Мами и татковци в Австрия - 8

  • 21 092
  • 271
  •   1
Отговори
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Пожелавам на всички да я пълним само с хубави новини   bouquet

 Линкове към старите теми:

Първа тема

Втора тема

Трета тема

Четвърта тема

Пета тема

Шеста тема

Седма тема

# 1
  • Мнения: 4 150
Честита нова тема.  bouquet
Рени,няма ли кой да те отмени....все ти zапочваШ новата тема... Rolling Eyes

# 2
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Сега вече и да заключват без предупреждение темите, имам старите, запаметени в компютъра и лесно ще става пускането на линковете поне. Защото наистина отнема време докато се намерят всички стари теми.
И Филип, за да е в съзвучие с критиките ви относно моите възгледи, последните два дни реши, че и той е бебе и може да си мрънка ей така  Crazy Докато се опитвах да сглобявам първия постинг, протестираше мощно, но аз с категорично изражение на лицето му обявих "И форума е хора", довърших с пускането на новата тема и чак тогава се гушкахме  Mr. Green 

# 3
  • Мнения: 533
Сега вече и да заключват без предупреждение темите, имам старите, запаметени в компютъра и лесно ще става пускането на линковете поне. 

Е, сега вече само теб ще си чакаме да пуснеш нова тема. А и много добре така със старите теми, браво   bouquet

... протестираше мощно, но аз с категорично изражение на лицето му обявих "И форума е хора", довърших с пускането на новата тема и чак тогава се гушкахме  Mr. Green 

 Joy Joy Joy. Горкото дете!

честита 8ма тема. Е, не сме като мамите италианки, които вече са на 71ва, но и ние напредваме. Нека наистина е пълна с хубави новини.

# 4
  • Мнения: 292
Браво на Renny и честита ви нова тема! newsm74

# 5
  • Мнения: 580
Danke Renny   bouquetТова за "И форума е хора" най - много ми харесва  rotfImbo

# 6
  • Виена
  • Мнения: 1 247
...честита 8ма тема. Е, не сме като мамите италианки, които вече са на 71ва, но и ние напредваме. Нека наистина е пълна с хубави новини.
Е, не сме... Не съм гледала италианките какво си пишат, но аз се  радвам, че не сме като мамите испанки. Там веднъж си пуснах едно питане и докато им приключи темата се нагледах на заяждания и простотии  Sick Толкова злоба на едно място не съм чела май наскоро  Confused Да не говорим, че питането ми беше нещо като глас в пустиня. Един единствен отговор от някакъв "гост" при това! А не като при нас - кой откъдето се сети да попита, всеки гледа да каже по нещо полезно според него. Друг е въпросът, че мен най ме дразнят такива, които попитат еди-какво-си и после - глас в пустиня. Няма дори "ку-ку" да намине да каже, камо ли да изпише "благодаря". И всеки път се заричам да не отговарям на първото обаждане на някого и все не "устисквам"  Grinning

# 7
Привет на всички български майки в Австрия! Много се радвам за тази тема и възможноста да обменяме опит. Имаме си момиченце на 6 месеца и търся отсега жена-българка с опит за гледане на детето от началото на 2008! Ще бъда много благодарна , ако някой от вас ме насочи къде да търся! Сърдечни поздрави: Ира
  bouquet

# 8
  • Мнения: 112
Благодарности  за труда на Рени и разбирането на Фелиппе.  bouquet
По  темата за вьзпитанието на децата,пьк и за разли4ни други психологи4ни теми искам да препорь4ам любимия ми автор Джеймс Добсьн.Има няколко заглавия  преведени на бг.-Смелостта да вьзпитаваш е много ценна.За англииско грамотните -ето страницата му .
http://books.google.at/books?as_auth=James+C+Dobson&ots=7p7K … thor-navigational
http://www.focusonthefamily.com/docstudy/
На вси4ки новодошли -Добре ни дошли!

# 9
  • Мнения: 112
[quote author=Renny link=topic=232685.msg5273768#" при това! А не като при нас - кой откъдето се сети да попита, всеки гледа да каже по нещо полезно според него. Друг е въпросът, че мен най ме дразнят такива, които попитат еди-какво-си и после - глас в пустиня. Няма дори "ку-ку" да намине да каже, камо ли да изпише "благодаря". И всеки път се заричам да не отговарям на първото обаждане на някого и все не "устисквам"  Grinning
[/quote
Рени ,мила  ако можеш  да даваш -давай ,но не о4аквай непременно-така ще се  спасиш от гор4иви разо4арования в живота.  love001

# 10
  • Мнения: 153
Renny, мерси за линковете към старите теми.  yes За новаци като мен са много полезни.

# 11
  • Мнения: 4 399
Ей, Рени, добре че си ти да пуснеш нова тема, пък и с линкове даже! Wink Предлагам да назначим Рени за отговорник по новите теми.  Laughing Извинявай, ама нощеска просто нямах нерви да тръся предните теми, а тая сутрин ми се налгаше да ставам много рано. Иначе желание не ми липсваше.  Wink

Токущо четох че от утре щяла да идва зимата. Бррррррррр, и досега беше студено за сезона, поне според моя вътрешен термометър, но сега явно става страшно. И на всичкото отгоре показват много дъжд. Дано да са объркали нещо, тия тук хич не са точни с прогнозите.

Имам една молба, ще пусне ли някой телефона на БГ фризьор? Май такива полезни информации също може да ги оформим някак си и да са на първа страница на всяка нова тема.  newsm78

# 12
  • Мнения: 112
Вярка,ето телефона на Пепи
01-8-900-023

# 13
  • Vienna
  • Мнения: 261
Привет на всички български майки в Австрия! Много се радвам за тази тема и възможноста да обменяме опит. Имаме си момиченце на 6 месеца и търся отсега жена-българка с опит за гледане на детето от началото на 2008! Ще бъда много благодарна , ако някой от вас ме насочи къде да търся! Сърдечни поздрави: Ира
  bouquet
Ира, добре дошла сред търсещите! С тебе ли си говорихме по телефона?
Аз майче си намерих въпреки, че не знам как Мира (моятя дъщеря) ще я приеме. Ние ходиме на едно Spielgruppe и там се въртят разни номера. Следващата седмица ще ти пратя на ЛС. Ама не е лесно де...

# 14
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!
Хайде и аз да се впиша в новата тема! Да ни е честита и освен да е пълна само с приятни новини, се надявам да привлече още много нови хора към нашата дружинка!
Как сте днес? Как влияе на настроението ви това намръщено време?
 И аз гледах прогнозата и казаха, че ще бъде студено Cry Но какво ми направи впечатление тази сутрин, предните дни беше сравнително топло през деня, но сутрин термометъра, показваше винаги под 10 гр., обикновено около 5, а днес, дето уж ще застудява, в 9 часа беше около 15 градуса Shocked Толкова висока температура в ранните часове на деня, не предвещава нищо хубаво, май може и на снежец да замирише newsm78
Дайте да измислим  удобно закрито местенце за бъдещите ни срещи!
Ренка,   newsm51 за темата! Теб, като отявлен специалист-хакер Laughing, направо те назначаваме за отговорник по започване на новите теми! Сподели как е курса, нищо не казваш! Затова, че сте задобрели с Роси, изобщо не се съмнявам!
Ира, добре дошла!  bouquet
Лек ден от мен! bye

Общи условия

Активация на акаунт