Разменени бебета в родилното

  • 8 439
  • 57
  •   1
Отговори
Преди малко гледах по новините за този случай в Чехия.
Момиченцата са вече на 10 месеца, но родителите сега са открили, че децата са разменени.
Всичко започва с ДНК теста на единият от бащите, който доказва , че детето не е от него. Теста на майката доказва , че детето не е и от нея. Другите родители въобще не са предполагали , че детето не е тяхно, и едва след тестовете са се убедили в това. Предстои размяна, но още не се знае кога.
Какво мислите за това, как бихте реагирали, ако се случи с вас ?

# 1
Нямяше да мога да го приема лесно.Това е много трудно-привързал си се към малкото създание с ясното съзнание ,че е твое и изведнъж...трябва да се разделиш с твоето дете!Така си е.Мисля, че имаше такъв филм  ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 393
Преди 26 години така са разменили сестра ми в "Тина Киркова".
Добре, че майка ми се е усетила още на първото/ второто кърмене, че бебето е доста черничко (чудела се защо ли  Rolling Eyes). Оказало се, че на нея са и донесли някакво малко бебе ромче, а сестра ми...ами нея и досега си я майтапим, че е "цинги".  Laughing


# 3
  • Мнения: 1 187
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229911.0

Това е подобна тема в другия подфорум  Peace

# 4
  • Мнения: 4 585


Няма нужда да ходи в друг подфорум, има и тук, ето - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231178.msg5224581#msg5224581

# 5
  • Мнения: 3 423
Предстои размяна, но още не се знае кога.
Какво мислите за това, как бихте реагирали, ако се случи с вас ?

По тукашните новини казаха, че двете
семейства ще празнуват заедно Коледа.

Не знам как би ми се случило на мен, защото
имах лента на ръката си с името ми, а детето
ми имаше лента с неговото име и датата на
раждане. Чудя се, тези майки и бащи не са ли
си видели бебетата след раждането. Дори да е
била под упойка майката, то бащата къде е спал.

# 6
  • Мнения: 1 371
Най-важното е, че са се усетили навреме, но пък как ще стане размяната, как ще го приемат бебетата... Ще видим - предполагам случая ще се следи от медиите.

# 7
  • Мнения: 47 821
аз си видях и двете деца като ги извадиха веднага, но все пак предполагам е възможно да се сменят...но ако сега разбера че синът ми е сменен при раждането, не бих го дала...за дъщерята съвсем  Naughty след толкова години
всъщност преди 6 години в шейново ни сложиха по едно мърляво ластиче с номер, които можеха много лесно да се сменят, а не всички майки си виждат дечицата веднага, по ред причини, така че може би има вероятност да се сменят дечица волно или неволно

# 8
  • Мнения: 4 585

Естествено, Лиске. При арийците такова нещо е невъзможно.
В чешко е друго. Славянска му работа. Все бебета.
Кво значение има кое на кого е.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 696
Преди 26 години така са разменили сестра ми в "Тина Киркова".
Добре, че майка ми се е усетила още на първото/ второто кърмене, че бебето е доста черничко (чудела се защо ли  Rolling Eyes). Оказало се, че на нея са и донесли някакво малко бебе ромче, а сестра ми...ами нея и досега си я майтапим, че е "цинги".  Laughing
Същия случай и при сестра ми, но преди 25г и във Втора градска  Mr. Green Добре, че е била плешо, на майка ми са донесли едно мургавелче с гъста-гъста коса и тя скочила "Това не е моето!"
А ако разбера, че синът ми е сменен...  newsm78 не е, просто толкова много прилича на мен и мъжа ми, че няма начин да е

# 10
Само преди 3год в родилното като повиваха бебетата сложиха съседното бебе в нашата кошараОще като го взех познах че не е моето!Мисля че една майка има инстинкт за тези неща!

# 11
  • Мнения: 2 018
Когато раждах средният си син, бяхме заедно с една майка в стая. Бяхме родили с 20 минути разлика. Нейното беше момиче. Когато ни ги донесоха в стаята и подадоха, моето на мен, нейното на нея, тя ми каза, че бебето в моите ръце било нейно. Ама аз като раждах, нали си го видях - един червен, а нейното беше едно жълто  Crazy
Казах и, че греши, но тя - не и не! Разповихме ги - добре, че поне знаеше, че нейното е момиче, та се примири. Представям си какво щеше да стане, ако бяха от един и същ пол  ooooh!

# 12
  • Мнения: 14 133
Имаше подобен случай в болницата в В Павликени или Червен бряг преди 4години. Дори и предаване правиха за него.

# 13
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 881
Много тежка ситуация.И едното е твоето,защото си го отгледал,и другото е твоето,защото ти е кръв.
Аз например видях сина си чак на следващия ден,защото раждах секцио с пълна упойка.Но пък нямаше как да го сбъркам,защото все едно видях чичо му.Невероятна прилика имат и до сега.

# 14
  • Мнения: 845
С двамата ми сина не може да се е случило, защото баткото е копие на тате, а мъника на мама Heart Eyes. Но как бих постъпила ли  Tired Определо щях да си взема моето и да станем приятелски семейства с другото, което е отгледало детето ми. Общи празници, Коледа, Нова година, Рождени дни и така ще бъда и с другото дете. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт