Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители по държави
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 271 отговора

Виена

Пожелавам на всички да я пълним само с хубави новини   bouquet

Линкове към старите теми:

Първа тема

Втора тема

Трета тема

Четвърта тема

Пета тема

Шеста тема

Седма тема
Цитирай

Честита нова тема.  bouquet
Рени,няма ли кой да те отмени....все ти zапочваШ новата тема... Rolling Eyes
Цитирай

Виена

Сега вече и да заключват без предупреждение темите, имам старите, запаметени в компютъра и лесно ще става пускането на линковете поне. Защото наистина отнема време докато се намерят всички стари теми.
И Филип, за да е в съзвучие с критиките ви относно моите възгледи, последните два дни реши, че и той е бебе и може да си мрънка ей така  Crazy Докато се опитвах да сглобявам първия постинг, протестираше мощно, но аз с категорично изражение на лицето му обявих "И форума е хора", довърших с пускането на новата тема и чак тогава се гушкахме  Mr. Green 
Цитирай

Vienna, AUT

Сега вече и да заключват без предупреждение темите, имам старите, запаметени в компютъра и лесно ще става пускането на линковете поне. 

Е, сега вече само теб ще си чакаме да пуснеш нова тема. А и много добре така със старите теми, браво   bouquet

... протестираше мощно, но аз с категорично изражение на лицето му обявих "И форума е хора", довърших с пускането на новата тема и чак тогава се гушкахме  Mr. Green 

35 35 35. Горкото дете!

честита 8ма тема. Е, не сме като мамите италианки, които вече са на 71ва, но и ние напредваме. Нека наистина е пълна с хубави новини.
Цитирай

пред телевизията , зад зоопарка

Браво на Renny и честита ви нова тема! newsm74
Цитирай

Австрия

Danke Renny   bouquetТова за "И форума е хора" най - много ми харесва  rotfImbo
Цитирай

Виена

...честита 8ма тема. Е, не сме като мамите италианки, които вече са на 71ва, но и ние напредваме. Нека наистина е пълна с хубави новини.
Е, не сме... Не съм гледала италианките какво си пишат, но аз се  радвам, че не сме като мамите испанки. Там веднъж си пуснах едно питане и докато им приключи темата се нагледах на заяждания и простотии  Sick Толкова злоба на едно място не съм чела май наскоро  Confused Да не говорим, че питането ми беше нещо като глас в пустиня. Един единствен отговор от някакъв "гост" при това! А не като при нас - кой откъдето се сети да попита, всеки гледа да каже по нещо полезно според него. Друг е въпросът, че мен най ме дразнят такива, които попитат еди-какво-си и после - глас в пустиня. Няма дори "ку-ку" да намине да каже, камо ли да изпише "благодаря". И всеки път се заричам да не отговарям на първото обаждане на някого и все не "устисквам"  Very Happy
Цитирай
Привет на всички български майки в Австрия! Много се радвам за тази тема и възможноста да обменяме опит. Имаме си момиченце на 6 месеца и търся отсега жена-българка с опит за гледане на детето от началото на 2008! Ще бъда много благодарна , ако някой от вас ме насочи къде да търся! Сърдечни поздрави: Ира
  bouquet
Цитирай

Благодарности  за труда на Рени и разбирането на Фелиппе.  bouquet
По  темата за вьзпитанието на децата,пьк и за разли4ни други психологи4ни теми искам да препорь4ам любимия ми автор Джеймс Добсьн.Има няколко заглавия  преведени на бг.-Смелостта да вьзпитаваш е много ценна.За англииско грамотните -ето страницата му .
http://books.google.at/books?as_auth=James+C+Dobson&ots=7p7K … thor-navigational
http://www.focusonthefamily.com/docstudy/
На вси4ки новодошли -Добре ни дошли!
Цитирай

[quote author=Renny link=topic=232685.msg5273768#" при това! А не като при нас - кой откъдето се сети да попита, всеки гледа да каже по нещо полезно според него. Друг е въпросът, че мен най ме дразнят такива, които попитат еди-какво-си и после - глас в пустиня. Няма дори "ку-ку" да намине да каже, камо ли да изпише "благодаря". И всеки път се заричам да не отговарям на първото обаждане на някого и все не "устисквам"  Very Happy
[/quote
Рени ,мила  ако можеш  да даваш -давай ,но не о4аквай непременно-така ще се  спасиш от гор4иви разо4арования в живота.  love001
Цитирай

Виена

Renny, мерси за линковете към старите теми.  yes За новаци като мен са много полезни.
Цитирай

На пода

Ей, Рени, добре че си ти да пуснеш нова тема, пък и с линкове даже! Wink Предлагам да назначим Рени за отговорник по новите теми.  Laughing Извинявай, ама нощеска просто нямах нерви да тръся предните теми, а тая сутрин ми се налгаше да ставам много рано. Иначе желание не ми липсваше.  Wink

Токущо четох че от утре щяла да идва зимата. Бррррррррр, и досега беше студено за сезона, поне според моя вътрешен термометър, но сега явно става страшно. И на всичкото отгоре показват много дъжд. Дано да са объркали нещо, тия тук хич не са точни с прогнозите.

Имам една молба, ще пусне ли някой телефона на БГ фризьор? Май такива полезни информации също може да ги оформим някак си и да са на първа страница на всяка нова тема.  newsm78
Цитирай

Вярка,ето телефона на Пепи
01-8-900-023
Цитирай

Vienna

Привет на всички български майки в Австрия! Много се радвам за тази тема и възможноста да обменяме опит. Имаме си момиченце на 6 месеца и търся отсега жена-българка с опит за гледане на детето от началото на 2008! Ще бъда много благодарна , ако някой от вас ме насочи къде да търся! Сърдечни поздрави: Ира
  bouquet
Ира, добре дошла сред търсещите! С тебе ли си говорихме по телефона?
Аз майче си намерих въпреки, че не знам как Мира (моятя дъщеря) ще я приеме. Ние ходиме на едно Spielgruppe и там се въртят разни номера. Следващата седмица ще ти пратя на ЛС. Ама не е лесно де...
Цитирай

Виена, Австрия

Добро утро!
Хайде и аз да се впиша в новата тема! Да ни е честита и освен да е пълна само с приятни новини, се надявам да привлече още много нови хора към нашата дружинка!
Как сте днес? Как влияе на настроението ви това намръщено време?
 И аз гледах прогнозата и казаха, че ще бъде студено Crying or Very sad Но какво ми направи впечатление тази сутрин, предните дни беше сравнително топло през деня, но сутрин термометъра, показваше винаги под 10 гр., обикновено около 5, а днес, дето уж ще застудява, в 9 часа беше около 15 градуса Shocked Толкова висока температура в ранните часове на деня, не предвещава нищо хубаво, май може и на снежец да замирише newsm78
Дайте да измислим  удобно закрито местенце за бъдещите ни срещи!
Ренка,   newsm51 за темата! Теб, като отявлен специалист-хакер Laughing, направо те назначаваме за отговорник по започване на новите теми! Сподели как е курса, нищо не казваш! Затова, че сте задобрели с Роси, изобщо не се съмнявам!
Ира, добре дошла!  bouquet
Лек ден от мен! bye
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 271 отговора