Ще правим ли нови изследвания за ДГ след стачката?

  • 2 212
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Дали ще искат нови изследвания/чревни/,след края на стачката?Ние не ходим на ДГ от 1 октомври.Бележка от личния лекар ще трябва със сигурност,но за изследванията какъв беше срока?

# 1
  • Мнения: 112
Пробите за паразити са с давност 2 месеца.
А за бележка, че не в контакт с ОЗЗ, не съм много сигурна, че трябва да носим. Първо ние нямаме вина за стачката. Второ, не е ясно кога стачката ще бъде прекратена. И трето, представяте ли си какво ще стане пред кабинетите на педитата, ако всички в един ден хукнат за бележки?

# 2
  • Мнения: 3 886
Не проблема си е техен Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 814
Ако искат бележка, смятам да се пазаря и да я занеса пост фактум. Подкрепрям ги за справедливите им искания, но не подкрепям факта да ме правят на маймуна  Peace

# 4
  • Мнения: 1 437
Нямаме вина , че градината не работи.Защо да правим изследвания и да ходим за бележки  ?

# 5
  • Мнения: 14 133
При нас искат след месец отсъствие. За радост нашата градина стачкува само от една седмица.

# 6
  • Мнения: 649
Ако искат бележка, смятам да се пазаря и да я занеса пост фактум. Подкрепрям ги за справедливите им искания, но не подкрепям факта да ме правят на маймуна  Peace

 Peace Напълно съм съгласна

# 7
  • Мнения: 128
Току що говорих с нашата ДГ и от там ми казаха,че без бележка за контактност от личния лекар няма да се приемат деца,защото повече от 3 дни не са посещавали градината.Отговориха ми сутринта/когато спрат да стачкуват/да минем през личния лекар да вземем бележка.Ами ако той е след обед на работа?Просто съвсем се обърках вече....

# 8
  • Мнения: 3 146
Брутално нахално би било да искат изследвания, бележки и разни подобни!
И аз си мисля, че ще искат нещо, но мисля, че това е напълно неправилно!

# 9
  • Мнения: 17 407
Блежка не възнамерявам да нося.

# 10
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Аз питах в нашата градина, в началото на стачката и ми казаха че, няма да искат. Но тази стачка много се проточи, и сега незнам Thinking

# 11
  • Мнения: 7 821
Блежка не възнамерявам да нося.
И аз.

# 12
  • Мнения: 2 865
И аз не мисля да нося бележка. Ако поискат ще им занеса по-късно. А за паразитите - не се ли правят веднъж годишно тези изследвания. Не вярвам педиатърката да даде второ направление толкова скоро.

# 13
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не вярвам да искат. Ще настроят доста и без това изнервени родители срещу себе си... Мен и контактна бележка ме затруднява да взема, защото пред кабинета на лекарката винаги е страшна навалица...

# 14
  • Мнения: 1 059
На нас ни искат и бележка и изследвания. Днес ходих до градината и ми казаха че изследванията важат 1 месец. Мисля да отида да ги направя утре, защото силно се надявам че от понеделник ще са вече на градина. При нас стачката продължава вече 4-та седмица    ДГ"Снежанка" гр Русе

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 13:22 от иса_

Общи условия

Активация на акаунт