Ще правим ли нови изследвания за ДГ след стачката?

  • 2 213
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 125
О, само да имат нахалството да ми кажат, че трябва да му правя нови изследвания Close
Е тогава тяхно чудо та ничие Close

И аз съм наточила зъби  Peace

# 46
  • Мнения: 14 133
И аз си мисля, че ще е твърде нагло да ни искат всякакви бележки.   Crossing Arms Децата ни не отсъстват по наша вина.  Naughty

# 47
  • Мнения: 4 406
И аз си мисля, че ще е твърде нагло да ни искат всякакви бележки.   Crossing Arms Децата ни не отсъстват по наша вина.  Naughty
нагло или не- искат ги очевадно.
в нашата градина , след като ги похвалих в темата, се оказа, че изискват приложения 5 и 6, което било документ за профилактичен преглед ...

# 48
  • Мнения: 14 133
То е ясно, че ще си си ги набавим. Не ми се разправя с персонала  на градината точно рано сутрин преди работа. Непприятното е, че ще загубим още поне минимум ден преди децата да тръгнат на градина, за да ходим по доктори и да събираме исканните приложения.

# 49
  • Мнения: 1 734
Съжалявам, че не е точно по темата, но щом пак се отвори дума за изследвания да попитам - дали следващата седмица ще е работна за ДГ?

# 50
  • Мнения: 2 732
Съжалявам, че не е точно по темата, но щом пак се отвори дума за изследвания да попитам - дали следващата седмица ще е работна за ДГ?
Ами това явно всяка градина си решава сама за себе си . Нашата все още е в стачка  Tired,а други работят още от тази седмица Crazy

Общи условия

Активация на акаунт