейство, това на което е бил ембриона. Черните съответно започват да водят съдебни дела, тяхният опит инвитро е бил неуспешен. И им присъждат детето на тях. Защото са му биологични родили и защото за детето е по добре да израстне между себеподобни, т.е в негов интерес е да бъде отгледано от черните. Голяма гадост. На белите им взимат детето когато е на цели 10 месеца.

# 44
  • Мнения: 356
Когато свекърва ми родила мъжа ми са и го показали и тя си го е гушнала.След това го отнесли някъде.После като и го занесли за кърмене тя погледнала бебето и усетила че не е нейното - било доста мургавичко и изобщо не приличало на бебето, което видяла и гушнала веднага след раждането.Разтичала се веднага и се развикала, че това не е нейното бебе.Оказало се че наистина не е нейното и е станала грешка.Разказвала ми е че тогава не са слагали лентички с номера не бебето и обърквания е имало.Добре че тя се е усетила и си е познала бебето, иначе направо не ми се мисли какво би станало, ако тя не беше забелязала...

Общи условия

Активация на акаунт