Разменени бебета в родилното

  • 8 440
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47 821
дързост и красота е  #Crazy
иначе майките , които са родили преди , да кажем, повече от 5 години, сигурно си спомнят гривничките които слагаха на родилките- едни такива ластици с метален номер като от някоя съблекалня
тези за бебетата пък бяха едни връвчици за вратлето , които можеха абсолютно да се махат, а и да се увият около вратленцето на бебето
сега слагат едни гривнички за еднократна употреба, които по- трудно се фалшифицират сигурно  newsm78
а за смяната- предполагам е най-вече неволно, а пък когато е нарочно не знам как може да се докаже
а това за инвитрото е ужасно, а и как са им разрешили, а ако беше от донор и той заведе дело пак ли му дават детето  newsm78
сложна тема, но все още си мисля,че не бих дала детето което съм гледала

# 46
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 697
дързост и красота е  #Crazy
иначе майките , които са родили преди , да кажем, повече от 5 години, сигурно си спомнят гривничките които слагаха на родилките- едни такива ластици с метален номер като от някоя съблекалня
тези за бебетата пък бяха едни връвчици за вратлето , които можеха абсолютно да се махат, а и да се увият около вратленцето на бебето
сега слагат едни гривнички за еднократна употреба, които по- трудно се фалшифицират сигурно  newsm78

ами, и сега слагат едни метални номерца на връв /например във Втора градска/. Като родих веднага ми казаха номерчето на бебето, а аз само им се изсмях и  казах че е абсурд да го запомня в момента /след раждане 12 часа, епизотомия и т. н./ #Crazy

# 47
  • Мнения: 47 821
на мен сега в шейново ми сложиха от новите номерца и ме накараха да го прочета два пъти, и като ни сваляха от родилното да повторя данните на бебето, както и да погледна пак номерата
а първия път не беше така
значи има напредък все пак

# 48
  • Мнения: 1 045
Аз като родих малката си дъщеря ни вързаха номерцата и я занесоха в детското. После когато ми я донесаха беше със три номера единия от които различен  Shocked То си беше моето бебе ама акушерките бяха толкова заспали , че така и не разбрах чии номер са и сложили  ooooh!

# 49
Това е нещо ужасно.Честно да си кажа и аз се притеснявах преди да родя- да не би някой да си хареса моето бебе и да ми го вземе.Но за мое щастие момченцето ми е одрало кожата на баща си.Не ми се иска да съм на тяхно място.

# 50
Добре че при нас си бяха бебетата,а не ни ги носеха.

# 51
Тия в болницата ще ги побъркам от съд Naughty

# 52
  • Мнения: 44
Може да ви се стори налудничаво, но аз през цялата бременност изпитвах страх точно от това... Още повече, когато отидох да раждам - до последно си мислех, че това може да ми се случи, дори имах и един такъв сън (само че в съня акушерката ми донесе някакво негърче  Laughing)... абе голям цирк. Естествено - веднага щом си видях бебока и казах "Дамм, това е моето дете" - беше одрала кожата на баща си...  Wink

# 53
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Сега може всички да ми се смеете, че гледам тази сапунка.    Joy
Е, как да ти се смея, като и аз го гледам  Joy  Joy  Joy
Обаче при нас Тейлър умря от сърце преди 3епизода, а Рич няма брат Ник  newsm78
Сори за офф-а  Hug
По темата - звучи ми кошмарно, дано повече не се случва на никой  Praynig

# 54
  • Мнения: 404
Сега може всички да ми се смеете, че гледам тази сапунка.    Joy
Е, как да ти се смея, като и аз го гледам  Joy  Joy  Joy
Обаче при нас Тейлър умря от сърце преди 3епизода, а Рич няма брат Ник  newsm78
Сори за офф-а  Hug
По темата - звучи ми кошмарно, дано повече не се случва на никой  Praynig

Знам, че Тейлър уж умира от сърце.  Аз преди години изпуснах няколко епизода и като се върнах, тя пак беше жива.  Типично за тези сапунки.  Рич има брат от Колежанската любов на майка си, (Масимо Марони - голяма гад), който е голям сладур и всички се изредиха при него - Брук, дъщеря и и, и сега е женен за Тейлър.  Истинското му име е Jack Wagner - http://www.imdb.com/gallery/granitz/3110/Events/3110/JackWagner_ … gner,%20Jack%20(I)

# 55
  • Мнения: 2 070
Прочетох само първият постинг. Сигурно ще ми е много гадно, ако съм кърмила десет месеца, а моето бебе не е кърмено. Да речем. и после ще се налага да се цедя - да давам и на едното и на другото. Яко.  Mr. Green
Важното е, че са разбрали навреме. Не ми се иска да съм в тяхната ситуация, сигурно ще поддържат връзка цял живот. Приятели от сега.

# 56
  • Мнения: 1 312
Сега може всички да ми се смеете, че гледам тази сапунка.    Joy
Е, как да ти се смея, като и аз го гледам  Joy  Joy  Joy
Обаче при нас Тейлър умря от сърце преди 3епизода, а Рич няма брат Ник  newsm78
Сори за офф-а  Hug
По темата - звучи ми кошмарно, дано повече не се случва на никой  Praynig

Знам, че Тейлър уж умира от сърце.  Аз преди години изпуснах няколко епизода и като се върнах, тя пак беше жива.  Типично за тези сапунки.  Рич има брат от Колежанската любов на майка си, (Масимо Марони - голяма гад), който е голям сладур и всички се изредиха при него - Брук, дъщеря и и, и сега е женен за Тейлър.  Истинското му име е Jack Wagner - http://www.imdb.com/gallery/granitz/3110/Events/3110/JackWagner_ … gner,%20Jack%20(I)

Предлагам темата да се измести в Кино и телевизия Laughing

# 57
  • Мнения: 2 663
Много гадна тема, чак ме побиха тръпки..........добре че и двете ми деца са копие на мъжа ми

Общи условия

Активация на акаунт