Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
вярно ли е, че магданозът намалява кърмата
помогнете със съвети - как да се справя с хиперлактация

# 1
Най-вече намали течностите, които приемаш  Wink

# 2
аз почти гладна и жадна си стоя - само и само да намаля млякото
ефект - нулев
във форума откривам противоположни мнения за ефекта на магданоза, но днес и това ще опитам - ще изям две връзки, че усещам отново начало на запушване на каналите в едната ми гърда
вие какво мислите

# 3
  • Пловдив
Опитай с хомеопатия.

# 4
  • Варна
Чаят от салвия много намаля кърмата, ама да не вземе пък да ти спре(дават го при отбиване). Нека по-вещите да кажат....Аз имах хиперлактация до 4тия месец, ама щото се цедях след всяко кърмене...

# 5
  • Пловдив
За чай от мента съм чувала. Освен това компрес на гърдите със зелеви листа. Взимаш листото (най-добре студено от хладилника), надупчваш го с вилица и го налагаш около гърдата, без да покриваш зърното и ареолата.

# 6
опитала съм всичко това - пия  концентриран чай от салвия, за да не поемам много течност - няма ефект
след зелеви листа в сутиена пък, представете си, получих първото запушване на каналите
днес отново съм със запушен канал - на същото място

# 7
  • София, България
Да не би да се цедиш прекалено, при мен нещата се нормализираха когато спрях да цедя много, само до облекчаване.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт