Отново се приспиваме на ръце- има ли като нас:)

  • 1 271
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 292
Вечер Калпян засега заспива сам,но през деня е абсурд-дори и в количката не иска,само на ръце...
Когато беше на годинка и нещо, бяхме по същия начин. ВЯечер безпроблемно заспиваше сам, но през деня, задължително се "дундуркахме''. Доста трудно го отучих, не знам защо.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2
Георги заспива само на ръце, от самото му раждане. Сега му излизат зъбки и положението е невъзможно, нищо не помага. Моля Ви, да ми подскажете вариант, който е по-удачен от нашия.

# 17
  • Мнения: 128
дано скоро и мине , ама аз не виждам как отново ще се учим в кошарата..... тя много захитря вече:)))

# 18
  • Мнения: 667
И при моя син имаше такъв период - заспиване с много рев, на ръце...
При нас премина, помогнаха и ритуалите преди лягане.

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И ние се приспиваме на ръце- на 1 год и 3 мес е малкият ми пакостник и то от доста време е така- и денем /повечето пъти/ и вечер, само дето напоследък го гушвам, пие млякото и с леко поклащане заспива почти веднага!

# 20
  • Мнения: 2 757
И двете заспиват само на ръце и на цица едновременно. Не съм вервала, че няма да мога да се преборя с някакви си бебета.  ooooh!

# 21
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И двете заспиват само на ръце и на цица едновременно. Не съм вервала, че няма да мога да се преборя с някакви си бебета.  ooooh!
Разсмя ме много, но го казвам с най-добри чувства!    bouquet

# 22
  • Мнения: 89
Баткото го приспивах на ръце до 1г. и 2м, после започна да заспива с мен в леглото, а сега си ляга сам в неговото креватче и много рядко иска при мен. А малкото човече от 1м. му дадох едно малко парче /колкото носна кърпа/ тензухена пелена, с която си търка очите и до ден днешен не си ляга без нея. Заспива си сам в креватчето, но като се събуди го взимам при мен. Това със пелената /викаме й нани/ , го видях от една майка и не очаквах, че ще така ще се привърже бебчо към нея. Други майки видяха от мен и казват, че и при тях номера минава. Но навика трябва от новородено и парчето да е малко за да не направи бебчо някоя беля.

# 23
  • Мнения: 1 174
Почти никога не съм ги приспивала на ръце с изключение на дъщеря ми когато беше болничка.Иначе и тя до преди 1-2 месеца като си изпиеше АМ и започваше да тича из кошарата и да не иска да ляга.Но започнах да и давам да пие АМ легнала,а не да е в мен и до като пие се унася,после веднага бибата,малко я залюлявам и е заспала Peace

# 24
  • Мнения: 128
И при моя син имаше такъв период - заспиване с много рев, на ръце...
При нас премина, помогнаха и ритуалите преди лягане.

какви точно ритуали имаш предвид. щото аз пробвах какво ли не... слагах играчките са спят ... да ги гушка.... абе нищо нямаше полза

# 25
И ние сме така -от както навърши 6 месеца много трудно почна да заспива ...само с гушкане, а някой път и не е доволен и на това и ние не знаем какво да го правим..а преди не можеш да разбереш че има бебе-оставяме го след като се нахрани в креватчето и той сам си заспива ,мрънка си нещо и си заспива, но сегааааа...елате да видите..и ние с баща му се чудим какво му стана на това дете ,но явно е на периоди или от зъбки /ние имаме вече 2/ но важното е че с когото говорих всички казват че преминава...но кога ли ?  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 367
Първите два-три месеца през деня се приспивахме гушнати на нашето легло,а вечер на ръце.После като поотрасна реши,че не иска на леглото и започнахме и през деня на ръце.Сега е на почти 9 месеца и през деня заспива в количката,а вечер на ръце.А е 11 кг.....Като четох отговорите тук ми хрумна идеята да го храня вечер легнал в креватчето,както правя през нощта.Може и да успее да заспи така.Стискайте ми палци,че съм се превърнала в щангистка вече.... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт