колко sex?

  • 4 738
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 100
При нас и двата пъти стана още първия месец, в който оградихме със секс дните около овулацията и самия ден на овулация, разбира се. Wink Преди това ми трябваше време да разбера точно кога е. Методът с измерване на БТ ми беше много полезен. И следващият път така ще действаме.
Схемата секс през ден-два нещо не работеше, а за секс всеки ден през целия месец не съм си и помисляла Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 965
При нас и двата пъти стана още първия месец, в който оградихме със секс дните около овулацията и самия ден на овулация, разбира се. Wink Преди това ми трябваше време да разбера точно кога е. Методът с измерване на БТ ми беше много полезен. И следващият път така ще действаме.
Схемата секс през ден-два нещо не работеше, а за секс всеки ден през целия месец не съм си и помисляла Laughing
Нова съм в тази тема и не знам точно за акво става въпрос - би ли ми обяснила - може и на лични
Благодаря   bouquet

# 32
  • Мнения: 4 733
 Ние ежедневно. За по-голяма сигурност, защото нищо не успявам да засека с тоя шантав цикъл Confused

# 33
  • Мнения: 560
Днес чух много хубав лаф,който важи и за секса.Репликата била на Мечо Пух.
"Колкото повече,толкова повече".

# 34
  • Мнения: 3 861
Някъде четох, че не трябвало всеки ден бла бла бла....

Дупе да му е яко, но ако този месец не стане от следващия започвам да меря температури  и да правя овулационни тестове Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 4 733
И аз го четох, спермата нямала време да се възобнови.

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 14:50 от Kasidy

# 36
# 37
  • Мнения: 3 861

това може би важи за мъже с проблеми някакви  Thinking

а за здрави и силни мъже като моя Joy???? Joy

Шегувам се, но тайничко си мисля, че правилно го слагам в тази графа

# 38
 Как да се въzабнови спермата? Ти преди да я види6,нея ве4е я има 3 месеца в мъжа ти   Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 733
Как да се въzабнови спермата? Ти преди да я види6,нея ве4е я има 3 месеца в мъжа ти   Mr. Green
Уффф, не бре Joy Joy Joy Качеството и да се възобнови Peace

# 40
  • Мнения: 3 861
Как да се въzабнови спермата? Ти преди да я види6,нея ве4е я има 3 месеца в мъжа ти   Mr. Green
Уффф, не бре Качеството и да се възобнови

 Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 92
Как да се въzабнови спермата? Ти преди да я види6,нея ве4е я има 3 месеца в мъжа ти   Mr. Green
Уффф, не бре Joy Joy Joy Качеството и да се възобнови Peace
rotfImbo rotfImao,

# 42
абе,как то4но се пи6е таzи дума?  newsm78

# 43
  • Мнения: 4 733
абе,как то4но се пи6е таzи дума?  newsm78
Коя Laughing?
 Вие що се хилите  Laughing То тук думите : сперма, тест и бебе са едни от най-често употребяваните  Mr. Green

# 44
 Да,zа6то се хилят така?????   Blush
 думата zа нова сперма  Embarassed (
 воzобнови или въzобнови,или ваzобнови,или.........

Общи условия

Активация на акаунт